PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Tehnika, Oprema, Vprašanja

Nastavljivo podvozje (Gewinde)

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo

wemar_e30
Nosač gum

PrispevekObjavljeno: 21.11.2013. 09:02:11    Naslov sporočila: Nastavljivo podvozje (Gewinde) Odgovori s citatom
Lep pozdrav,

na svojem avtomobilu imam vgrajeno nastavljivo podvozje (višina, trdota, prednapetost). Ker se z temi stvarmi srečujem prvič mi ni prav nič jasno kako pravilno nastaviti trdoto amortizerja ter prednapetost vzmeti, vrjetno je za to potrebno imeti tehtnice? Zato bi prosil če je kakšen mojster tukaj če me lahko malo razsvetli v tej smeri. Zanima me pa tudi kje bi lahko če je potrebno dobil koga ki ima tehtnice?

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

f7p

PrispevekObjavljeno: 21.11.2013. 13:09:41    Naslov sporočila: Re: Nastavljivo podvozje (Gewinde) Odgovori s citatom
H Turnšku pel Smile http://www.amortizer.si/

wemar_e30
Nosač gum

PrispevekObjavljeno: 21.11.2013. 13:20:50    Naslov sporočila: Re: Nastavljivo podvozje (Gewinde) Odgovori s citatom
Ja tudi to je bila opcija, samo nima tehtnic. No pozabil sem mogoce kljucne podatke, gre se za vozilo BMW E30, uporaba na pisti.. Nekako me najbolj moti ker zadaj nimam dovolj gripa in bi rad zamenjal za mehkejse vzmeti, pa ne vem kaksne naj narocim...

bfrance1
Hujši ko Vattanen

PrispevekObjavljeno: 21.11.2013. 22:35:09    Naslov sporočila: Re: Nastavljivo podvozje (Gewinde) Odgovori s citatom
www.a2r.si

OVR
Kuha mal'co

PrispevekObjavljeno: 22.11.2013. 08:33:39    Naslov sporočila: Re: Nastavljivo podvozje (Gewinde) Odgovori s citatom
wemar_e30 je napisal/a:
Lep pozdrav,

na svojem avtomobilu imam vgrajeno nastavljivo podvozje (višina, trdota, prednapetost). Ker se z temi stvarmi srečujem prvič mi ni prav nič jasno kako pravilno nastaviti trdoto amortizerja ter prednapetost vzmeti, vrjetno je za to potrebno imeti tehtnice? Zato bi prosil če je kakšen mojster tukaj če me lahko malo razsvetli v tej smeri. Zanima me pa tudi kje bi lahko če je potrebno dobil koga ki ima tehtnice?

Glede na izkusnje priporocamo:
Www.opv.si
M: 040 841 523

Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Tehnika, Oprema, Vprašanja Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava

Domov...Nazaj...Na vrh...