PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Rally kotiček

Sezona 2015
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo

saso
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 15.01.2015. 17:49:57    Naslov sporočila: Sezona 2015 Odgovori s citatom
Mogoče je še malce prehitro ampak vseeno malce prebudimo forum,ki v zadnjem času precej hitro izumira.Kaj lahko pričakujemo letos v reliju za dp,bodo kakšne okrepitve al bomo gledal več ali manj borbe v diviziji 1?

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

wrc-team
20 sekund na brzinc...

Kraj: ajdovščina

PrispevekObjavljeno: 15.01.2015. 19:39:55    Naslov sporočila: Re: Sezona 2015 Odgovori s citatom
nevem če drži ampak lavantal letos naj nebi štel za točke dp. katiri rally naj biga nadomestiv?

NoFear85
Hujši ko Vattanen

PrispevekObjavljeno: 15.01.2015. 20:59:51    Naslov sporočila: Re: Sezona 2015 Odgovori s citatom
vprasanje koliko bo licenc Very Happy

термаж

saso
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 16.01.2015. 19:05:58    Naslov sporočila: Re: Sezona 2015 Odgovori s citatom
wrc-team je napisal/a:
nevem če drži ampak lavantal letos naj nebi štel za točke dp. katiri rally naj biga nadomestiv?

Tudi osnutka koledarja še ni zunaj,po govoricah pa naj letos res ne bi bilo gostovanja v Avstriji,bo pa očitno na Hrvaškem 2x,Rally Kumrovec in Zagreb,ni pa še to seveda uradni koledar.
Če se vsaj nekaj govoric in člankov uresniči za letošnjo sezono,bo res res žalostno vse skupaj,časi v katerih živimo so res težki.

Janez M.
Sovoznik

Kraj: Koper

PrispevekObjavljeno: 16.01.2015. 19:20:35    Naslov sporočila: Re: Sezona 2015 Odgovori s citatom
Licence po 30 € in malo manj komplicirat pa bo stanje boljše.

skopusnik
20 sekund na brzinc...

Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: 16.01.2015. 21:13:42    Naslov sporočila: Re: Sezona 2015 Odgovori s citatom
Se strinjam

wrc-team
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 18.01.2015. 09:44:15    Naslov sporočila: Re: Sezona 2015 Odgovori s citatom
je pa res kar malo oziroma precej žalostno da se niti neva kaki koledar dirk bo... Embarassed

Peter Marc
20 sekund na brzinc...

Kraj: Nova Gorica - Idrija - Logatec

PrispevekObjavljeno: 18.01.2015. 17:03:38    Naslov sporočila: Re: Sezona 2015 Odgovori s citatom
wrc-team je napisal/a:
je pa res kar malo oziroma precej žalostno da se niti neva kaki koledar dirk bo... Embarassed

Potrpi še slab teden Surprised
www.wladoil.si
www.parcom.si
www.nipanike.si
www.blagajne.si
www.podatkovni-center.si

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov

wrc-team
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 19.01.2015. 10:25:34    Naslov sporočila: Re: Sezona 2015 Odgovori s citatom
mogoče
Maribor, Velenje, Gorica, Idrja, Železniki, Croatia, Poreč?
škoda saturnusa,pa alpi orijentali ki jre tudi biu lwep rally ko je biu za slo prvenstvo.. no sj zjle je še zmiraj hut da nbo pomote... Laughing

JeZn
20 sekund na brzinc...

Kraj: Ljubljana - Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: 20.01.2015. 20:25:54    Naslov sporočila: Re: Sezona 2015 Odgovori s citatom
Mater ste hudi... res me zanima zakaj je treba tri mesce za koledar. Danes so ga še HAKSovci "spustili" v omrežje Laughing

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov

AZR
Kuha mal'co

PrispevekObjavljeno: 20.01.2015. 21:40:44    Naslov sporočila: Re: Sezona 2015 Odgovori s citatom
Koledar bo potrjen v cetrtek in po seji upravnega odbora objabljen skupaj z vsemi razpisi prvenstev po panogah. Lp

Juraj
Hud Relifarer

Kraj: Povsod

PrispevekObjavljeno: 21.01.2015. 18:59:31    Naslov sporočila: Re: Sezona 2015 Odgovori s citatom
Koledar bo objavljen po koncu sezone Smile

AZR
Kuha mal'co

PrispevekObjavljeno: 23.01.2015. 09:35:17    Naslov sporočila: Re: Sezona 2015 Odgovori s citatom
AŠ2005 je objavil na svoji spletni strani razpise prvenstev in koledar 2015

wrc-team
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 23.01.2015. 09:38:48    Naslov sporočila: Re: Sezona 2015 Odgovori s citatom
http://www.as2005.eu/koledar.php

Pat
Pokalni zmagovalec

Kraj: Krvavi Potok

PrispevekObjavljeno: 26.01.2015. 14:48:27    Naslov sporočila: Re: Sezona 2015 Odgovori s citatom
Kaj za vraga je odločilo da letos ni rally Poreča ampak rally Croatia za DP?

saso
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 26.01.2015. 17:05:01    Naslov sporočila: Re: Sezona 2015 Odgovori s citatom
Pat je napisal/a:
Kaj za vraga je odločilo da letos ni rally Poreča ampak rally Croatia za DP?

Po moje je spet kakšen kompromis,ker Saturnus šteje za prvenstvo Hrvaške.Leta 2013 so hrvati vozili Saturnus samo en dan,upam da bodo naši na Croatia letos tud.

Pat
Pokalni zmagovalec

Kraj: Krvavi Potok

PrispevekObjavljeno: 26.01.2015. 18:03:38    Naslov sporočila: Re: Sezona 2015 Odgovori s citatom
Kaj pa paralelni rallycross se nebo več delal? Lahko že pozabimo na to disciplino in jo označimo kot izumrlo?

saso
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 05.02.2015. 17:31:24    Naslov sporočila: Re: Sezona 2015 Odgovori s citatom
Če se vse te napovedi in plani nekaterih posadk uresničijo:
Humar- Europski pokal Clio R3T ali Mitropa pokal,
Turk-čimveč dirk ERC
Novak T.-Mitropa pokal,
Peljhan-Italija Ronde Raceday
Zupanc,Trček,Velkavrh.......brez dirk letos ali pa le izbrane,

pa še Oktan Sport ne bo prisoten v dp-ju,ki je bil ponavadi z dvema dirkalnikoma R2,potem zna bit žalostno in ne vem,kako bo letos na prvem reliju v Mariboru vsaj 20 posadk,če jih je bilo lani 22 brez tujcev.

NoFear85
Hujši ko Vattanen

PrispevekObjavljeno: 05.02.2015. 20:46:58    Naslov sporočila: Re: Sezona 2015 Odgovori s citatom
Premrl je se tu

pac financno stanje je tako, kakrsno je, zato vozimo, kolikor delamo (uspemo dat na stran)

термаж

saso
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 06.02.2015. 06:46:47    Naslov sporočila: Re: Sezona 2015 Odgovori s citatom
NoFear85 je napisal/a:
Premrl je se tu

pac financno stanje je tako, kakrsno je, zato vozimo, kolikor delamo (uspemo dat na stran)
Časi so res težki,tudi v sosednjih državah se vidi osip posadk,ja kaj bo pa Premrl?

blagomix
20 sekund na brzinc...

Kraj: horjul

PrispevekObjavljeno: 06.02.2015. 17:46:05    Naslov sporočila: Re: Sezona 2015 Odgovori s citatom
Pat je napisal/a:
Kaj pa paralelni rallycross se nebo več delal? Lahko že pozabimo na to disciplino in jo označimo kot izumrlo?

Ce se nekdo 8 let trudi, vsako leto spreminja pravila ni hudic, da mu ne bi uspelo, da enkrat crkne in se mu tako izpolne zelja, da ostane vec voznikov za paradne discipline

Malo sarkasticno ampak precej resnicno

89luka89
Rally legenda

Kraj: Ilirska Bistrica

PrispevekObjavljeno: 08.02.2015. 16:10:18    Naslov sporočila: Re: Sezona 2015 Odgovori s citatom
Zupanc letos zagotovo ne bo vozila.

CBR
Hujši ko Vattanen

PrispevekObjavljeno: 08.02.2015. 20:55:53    Naslov sporočila: Re: Sezona 2015 Odgovori s citatom
Letos bodo prvenstvo popestrili Suster, Marc, Levc in Topolinjek in ostali kimavci,☺

jancrom
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 10.02.2015. 17:44:24    Naslov sporočila: Re: Sezona 2015 Odgovori s citatom
CBR je napisal/a:
Letos bodo prvenstvo popestrili Suster, Marc, Levc in Topolinjek in ostali kimavci,☺

forgot on zrinski Smile

AZR
Kuha mal'co

PrispevekObjavljeno: 10.02.2015. 18:53:12    Naslov sporočila: Re: Sezona 2015 Odgovori s citatom
jancrom je napisal/a:
CBR je napisal/a:

forgot on zrinski Smile

Si mislil, da je pozabil na me ali da naj me pozabi? Po mojem sem zajet med ostalimi kimavci, pa lp

endirkač
Gledalec

PrispevekObjavljeno: 10.02.2015. 23:02:17    Naslov sporočila: Re: Sezona 2015 Odgovori s citatom
AZR je napisal/a:
jancrom je napisal/a:
CBR je napisal/a:

forgot on zrinski Smile

Si mislil, da je pozabil na me ali da naj me pozabi? Po mojem sem zajet med ostalimi kimavci, pa lp

Smešno in zanimivo sam me zanima koliko časa še in komu bosta oba lahko kimala,
da ne bosta že v tej sezoni prenehala Very Happy

AZR
Kuha mal'co

PrispevekObjavljeno: 11.02.2015. 14:36:19    Naslov sporočila: Re: Sezona 2015 Odgovori s citatom
endirkač je napisal/a:
AZR je napisal/a:
jancrom je napisal/a:
CBR je napisal/a:

forgot on zrinski Smile

Se ti iskreno opravičujem za hec. A JANCROM je tudi "kimavec"? Ne vem namreč kdo je, pa LP

Peter Marc
20 sekund na brzinc...

Kraj: Nova Gorica - Idrija - Logatec

PrispevekObjavljeno: 11.02.2015. 23:48:56    Naslov sporočila: Re: Sezona 2015 Odgovori s citatom
AZR je napisal/a:
endirkač je napisal/a:
AZR je napisal/a:
jancrom je napisal/a:
CBR je napisal/a:

forgot on zrinski Smile

Se ti iskreno opravičujem za hec. A JANCROM je tudi "kimavec"? Ne vem namreč kdo je, pa LP

Cool
www.wladoil.si
www.parcom.si
www.nipanike.si
www.blagajne.si
www.podatkovni-center.si

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov

saso
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 12.02.2015. 17:14:21    Naslov sporočila: Re: Sezona 2015 Odgovori s citatom
Peter Marc je napisal/a:
AZR je napisal/a:
endirkač je napisal/a:
AZR je napisal/a:
jancrom je napisal/a:
CBR je napisal/a:

forgot on zrinski Smile

Cool

Crying or Very sad

wrc-team
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 12.02.2015. 18:49:45    Naslov sporočila: Re: Sezona 2015 Odgovori s citatom
http://www.****-******.si/novice/sport/reli-dp-peljhan-se-ni-rekel-zadnje-besede/
bi blo pa lpo da nehate jebat en drugega... Laughing

Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Rally kotiček Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava