PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Rally Magazin Forum Seznam forumov -> WRC in drugi

WRC Mexico 2013

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo

luka123
Nosač gum

Kraj: celje

PrispevekObjavljeno: 08.03.2013. 18:37:45    Naslov sporočila: WRC Mexico 2013 Odgovori s citatom
hja ker je že Mexico bi bilo vredu da naredimo novo temo in pokomentiramo malo .....meni je smešno čeprav zelo pričakovano da je Latvala out že po 3hp... Ostberg zelo dobro vozi Ogier pa letos tako brez besed....LP Wink

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

Msport3
Kuha mal'co

Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: 09.03.2013. 18:24:53    Naslov sporočila: Re: WRC Mexico 2013 Odgovori s citatom
Hirvonen je brezzob...

zavajon
Nosač gum

Kraj: Obala

PrispevekObjavljeno: 09.03.2013. 18:31:04    Naslov sporočila: Re: WRC Mexico 2013 Odgovori s citatom
Pogreš## Loeba. Bi se dva Sebastiena dobro tepla.

Msport3
Kuha mal'co

PrispevekObjavljeno: 09.03.2013. 18:49:17    Naslov sporočila: Re: WRC Mexico 2013 Odgovori s citatom
Hrvati imajo na sptv na dvbt anteni wrc! Laughing Zdaj ob 19:00...

jure
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 09.03.2013. 19:19:15    Naslov sporočila: Re: WRC Mexico 2013 Odgovori s citatom
Ostbergu crknil alternator, odstop.

saso
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 09.03.2013. 19:28:35    Naslov sporočila: Re: WRC Mexico 2013 Odgovori s citatom
Vse skupaj je ena velika žalost,da se vozi 20 dirkalnikov.

jure
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 10.03.2013. 09:35:21    Naslov sporočila: Re: WRC Mexico 2013 Odgovori s citatom
Bo pa danes pestro med Hirvonenom in Neuvillom-Mikko je namreč včeraj izgubil več kot 2min zaradi počene zadnje leve pnevmatike, tako da je Neuville samo sedem sekund za njim. To obeta hud boj.
Ogier pa lahko zadnje brzince odpelje v ''safety mode'', ima že 3min30 sec prednosti....

luka123
Nosač gum

Kraj: celje

PrispevekObjavljeno: 10.03.2013. 10:18:15    Naslov sporočila: WRC Mexico 2013 Odgovori s citatom
malo bedasto mi je ker ni enega ki bi bil blizu Ogierja ....čeprav danes bo za drugo mesto boj kar mi je všeč. Presenečen sem tudi nad blockom da še ni zletel s steze Very Happy

Msport3
Kuha mal'co

PrispevekObjavljeno: 13.03.2013. 19:48:00    Naslov sporočila: Re: WRC Mexico 2013 Odgovori s citatom
Res moram še enkrat pohvaliti hrvaško Sptv za wrc posnetke. Ob tem mi je najbolj všeč, da je povzetek relija dobesedno sinhroniziran iz angl. (z dvema bralcema-glasovoma).
Mimogrede, se še kdo spomni Lemeža in njegovega jamranja na bivši paprikatv, ko so imeli preglede relijev? Za mene je odličen pisec (reli) zgodb, komentator pa velika žalost (kot Ališič in f1). Wink

wonnaberacing
Rally legenda

Kraj: Ljubljan

PrispevekObjavljeno: 13.03.2013. 21:51:37    Naslov sporočila: Re: WRC Mexico 2013 Odgovori s citatom
ampak oddaja je pa bila

Msport3
Kuha mal'co

PrispevekObjavljeno: 14.03.2013. 15:37:06    Naslov sporočila: Re: WRC Mexico 2013 Odgovori s citatom
wonnaberacing je napisal/a:
ampak oddaja je pa bila

Res je.Smile

Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Rally Magazin Forum Seznam forumov -> WRC in drugi Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava

Domov...Nazaj...Na vrh...