PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Aktualno dogajanje

Zlata čelada oz. zlati volan

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo

aleks09
20 sekund na brzinc...

Kraj: KRAS

PrispevekObjavljeno: 17.11.2015. 17:27:35    Naslov sporočila: Zlata čelada oz. zlati volan Odgovori s citatom
Isto temo odpiram tretjič.. Ma prav zanima kaj je zmotilo gospoda moderatorja, da mi je že dva krat pobrisal temo Shocked Confused Twisted Evil ... Upam, da je bil razlog izbrisa samo z velikimi črkami napisan naslov teme... a to bi me lahko samo opozoril, da bi popravil in ne kar zbrisal... Upam, da tokrat ostane.. al pa koga tako kaj boli, da mora ta "problem" zbrisati Question

Torej ponovno in na kratko...

Še ne tako daleč nazaj se je za osvojitev zaporednega trikratnega oz. v presledkih petkratnega naslova državnega prvenstva/prvaka v posamezni skupini/diviziji/grupi ali skupno podeljevalo zlato čelado oz. zlati volan. Zanima me če je kdo tu na tekočem, da mi poda en "pameten" odgovor ali se to še podeljuje in če ne zakaj ne. Rolling Eyes
Hvala Exclamation

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

sovjet
Gledalec

PrispevekObjavljeno: 17.11.2015. 19:00:24    Naslov sporočila: Re: Zlata čelada oz. zlati volan Odgovori s citatom
Te nagrade AŠ2005 ne podeljuje.

aleks09
20 sekund na brzinc...

Kraj: KRAS

PrispevekObjavljeno: 17.11.2015. 20:10:46    Naslov sporočila: Re: Zlata čelada oz. zlati volan Odgovori s citatom
sovjet je napisal/a:
Te nagrade AŠ2005 ne podeljuje.

To nagrado je AS2005 podeljeval se ene par let nazaj Exclamation in ne mi pravt da ne in da zdaj to.ne podeljuje ker ne bi imel dnarja za eno tako nagrado na neksj let...
Evil or Very Mad

Toxic
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 24.11.2015. 20:41:55    Naslov sporočila: Re: Zlata čelada oz. zlati volan Odgovori s citatom
Po moje ne podeljuje, ker nima komu ......

getz
Absolutni mojster volana

PrispevekObjavljeno: 24.11.2015. 21:53:15    Naslov sporočila: Re: Zlata čelada oz. zlati volan Odgovori s citatom
Seveda, da jo ima komu podelit:

Letos - Andrej Prelc 3. leto zapored prvak državni prvak - GHD divizija I (2013, 2014, 2015)
Lani - posadka Humar-Rus 3. zapored državna prvaka v reliju (2012, 2013, 2014)

In najbrž še kdo, ki ga nisem napisal..

Toxic
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 28.11.2015. 13:35:08    Naslov sporočila: Re: Zlata čelada oz. zlati volan Odgovori s citatom
Pa res ....

NoFear85
Hujši ko Vattanen

PrispevekObjavljeno: 28.11.2015. 14:06:55    Naslov sporočila: Re: Zlata čelada oz. zlati volan Odgovori s citatom
nagrada se ne podeljuje

термаж

getz
Absolutni mojster volana

PrispevekObjavljeno: 28.11.2015. 18:30:25    Naslov sporočila: Re: Zlata čelada oz. zlati volan Odgovori s citatom
Zakaj pa se ne podeljuje??

Pa ne mi zdej bučk prodajat da ni € zanjo..

Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Aktualno dogajanje Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava

Domov...Nazaj...Na vrh...