PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Ostalo in trači

Voznja z rally avtom

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo

mutni
20 sekund na brzinc...

Kraj: il.bistrica

PrispevekObjavljeno: 21.03.2015. 07:55:10    Naslov sporočila: Voznja z rally avtom Odgovori s citatom
Torej iscem kakrsnokoli informacijo, ce kdo v sloveniji nudi voznjo na sovoznikovem sedezu.
To bi potrebovali za presenecenje/darilo za eno punco za dekliscino 😉
Usakrsnakoli informacija je dobrodosla

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov

NoFear85
Hujši ko Vattanen

PrispevekObjavljeno: 21.03.2015. 08:52:24    Naslov sporočila: Re: Voznja z rally avtom Odgovori s citatom
ik-sport, oni ponujajo

термаж

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

wrc-team
20 sekund na brzinc...

Kraj: ajdovščina

PrispevekObjavljeno: 21.03.2015. 17:15:44    Naslov sporočila: Re: Voznja z rally avtom Odgovori s citatom
ko so testirajnja je idealna priložnost tko da mislim da to ni problem Smile

mutni
20 sekund na brzinc...

Kraj: il.bistrica

PrispevekObjavljeno: 21.03.2015. 23:26:49    Naslov sporočila: Re: Voznja z rally avtom Odgovori s citatom
wrc-team je napisal/a:
ko so testirajnja je idealna priložnost tko da mislim da to ni problem Smile

sem pomislil, vendar rabim za tocno dolocen datum

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov

komiknm
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 22.03.2015. 08:03:15    Naslov sporočila: Re: Voznja z rally avtom Odgovori s citatom
mutni je napisal/a:

sem pomislil, vendar rabim za tocno dolocen datum

Vidim, da se ti ne oglasi noben tekmovalec, ker to ni samo vožnja ampak potegne za seboj še kaj drugega.

Torej ti ostane, da se oglasiš tam, kjer rentajo avte - v IKsport. OPV, Oktan... potem pa moraš še najti tekmovalca, ki bo peljal in izpeljati logistiko da bo to v pravem času na pravem mestu. To je lažji del posla - težji je ta, da moraš najti min. 2 km dolg odsek ceste ki jo lahko zapreš za vožnjo. Ilegalno seveda, ker uradnih papirjev za to ne boš dobil. Tvegaš prihod policije in lepe kazni v primeru prijave. Pa aktivni voznik tvega kazen za prispevek AS zaradi........ Pa po koncu je potrebno pomesti pesek in vzpostaviti v prvotno stanje. Tako je pri testiranjih. Poleg tega vam zaradi rizika vsaj 10 dni pred rallyem ne bodo dali avta v najem, če je predviden za vožnjo na rallyu, tako da pozabi na željeni datum.
Vsaj jaz sem te razumel, kot da ji želite izvesti pravo vožnjo. Če pa je to samo promo vožnja na določeno mesto, pa pozabi na drugi del zgornjega odstavka...

Če to vse uspešno uredite, vam bo lahko prijateljica večno hvaležna za ta podvig Very Happy

Druga, enostavnejša varianta pa je track day Grobnik. Tam lahko rentaš pokalni Punto od Leme in ga slavljenka vozi sam ali jo pelje kdo drug. Lahko pa rentaš tudi Clio cup. Tudi to ni na vaš željeni datum, je pa izvedljivo.

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

aleks09
20 sekund na brzinc...

Kraj: KRAS

PrispevekObjavljeno: 23.03.2015. 00:40:30    Naslov sporočila: Re: Voznja z rally avtom Odgovori s citatom
Napiši še za kateri datum rabiš..kaj se bojiš orko dio Wink in za kateri kraj.

Poleg tega pa so avti za rally registrirani in ni (ne bi smel biti) noben problem za vožnjo po cesti. Seveda je odvisno kaj si punca želi oz. kaj imaš v mislih... Dejansko rally vožnjo ali vožnjo po dirkališču (npr. Grobnik).
Kolikor te jaz razumem bi morala biti vožnja obvezno na dan oz. večer dekliščine se pravi verjetno v petek ali soboto.
Nadalje se moraš zmenit tudi za varnostno opremo - čelado (obvezna !!!), kombinezon, rokavice, čevlji, pa vse skupaj snemati, da bo za spomin - cameracar oz. onboard in zunanji posnetki ceste in nasploh posneti dogajanje presenečenja. Aja pa interfoni naj bi delali, pa radar brzinca napisati, da bo punca poizkusila brati, pa malo ji razložiti sistem rally dirkanja, gorskih in krožnih dirk,, mogoče še omeniti paralelni rally kros in pospeševanje ter driftanje.

Pri izbiri avtomobila pa je spet vprašanje kaj ti oz. njej paše. Za prvo silo je sigurno dober tudi dirkalen Yugo ali kaj podobnega (z vgrajenim varnostnim lokom - rolbarom - zato je tudi OBVEZNA ČELADA), pa da ga voznik malo sturira oz. goni v visoke obrate, pa malo po makadamu ali kakšnem parkirišču. Za tistega, ki prvič sedi v dirkalniku in se še ni obrnil z ročno, bo že to mega doživetje. Dirkalni avti so ponavadi sam pleh brez kakšnih izolacij in je slišati vsak kamenček, ki ga izpod koles zabije v karoserijo, sedeži niso oblazinjeni, amortizerji so trši in motor je slišati tako, da misliš da gre 500 na uro...

Še bi lahko spisal, pa je kasno... v glavnem moraš svoje oz. njene želje bolj precizirati. Pa saj imaš konec koncev v okolici Il.Bistrice kar nekaj dirkalnikov..od Yuga, P106, Škoda, Subaru, Suzuki....

Če se ti kdo javi, bodi pripravljen tudi kriti stroške prevoza, goriva, rentanja avta in opreme, Cana pa je seveda odvisna od kje pride, za koliko časa rabiš, kakšno vozilo je,ali se bo peljala samo ena oseba ali se bo/bi se hotel še kdo peljati (drugo rundo), ali lahko vozi/voziš sam...in podobno.

Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Ostalo in trači Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava

Domov...Nazaj...Na vrh...