PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Ostalo in trači

Vožnja z dirkalnikom

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo

najchi

PrispevekObjavljeno: 25.03.2015. 15:25:07    Naslov sporočila: Vožnja z dirkalnikom Odgovori s citatom
Pozdravljeni,
podobno temo sem ze opazila ampak vseeno gre za malo drugačen primer Smile Očetu bi rada za rojstni dan podarila vožnjo z dirkalnikom ker je bivši dirkač rallya in vem da bil tega zelo vesel. Zasledila sem nekje tukaj na forumu da so leta nazaj bili v Logatcu (blagomix) organizirani nekakšni treningi z dirkalniki..pa me zanima, ce mogoce kdo kaj ve o tem oz ce pozna kaksno drugo možnost? Smile

Hvala lp

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

getz
Absolutni mojster volana

PrispevekObjavljeno: 25.03.2015. 21:51:59    Naslov sporočila: Re: Vožnja z dirkalnikom Odgovori s citatom
Pozdravljena,

Rally vožnjo za posameznika kot sovoznika ima v svoji ponudbi podjetje IK SPORT: http://www.ik-sport.si/#!dogodki/c22j2

Pri podjetju LEMA RACING pa lahko dirkalni avtomobil najameš za nekaj krogov po dirkališču, lahko pa te po njem z dirkalnikom zapelje eden od njihovih voznikov: http://lema.si/za-navdusence/

Pozanimaj se in izberi opcijo, ki ti ustreza Wink

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Ostalo in trači Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava

Domov...Nazaj...Na vrh...