PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Aktualno dogajanje

RALLYIJI POLETI POMOČ PROSIM

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo

reminator
Gledalec

PrispevekObjavljeno: 24.02.2014. 15:03:02    Naslov sporočila: RALLYIJI POLETI POMOČ PROSIM Odgovori s citatom
Živjo, ker nism neki ful fanica wrcja in podobnih rallyijev me zanima kateri bodo poleti po europi poleg WRCa. šli bi nekam na dopust za višek pa en dobr rally. z otrokom, tko da nism še čist ziher ali finska pride upoštev in kako pol z kakšnega letališča na wrc ali pač na en rally. vidla sm da je finska, sardinija, polska pa nemčija, sam a ni tko da, je rally v skandinaviji najbl hud pozimi? ker moj mož bi pomojem rd vidu da če že je skandinavija da je to po snegu. gre pa za presenečenje, in se nemorm na njega obrnt, zato se na vas.

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

schmid
Relifarer

PrispevekObjavljeno: 24.02.2014. 17:05:51    Naslov sporočila: Re: RALLYIJI POLETI POMOČ PROSIM Odgovori s citatom
Priporoč## ogled rallya po finski, tudi če je poleti, ne bo vam žal. Govorim iz lastnih izkušenj, ker sem bil že 2x gor na rallyu Smile

riki
Absolutni mojster volana

Kraj: domžale

PrispevekObjavljeno: 24.02.2014. 20:05:03    Naslov sporočila: Re: RALLYIJI POLETI POMOČ PROSIM Odgovori s citatom
Jaz bi šel spet na Portugalsko, ker je poceni, lepo, pa hud rally, mogoče samo malo zgodaj na začetku aprila. Tudi na Sardiniji nisem prav veliko zapravil, pa sem se lepo kopal, dobro jedel in pil, pa še tudi kaj je za videti, začetek junija.

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Yahoo Messenger - naslov

asm
Državni prvak v diviziji XXI

Kraj: Koper

PrispevekObjavljeno: 24.02.2014. 20:26:54    Naslov sporočila: Re: RALLYIJI POLETI POMOČ PROSIM Odgovori s citatom
tudi Madeiro ne bi izključil... lep otok, dopustniški termin, dobra klima, ni prevroče, pa lep reli. Sicer pa Finska.

reminator
Gledalec

PrispevekObjavljeno: 26.02.2014. 14:18:32    Naslov sporočila: Re: RALLYIJI POLETI POMOČ PROSIM Odgovori s citatom
TISTI KI STE BILI NA FINSKEM, KOLIKO POVPREČNO DENARJA STE ZAPRAVILI, STE ŠLI Z AVTOM, AVTODOMOM, LETALOM? KJE STE PA GOR SPALI?

Bernard
Šef mehanika

PrispevekObjavljeno: 27.02.2014. 06:20:02    Naslov sporočila: Re: RALLYIJI POLETI POMOČ PROSIM Odgovori s citatom
Pozdravljena,
če želite videti atraktiven rally svetujem Sardinijo. Sigurno vam ne bo žal. Z ekipo smo videli kar nekaj WRC-jev ampak Sardinije ne izpustimo nobeno leto.
Poleg tega si lahko privoščite še kak dan plaže itd.
l.p Bernard

zuti
Pokalni zmagovalec

PrispevekObjavljeno: 27.02.2014. 17:34:56    Naslov sporočila: Re: RALLYIJI POLETI POMOČ PROSIM Odgovori s citatom
Kar se tiče WRC je finska daleč najbolj atraktivna, ubistvu ni važno kam se postaviš je spektakel zagotovljen Wink
Glede denarja je tako da poleti po novem vozi Finnair iz brnika direktno v Helsinke, kjer je najceneje da si vzameš renta car, za spanje pa si rezerviraš eno izmed mnogih koč ki jih imajo finci ponavadi zraven jezer. cene renta carja so dokaj nizke, letalo bo cca 250-300 eur na osebo, prenočišča pa so ponavdi tudi poceni, probaj to stran če najdeš kej :
http://www.lomarengas.fi/en
http://www.vuokraovi.com/
http://www.nettimokki.com/en

reminator
Gledalec

PrispevekObjavljeno: 03.03.2014. 10:44:55    Naslov sporočila: Re: RALLYIJI POLETI POMOČ PROSIM Odgovori s citatom
tisti ki ste bili na sardiniji in glede na to da je letos še ne v začetku poletja teoretično, ali mislite da je primerno za kopanje, ker me skrbi da bi morje bilo še prehladno?

Tonko
Kuha mal'co

Kraj: Brezje

PrispevekObjavljeno: 03.03.2014. 11:28:48    Naslov sporočila: Re: RALLYIJI POLETI POMOČ PROSIM Odgovori s citatom
Ojla.jst sem bil dol konec Maja 2009.pa je žgalo sonce za znoret in kopali smo se čist normalno.dnecne temperature so bile takrat okrog 30 čez dan. Smile

fergazer
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 03.03.2014. 20:10:01    Naslov sporočila: Re: RALLYIJI POLETI POMOČ PROSIM Odgovori s citatom
Mi2 sva bila lansko leto na Sardiniji. Izbrala sva ryanair in pa tam rentacar.
Poleg dirke, sva obkrožila ves otok (=2500km) (obiskala več različnih plaž) in si ogledala nakaj zanimivosti.
morje ni bilo hladno, in sva tudi že sklenila, da se na sardinijo vrneva tudi z otrokom

Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Aktualno dogajanje Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava

Domov...Nazaj...Na vrh...