PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Rally kotiček

12.Porsche Maribor Rally
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo

saso
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 02.04.2015. 16:53:27    Naslov sporočila: 12.Porsche Maribor Rally Odgovori s citatom
Počasi se bliža prvi rally za državno prvenstvo.Komaj čakam,da se sezona začne in da vidim,kaj lahko sploh letos pričakujemo.Če je blo lani na štartu 33 posadk,od tega 9 avstrijskih posadk(ARC),se pravi naših 24.Letos šteje zgolj samo za dp.,kakšna bo sploh lista prijav?

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

wrc-team
20 sekund na brzinc...

Kraj: ajdovščina

PrispevekObjavljeno: 02.04.2015. 20:56:36    Naslov sporočila: Re: 12.Porsche Maribor Rally Odgovori s citatom
no tudi mene zanima kako bo število prijav pomoje okrog 30... upam da smse zmotu..

levcek
Relifarer

PrispevekObjavljeno: 02.04.2015. 22:07:01    Naslov sporočila: Re: 12.Porsche Maribor Rally Odgovori s citatom
Glede na to da je že izšel bilten so verjetno kakšno posadko že izgubili na štartu zaradi izredno prijazno spremenjene časovnice za dirkače v petek. Le zakaj le?

johnny_24
Hud Relifarer

Kraj: Doma

PrispevekObjavljeno: 08.04.2015. 17:11:36    Naslov sporočila: Re: 12.Porsche Maribor Rally Odgovori s citatom
Ja ta vikend je še Lavanttal, tako da če kdo razbija avto, ga bo težko popravit v tako kratkem času. Upam da bo vsaj 40 prijav ... sem kar optimist.

CBR
Hujši ko Vattanen

PrispevekObjavljeno: 10.04.2015. 13:32:57    Naslov sporočila: Re: 12.Porsche Maribor Rally Odgovori s citatom
Ze podaljsali rok za prijavo.

Torej bo resna kriza za organizatorja, ampak upanje umre zadnje

CBR
Hujši ko Vattanen

PrispevekObjavljeno: 10.04.2015. 13:33:18    Naslov sporočila: Re: 12.Porsche Maribor Rally Odgovori s citatom
Ze podaljsali rok za prijavo.

Torej bo resna kriza za organizatorja, ampak upanje umre zadnje

saso
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 12.04.2015. 14:48:27    Naslov sporočila: Re: 12.Porsche Maribor Rally Odgovori s citatom
Lepo,posadka Humar-Rus potrdila nastop na Rally Maribor Wink

pero
Rally legenda

PrispevekObjavljeno: 13.04.2015. 15:28:03    Naslov sporočila: Re: 12.Porsche Maribor Rally Odgovori s citatom
Mislim, da razen na reliji Gorica in morda Idrija nebo več kot 20 prijavljenih posadk, potem jih pa še cca 10% odpeve pred startom
Embarassed

btnejc
Pokalni zmagovalec

Kraj: HP Velike Žablje 1-3

PrispevekObjavljeno: 13.04.2015. 17:32:06    Naslov sporočila: Re: 12.Porsche Maribor Rally Odgovori s citatom
"Nujno" vabilo... jaz še nikoli nisem nujno vabil....

http://www.as2005.eu/adminPanel/datoteke/VABILO_Rally_Maribor.pdf

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

grk
20 sekund na brzinc...

Kraj: Ilirska Bistrica - Ljubljana

PrispevekObjavljeno: 13.04.2015. 17:40:47    Naslov sporočila: Re: 12.Porsche Maribor Rally Odgovori s citatom
Upam, da organizatorju uspe izpeljati dirko, obenem pa upam, da je končno komu kej jasno!
p.s.: Se vidimo spet na progi, ko... Wink Cool

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Yahoo Messenger - naslov MSN Messenger - naslov

CBR
Hujši ko Vattanen

PrispevekObjavljeno: 13.04.2015. 19:45:53    Naslov sporočila: Re: 12.Porsche Maribor Rally Odgovori s citatom
Umiranje na obroke
avtokros 2011
avtoslalom 2012
prk 2013
rally 2015
ghd 2016 ?
CHD še sreča da obstoja LEMA drugače bi vse crknilo že pred leti

Gospodje AŠ zbudite se PROSIM

saso
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 13.04.2015. 20:03:20    Naslov sporočila: Re: 12.Porsche Maribor Rally Odgovori s citatom
Lahko vas je sram Aš-jevci,da vam sploh na misel pride napisat tako izjavo,men bi bilo nerodno to objavit.Da je prijavljenih 17 posadk,niso krive tiste 3-4 ,ki peljejo kak reli v tujini,pa saj ni teh 20.Meni se res smili organizator,ki vloži ves trud,da spelje tako prireditev in celo zapre del obvoznice....zakaj,za tistih par dirkalnikov. Kakšen je potem občutek,ko dobi v roke 17 prijav,jest ne bi bil rad v njhovi koži.

alexevo
20 sekund na brzinc...

Kraj: Idrija

PrispevekObjavljeno: 13.04.2015. 20:28:14    Naslov sporočila: Re: 12.Porsche Maribor Rally Odgovori s citatom
Pa dobro no, kdo bo že tega penzionista nadutega od Šusterja spodkopal no. Pa sej to človek ne more verjet no. Pozivi k nastopu in grožnje bodo res pomagale ja. pa sej človek ne more verjet lastnim očem no...kaj bo naslednje? jih bomo kar v zapore strpal, če se kdo ne bo prijavil na rally?

Neverjetno, preprosto neverjetno. Da bi pa temu senilnemu starčku potegnil da le on oziroma njegovi nekaj narobe delajo...neeee, tisto pa ne.

Vse gre u pm v tej državi, pa tako uspešno je že bilo. kdo bi si v zlatih časih saturnusa mislil, da bo leta 2015 taka žalost od tega športa.

Kapo dol vsem ki še vztrajajo, še najbolje pa bi bilo ustanoviti novo zvezo za avtošport in tega perkmandlca odrezast čist pr korenincah...banda

Vsem želim varen in uspešen rally Maribor.

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov

stankof3
Sovoznik z dioptrijo

Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: 13.04.2015. 21:02:56    Naslov sporočila: Re: 12.Porsche Maribor Rally Odgovori s citatom
A si na galvo padel?! kaj ti je AŠ kriv za premajhno število prijav?

alexevo
20 sekund na brzinc...

Kraj: Idrija

PrispevekObjavljeno: 13.04.2015. 21:08:08    Naslov sporočila: Re: 12.Porsche Maribor Rally Odgovori s citatom
Mogoče direktno samo za tole dirko sedaj res ne...ampak dolgoročno je za propad slovenskega avtošporta delno potrebno kriviti tudi milo rečeno neumne izpade AŠja v preteklosti. Toliko je bilo zgodbic o metanju polen pod noge, da jih niti ne štejemo več.

Seveda je tukaj tudi kriza in pomanjkanje sredstev...ampak ne mi rečt da je AŠ sedaj žrtev?

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov

gregario_
20 sekund na brzinc...

Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: 13.04.2015. 21:54:37    Naslov sporočila: Re: 12.Porsche Maribor Rally Odgovori s citatom
stankof3 je napisal/a:
A si na galvo padel?! kaj ti je AŠ kriv za premajhno število prijav?

A ti se strinjas z zadnjim stavkom tega 'nostradamicnega' zapisa?

LP,
Jaka Cevc

Pardon, editiram...predzadnjim stavkom!

token
Šef šefa od šefa, ah...

Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: 14.04.2015. 06:51:11    Naslov sporočila: Re: 12.Porsche Maribor Rally Odgovori s citatom
Ob tem izrekamo opozorilo, da ne bomo dali soglasja
za nastope v tujini posadkam, ki se ne udeležijo
prireditev za DP v Sloveniji

Rolling Eyes ta ga pa pihne...a je kje posebaj zapisano, da če ne voziš DP ne smeš v tujino?

wonnaberacing
Rally legenda

Kraj: Ljubljan

PrispevekObjavljeno: 14.04.2015. 07:29:03    Naslov sporočila: Re: 12.Porsche Maribor Rally Odgovori s citatom
@stankof3: Sm nekoliko mlajši opazovalec avto moto športa. ampak slo dp redno spremljam od leta 99, posebno rally. In glede na dogajanja v zadnjih 16 letih ti lahko rečem samo- JA AŠ 2005 JE KRIV ZA TAKO MALO PRIJAV, 16 let delajo na tem, da uničijo državno prcenstvo. Nekje se njihov trud mora poznati. Kdo je pisal neutemeljene kazni na lepe ali pa grde oči brez kakršnihkoli pojasnil. Kdo je prepovedal nastope na mednarodnih dirkah V SLOVENIJI, ter sankcioniral dirkače z celosezonsko diskvalifikacijo , ker so morali na njej nastopiti zaradi sponzorskih obveznosti. Direktor katere organizacije je znan po tem, da se pripelje na cilj HP zbije varnostnika ker varnostnik pač ne ve kdo je dagmar in se odpelje proti štartu. Kdo v kali uničuje vse ideje katere ne zrastejo na njihovih kamnitih zelnikih. Vse to in še več takih primerov, odganja v prvi vrsti sponzorje v drugi dirkače za sabo pa to potegne še gledalce. Kdo se bo ukvarjal s športom kjer je krovna zveza predstavlja slabšo alternativo prometni nesreči Če se ti lahko dobro zastopiš s človekom,ki je bil do naslova sposoben priti samo z nepojasnjeno diskvalifikacijo sotekmovalca v istem društvu,bi se na tvojem mestu resno zamislil nad lastnimi moralnimi nauki. Za tole grožnjo pred Mariborrom pozdravljam vsakega dirkača,ki vzame tujo licenco in vozi drugje. Garantiram, da bo več prijav na vseh dirkah,če se dagmar alias slovenski Eccelstone pobere.

stankof3
Sovoznik z dioptrijo

Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: 14.04.2015. 08:40:14    Naslov sporočila: Re: 12.Porsche Maribor Rally Odgovori s citatom
wonnaberacing: Lepo je, da tudi mlajši spremljajo naš šport. Potemtakem si verjetno seznanjen s tem, da sem velikokrat kritiziral AŠ - ampak, kar se da argumetirano.
To kar si ti napisal pa je navadno nakladanje. Gremo hitro po vrsti:
- Vsak zločin izhaja iz motiva. Torej: argumentiraj Aš-ov motiv za uničenje slovenskega avto športa! Zakaj misliš, da bi Šuster, ki ga tako sovražiš, želel uničiti avto šport? Zelo dobro poznam 99% ljudi na AŠ-u in ti lahko zagotovim, da nihče izmed njih nima te želje. Znajo biti nedipolomatski, trmasti, včasih nesposobni realizirati določene zadeve, ampak vsi so v prvi vrsti entuziasti in želijo le dobro našem športu, sploh pa se trudijo po najboljših močeh. Sam bi že zdavnaj izgubil vso voljo na njihovem mestu - tudi zaradi takšnih komentarjev kot je tvoj.
- Sem eden izmed prvih "kaznovancev" s strani AŠ-a (vozil sem mednarodne dirke z AMZS licenco leta 2003). In? Seveda sem pizdil, a nihče mi ni prepovedal nastope ali celoletno kaznoval (le denarno). Niti v sanjah mi ni padlo na pamet, da bi zaradi tega nehal z dirkanjem ali jemal tuje licence. Torej, v tej točki tvoji argumenti ne držijo.
- Če katerikoli direktor "zbije varnostnika" ga za tako početje kaznujejo organi pregona. Seveda v te neumnosti ne verjamem, pa tudi če bi bilo res nima nobenega vpliva na razvoj avto športa.
- Najlažje je opletati z "idejami". Tudi sam jih imam na tone, nič pa ne naredim, da bi jih realiziral. In to priznam. Imaš vse možnosti, da prideš v AŠ in delaš v dobro avto športa. A se upaš? A se upaš in ali si sposoben pomagati, da na štartu rally Maribora 2016 zagotoviš 100 posadk?
- Od kod ti pravica, da sodiš težo Šustrovih športnih dosežkov in nabijaš z nekimi diskfalifikacijami o katerih ne veš nič? To so "ponarodela" nakladanja, ki so daleč od resnice. To ti povem jaz, ki poznam ozadje in ki se, nasprotno od tvojega prepričanja,
prav nič ne "zastopim dobro" s Šustrom in mu vedno brez dlake na jeziku in celo javno (v medijih) povem svoje mnenje in vržem kritiko v faco. Ampak, spet: ne njegovi športni dosežki, ne moji "moralni nauki" niso tvoja skrb, še manj pa imajo vpliva na 16 prijavljenih posadk v Mariboru.
- S čim garantiraš, da bo več prijav na dirke, če bi Šuster odstopil? Z lastnim delom, premoženjem...
- Če misliš, a očitno misliš in žal nisi edini, da je v tujini vse postlano z rožicami, se hudo motiš. Ne da se mi več na dolgo pisati - lahko prideš do mene pa ti bom razložil.
Cevc: Jaz sem prvi, ki ne dovolim in ne prenaš## ukazovanja. Seveda AŠ nima pravice nam amaterjem ukazovati na katero dirko lahko gremo, na katero pa ne smemo. Ampak razloži mi logiko, da greš vozit rally v tujino, ne želiš nastopiti na domačem rallyju, ki ga bo celo TV prenašala!!?? Potem pa jokate kako ni sponzorjev.
No, fatje, izjemoma ste me dobili na forumu Smile
Kdor hoče debatirati v živo, naj pride k meni na Prokarting, če ne pa berite mojo kolumno v ##.

AZR
Kuha mal'co

PrispevekObjavljeno: 14.04.2015. 13:24:19    Naslov sporočila: Re: 12.Porsche Maribor Rally Odgovori s citatom
trenutno je prijavljenih 27, je pa žalostno tole brati..........

saso
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 14.04.2015. 14:33:11    Naslov sporočila: Re: 12.Porsche Maribor Rally Odgovori s citatom
Šuster: Kdor ne gre v Maribor, ima prepoved za Opatijo.......pa še kar naprej strela z izjavami,saj ni prvi April.

Diabolik
Sovoznik z dioptrijo

PrispevekObjavljeno: 14.04.2015. 17:59:02    Naslov sporočila: Re: 12.Porsche Maribor Rally Odgovori s citatom
Very Happy Si pa res nisem mislil, da bo Vladimir kdaj branil AŠ...

...ima pa hudičevo prav v vseh navedbah.

Kakorkoli, za vse skupaj kriviti zvezo je pretirano. Roko na srce so v zadnjih sezonah tudi rešili par dirk na malo neverjeten način. Bom pa počistil pred svojim pragom in povem, da sem sam nehal zaradi denarja. Imam familijo, res ne morem več vsega dajati v nekaj kar je popolnoma neproduktivno, enostavno sem moral nehati. Bil sem tudi na razpotju - če bi hotel ostati "v igri", bi moral za konkurenco in investirati tam cca. 30 jurjev za kolica, oz. ene 10, da bi v red za silo spravil starega. Sam nisem imel ne , ne deset zato sem nehal, oz. vsi ki so bili v ekipi. No, nekaj jih je investiralo, od tistih jih vozi peščica!!! Roko na srce, se jih je preveč zakalkuliralo in je bilo treba nehati! Poznam še kar nekaj fajn voznikov, fajn ljudi, ki enostavno nimajo, sponzorja za recimo 10 jurjev letno pa navaden smrtnik ne dobi! Ne ga no srat!

Ja, razlogov je še veliko, so kompleksni, se vlečejo več let, a veliko ljudi je izgubilo službe, v veliko dikaških familijah so nastale druge prioritete in zdaj smo tu.

Sem ravno zadnjič zasledil kako so nekateri ki itak pljuvajo po vsem in vseh razglabljali, kako imajo nekateri polno rit in so sineti in ne vem kaj še vse! Bi ta iste zdaj motilo da bi jih bilo ene na štartu v Mariboru!!!!??? Rolling Eyes No, mislim da ne rabim pisati odgovora...

Želim fajn vikend vsem ki gremo (prvič) v Ruše, pa ostalim da se bodo lahko potem do trdega našimfali...

Pozdrav ljudje...

wrc-team
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 15.04.2015. 15:30:56    Naslov sporočila: Re: 12.Porsche Maribor Rally Odgovori s citatom
glede nato da je napovedano slabo vreme ter ohladitev, sneg na 900 metrih zna bit prva hp. dokaj pestra z ciljem na nadmorski višini 1000 metrih Laughing

slosar
Državni prvak v diviziji XXI

PrispevekObjavljeno: 15.04.2015. 15:49:09    Naslov sporočila: Re: 12.Porsche Maribor Rally Odgovori s citatom
Diabolik je napisal/a:

Kakorkoli, za vse skupaj kriviti zvezo je pretirano. Roko na srce so v zadnjih sezonah tudi rešili par dirk na malo neverjeten način. Bom pa počistil pred svojim pragom in povem, da sem sam nehal zaradi denarja. Imam familijo, res ne morem več vsega dajati v nekaj kar je popolnoma neproduktivno, enostavno sem moral nehati. Bil sem tudi na razpotju - če bi hotel ostati "v igri", bi moral za konkurenco in investirati tam cca. 30 jurjev za kolica, oz. ene 10, da bi v red za silo spravil starega. Sam nisem imel ne , ne deset zato sem nehal, oz. vsi ki so bili v ekipi. No, nekaj jih je investiralo, od tistih jih vozi peščica!!! Roko na srce, se jih je preveč zakalkuliralo in je bilo treba nehati! Poznam še kar nekaj fajn voznikov, fajn ljudi, ki enostavno nimajo, sponzorja za recimo 10 jurjev letno pa navaden smrtnik ne dobi! Ne ga no srat!

Ja, razlogov je še veliko, so kompleksni, se vlečejo več let, a veliko ljudi je izgubilo službe, v veliko dikaških familijah so nastale druge prioritete in zdaj smo tu.

Sem ravno zadnjič zasledil kako so nekateri ki itak pljuvajo po vsem in vseh razglabljali, kako imajo nekateri polno rit in so sineti in ne vem kaj še vse! Bi ta iste zdaj motilo da bi jih bilo ene na štartu v Mariboru!!!!??? Rolling Eyes No, mislim da ne rabim pisati odgovora...

Želim fajn vikend vsem ki gremo (prvič) v Ruše, pa ostalim da se bodo lahko potem do trdega našimfali...

Pozdrav ljudje...

bravo!

edini, ki je realno napisal zakaj je nehal.
Tisti, ki pa nimajo pojma, oziroma so na "rekla kazala" in tisti, ki rabijo izgovor za nenastopane pač iščejo problem v previsokih štartninah in vidijo rešitev v zastonj klobasah na hrvaških relijih.

Me zanima kolk bi vas prišlo v peljat Maribor, če bi vam dali zastonj klobase in pol nižje štartnine?

saso
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 15.04.2015. 17:39:03    Naslov sporočila: Re: 12.Porsche Maribor Rally Odgovori s citatom
No,teh nekaj posadk očitno čaka v soboto dež in hladno vreme,kakšni bodo rezultati,po mojem:
1.Novak
2.Peljhan
3.Humar
4.Premrl
5.Trček

wrc-team
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 15.04.2015. 19:56:09    Naslov sporočila: Re: 12.Porsche Maribor Rally Odgovori s citatom
v dežju seje Peljhan zmir dobro pelu tko da... Smile
1.Peljhan
2.Novak
3.Humar
4.Premrl
5.Trček

db Rally
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 15.04.2015. 20:44:06    Naslov sporočila: Re: 12.Porsche Maribor Rally Odgovori s citatom
slosar je napisal/a:
Diabolik je napisal/a:

Pozdrav ljudje...

bravo!

edini, ki je realno napisal zakaj je nehal.
Tisti, ki pa nimajo pojma, oziroma so na "rekla kazala" in tisti, ki rabijo izgovor za nenastopane pač iščejo problem v previsokih štartninah in vidijo rešitev v zastonj klobasah na hrvaških relijih.

Me zanima kolk bi vas prišlo v peljat Maribor, če bi vam dali zastonj klobase in pol nižje štartnine?

Tako je, hudičevo prav imata oba.Tudi sam sem na istem.Glasni s(m)o samo tisti, ki ne morejo oz ne moremo peljati več dirk in to pretežno zaradi financ. Veliko folka bi dirkalo, za to pa naredilo bolj malo. Ne rečem da nam ne bi pomagalo če bi bile štartnine recimo na pol, to bi nam prihranilo za šest relijev 725 eur za divizijo 1.Samo to nam ne bi rešilo sezone za katero rabiš sigurno 10.000 eur če jo hočeš vsaj približno dobro izpeljat.Če imaš plan in zmožnosti peljati prvenstvo, ga boš peljal tudi s takimi višinami štartnin kot jih imamo sedaj.
Se mi pa zdi ta prepoved s starni AŠ-ja o nenastopu v tujini, če ne pelješ doma, vseeno pretirana. Če pogledam sebe, sem si za letos nekako zastavil nastop na dveh relijih. Jasno je, da bom izbral relija ki sta mi najbolj všeč in ustrezata mojim prostim terminom in v končni fazi tudi financam. In če sta ta dva relija v tujini, zakaj jih ne bi smel peljati? Če imam namen peljati Opatijo, Poreč , Alpi ali pa Barum zakaj jih ne bi smel? Dokler plač## komplet vse iz svojega žepa, lahko izbiram kar meni paše. Noben mi ne bo ukazoval, komu naj pustim svoj denar. Če izberem relije v tujini še ne pomeni da ne podpiram domačih organizatorjev. In v končni fazi bi bil že čas, da tudi oni kdaj podpirajo nas, oziroma se do nas dirkačev drugače obnašajo.Saj ne rečem za vse, za večino pa. Ko sem začel dirkat l.2007 nas je bilo na štartu relija Maribor čez 120.Takrat te noben od organizatorjev, tehničnih komisarjev in raznih veljakov ni poznal, niti pozdravil na dirki če si vozil divizijo 1, kaj šele da si prišel na štart z Yugom. Sedaj, ko je kriza, je pa vsaka podrtija od avta dobrodošla na štartu, vsi te vabijo....

V glavnem, srečno vsem posadkam v Mariboru in v nadaljevanju sezone, mene verjetno ne bo zraven.......

Lp, Bratina Mitja

PS: Se opravičujem za smetanje teme

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

jancrom
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 15.04.2015. 21:35:50    Naslov sporočila: Re: 12.Porsche Maribor Rally Odgovori s citatom
stankof3 je napisal/a:
wonnaberacing: Lepo je, da tudi mlajši spremljajo naš šport. Potemtakem si verjetno seznanjen s tem, da sem velikokrat kritiziral AŠ - ampak, kar se da argumetirano.
To kar si ti napisal pa je navadno nakladanje. Gremo hitro po vrsti:
- Vsak zločin izhaja iz motiva. Torej: argumentiraj Aš-ov motiv za uničenje slovenskega avto športa! Zakaj misliš, da bi Šuster, ki ga tako sovražiš, želel uničiti avto šport? Zelo dobro poznam 99% ljudi na AŠ-u in ti lahko zagotovim, da nihče izmed njih nima te želje. Znajo biti nedipolomatski, trmasti, včasih nesposobni realizirati določene zadeve, ampak vsi so v prvi vrsti entuziasti in želijo le dobro našem športu, sploh pa se trudijo po najboljših močeh. Sam bi že zdavnaj izgubil vso voljo na njihovem mestu - tudi zaradi takšnih komentarjev kot je tvoj.
- Sem eden izmed prvih "kaznovancev" s strani AŠ-a (vozil sem mednarodne dirke z AMZS licenco leta 2003). In? Seveda sem pizdil, a nihče mi ni prepovedal nastope ali celoletno kaznoval (le denarno). Niti v sanjah mi ni padlo na pamet, da bi zaradi tega nehal z dirkanjem ali jemal tuje licence. Torej, v tej točki tvoji argumenti ne držijo.
- Če katerikoli direktor "zbije varnostnika" ga za tako početje kaznujejo organi pregona. Seveda v te neumnosti ne verjamem, pa tudi če bi bilo res nima nobenega vpliva na razvoj avto športa.
- Najlažje je opletati z "idejami". Tudi sam jih imam na tone, nič pa ne naredim, da bi jih realiziral. In to priznam. Imaš vse možnosti, da prideš v AŠ in delaš v dobro avto športa. A se upaš? A se upaš in ali si sposoben pomagati, da na štartu rally Maribora 2016 zagotoviš 100 posadk?
- Od kod ti pravica, da sodiš težo Šustrovih športnih dosežkov in nabijaš z nekimi diskfalifikacijami o katerih ne veš nič? To so "ponarodela" nakladanja, ki so daleč od resnice. To ti povem jaz, ki poznam ozadje in ki se, nasprotno od tvojega prepričanja,
prav nič ne "zastopim dobro" s Šustrom in mu vedno brez dlake na jeziku in celo javno (v medijih) povem svoje mnenje in vržem kritiko v faco. Ampak, spet: ne njegovi športni dosežki, ne moji "moralni nauki" niso tvoja skrb, še manj pa imajo vpliva na 16 prijavljenih posadk v Mariboru.
- S čim garantiraš, da bo več prijav na dirke, če bi Šuster odstopil? Z lastnim delom, premoženjem...
- Če misliš, a očitno misliš in žal nisi edini, da je v tujini vse postlano z rožicami, se hudo motiš. Ne da se mi več na dolgo pisati - lahko prideš do mene pa ti bom razložil.
Cevc: Jaz sem prvi, ki ne dovolim in ne prenaš## ukazovanja. Seveda AŠ nima pravice nam amaterjem ukazovati na katero dirko lahko gremo, na katero pa ne smemo. Ampak razloži mi logiko, da greš vozit rally v tujino, ne želiš nastopiti na domačem rallyju, ki ga bo celo TV prenašala!!?? Potem pa jokate kako ni sponzorjev.
No, fatje, izjemoma ste me dobili na forumu Smile
Kdor hoče debatirati v živo, naj pride k meni na Prokarting, če ne pa berite mojo kolumno v ##.

S Stankovičem se velikokrat nisem strinjal v njegovih kolumnah, po tem sestavku, mu pa tudi, po mojem mnenju, kakšno neumnost, oprostim. Končno je nekdo z dolgoletno reputacijo športnika v avtošportu, napisal, kaj si misli o, predvsem AŠ in stanju v SLO športu, ki ni pljuvanje po krovni zvezi ampak prikaz dejanskega stanja.

Hvala vsem posadkam, ki vozite na rallyih, ki jih razna društva mukoma organiziramo, hvala Stankovič, za zelo razumsko razmišljanje. Vse ostalo pa je itak v rokah NTL in skupščine.

domen buh
Kuha mal'co

Kraj: gabrje

PrispevekObjavljeno: 15.04.2015. 21:58:10    Naslov sporočila: Re: 12.Porsche Maribor Rally Odgovori s citatom
med prvih 5 ne pozabit na mraka ki zna presenetiti:) !

5ric
20 sekund na brzinc...

Kraj: Ajd.

PrispevekObjavljeno: 16.04.2015. 11:59:51    Naslov sporočila: Re: 12.Porsche Maribor Rally Odgovori s citatom
Lahko še jaz nekaj dodam..? Lahko rečem, da je v vseh komentarjih nekaj resnice...skoraj v vseh. Po mojem skromnem mnenju je problem predvsem v tem, da nas je povozil čas...povozil, zvezo pa tudi nekatere voznike in tudi organizatorje. Sedaj bo kup pripomb, pa vendar poskusite razumet Smile Vam dam nekaj za primerjavo... Poglejte trgovine, ki jih je v slo prostoru itak poreveč, kako se trudijo v svoje trgovine privabiti čimveč strank...stranke so pa denar! Tudi trgovine, ki prodajajo jestvine, ki jih praktično vsi potrebujemo...koliko enega truda, promocijem reklame, akcij, pik zvestobe....za mogoče 2kg kruha in mali jogurt. Če to pretvorimo v organizatorje, je njihov trud predvsem usmerjen v prepričevanje lokalnega prebivalstva za dovoljenje in pa sploh kup dovoljen za izpeljavo prireditve. Da o sponzorjih ne govorim. Kje so tukaj akcije, pike zvestobe, promocija prireditve?? Je žal ni in kupcev...beri dirkačev verjetno tudi ne. Zakaj se morajo organizatorji sploh toliko truditi okrog dovoljenj in jeznega prebivalstva? Ali ne bi bilo bolje, da zveza na svoja pleča prevzame v glavnem papirologijo, organizator pa se ukvarja z akcijami, pikami zveztobe,...? Žalostno je videt tako malo število prijavljenih in predtavljajte si, da se rally organizira nekaj mesecev za borih 17 tekmovalcev? Koliko tekanja, telefonov, stroškov ki so itak Pro Bono. Dirkače tudi razumem...nek entuzijast, ki dela za neto 1000 €, in mora za štartnino dati pol mesečne plače?!?!, da ne govorimo o stroških same dirke normalno ne bo tekal na vsako dirko, ampak bo odpeljal izbrane, njegovemu budgetu primerne. Čas gre naprej, program Rally v Sloveniji je pa še kar v socializmu se mi zdi. Kaj odmevnega se je zgodilo v 25 letih, če izvzamemo obvezen zdravniški in zavarovanje?Kaj? Čas je, da se prilagodimo času ki je sedaj in se končamo ozirati za nazaj. Zakaj so danes dirke še vedno dvo ali celo tridnevne?? Komu na čast? Dirkačem zagotovo ne, budgetu tudi ne, organizatorjem tudi ne, javnosti, ki na žalost tega športa še pozna ne več pa tudi ne. So morda zvezi? Napočil je čas za enodnevne dirke, ko se popis začne zjutraj ob 6:00 start relija pa je ob 15:00 do recimo 20:00..fertik. Pa še to samo v sobotah pa nedeljah, dva brzinca enkrat v eno smer, drugič v drugo smer. Zakaj morajo dirkači jemati po dva dni dopusta za dirkaški vikend?? Zakaj je potrebno trošiti za spanje, za hrano, za takse za ne vem kaj?? Zakaj zaboga moramo v Sloveniji imeti eno veliko dirko...alias Saturnus?? Kaj ima javnost od tega, kaj dirkači?? Nič, popolnoma nič, ker eden za druge ne ve. Zakaj zaboga se v Sloveniji ne omeji zgornja meja za tekmovalna vozila?? A smo prebogati, čakamo in upamo da se bo od nekje prijavilo deset Subijev in osem Mick?? Se jih ne bo več. Realnost v Sloveniji je razred R2 in to bi morala biti zgornja meja! Poglejte si Anglijo...tam je R3! Bodo pač še tisti preživeli zamenjali avtomobile...koliko jih pa je..Trček in Peljhan...no Krokar, ampak on že zna R2 vozit. Zakaj se zveza ne premakne pa vsaj eno malenkost primakne za dirkače...naj bo to vsaj povrnitev štartnine kdor zmaga v razredu...naj bodo dve gumi, Naj ima zastojn prijavnino na naslednjem reliju? A so to tako težki in neizvedljivi predlogi? V enem postu sem prebral, da so tudi oni entuzijasti...entuzijasti ne delajo za dnevnice! Pa brez zamere. Lahko bi nadaljeval, pa je že tega velik...kje je krivec, kdo je krivec...morda čas, če drugega ne najdemo...Čas gre naprej, čas je da gre tudi rally v Sloveniji naprej...pa srečno vsem...kamerati Smile

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Rally kotiček Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava