PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Tehnika, Oprema, Vprašanja

RRS oprema

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo

Slider
Hitri Seicento vajenec

PrispevekObjavljeno: 13.12.2015. 19:03:01    Naslov sporočila: RRS oprema Odgovori s citatom
zdravo zasledil sem na internetu stran z opremo RRS gre se za francosko firmo ki ima noro nizke cene za večino izdelkov ki pa so prav tako po FIA homologaciji. zanima me če je že kdo kaj naročeval iz te strani? kako je s poštnino davki itd?

Hvala za pomoč. LP

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

skopusnik
20 sekund na brzinc...

Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: 13.12.2015. 20:21:31    Naslov sporočila: Re: RRS oprema Odgovori s citatom
Mogoče bi dal link do strani? Smile

Slider
Hitri Seicento vajenec

PrispevekObjavljeno: 13.12.2015. 20:30:45    Naslov sporočila: Re: RRS oprema Odgovori s citatom
skopusnik je napisal/a:
Mogoče bi dal link do strani? Smile

uh se opravičujem pozabil, link: http://rrs-direct.com/store/

Serpa
Kuha mal'co

PrispevekObjavljeno: 04.01.2016. 19:06:21    Naslov sporočila: Re: RRS oprema Odgovori s citatom
Eto danes sem dobil pošiljko, ki sem jo naročil v tej trgovini. Vse lepo, edino nisem dobil enega dela naročila, hitrega priklopa za volan. Bom sporočil kako se bo rešilo. Ostalo pa povsem korektno, pošilko pošljejo preko GLS z sledljivostjo, tako da lahko stalno spremljaš kje se nahaja.

Serpa
Kuha mal'co

PrispevekObjavljeno: 14.01.2016. 20:10:56    Naslov sporočila: Re: RRS oprema Odgovori s citatom
Danes sem dobil še manjkajoči kos naročila. Ko sem poslal pritožbo, so mi odpisali da bodo predali to njihovi službi za reklamacije. Nato je minil teden brez kakšnega odziva od njih. Ko sem že hotel vprašati, kaj se dogaja sem dobil mail od GLS z kodo za spremljanje pošiljke. Brez kakršnihkoli besed so manjkajoči del posebej poslali. Tako sem danes dobil še ta manjkajoči del. Tako da, trgovina je ok, korektno, tako da brez problema lahko naročite.

Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Tehnika, Oprema, Vprašanja Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava

Domov...Nazaj...Na vrh...