PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Tehnika, Oprema, Vprašanja

kletka samo zadaj clio1

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo

Storž
Hitri Seicento vajenec

PrispevekObjavljeno: 26.12.2012. 18:21:56    Naslov sporočila: kletka samo zadaj clio1 Odgovori s citatom
Zanima me če obstaja kletka za clio 1 samo za zadni del torej tam kjer so zadni zici.. Zanima me tudi kakšna je okvirna cena kletke in kako je s homologacijo le te za v navadn avto (za cestno uporabo)

cele kletke nebi meu ker se nebi ravno vozu s čelado okol..

Zanima me čist okvirno ker nekak spravlajm idee na kup za nov projekt pa da vidim kaj lahko naredim..

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

btnejc
Pokalni zmagovalec

Kraj: HP Velike Žablje 1-3

PrispevekObjavljeno: 28.12.2012. 12:14:35    Naslov sporočila: Re: kletka samo zadaj clio1 Odgovori s citatom
1.
Storž je napisal/a:
in kako je s homologacijo le te za v navadn avto (za cestno uporabo)

Najbrž lahko na homologacijo česa takega v naši ljubi birokratski državi kar lepo pozabiš.

2.
Storž je napisal/a:

S čelado na glavi se itak ne smeš voziti v javnem cestnem prometu. Smile

3.
Storž je napisal/a:
Zanima me če obstaja kletka za clio 1 samo za zadni del torej tam kjer so zadni zici..

Seveda obstaja. Vzameš lahko recimo le zadnji del od te kletke. Ali pa vzameš bolj preprosto kletko, ki ni tako mučna za vsakodnevno uporabo npr. ta. Pri obeh primerih je možna uporaba le zadnjega dela.

4.
Storž je napisal/a:

Zanima me čist okvirno ker nekak spravlajm idee na kup za nov projekt pa da vidim kaj lahko naredim..

Imej v mislih tudi kako se bo obnašala šasija (kako toga bo) kadar boš namestil kletko. Vedno pride prav še kakšen strut bar. Detajle glede togosti šasije pa prepušča m ostalim članom foruma, sam nisem dovolj vešč.

Če se lotiš projekta pa ne pozabi objavit kakšne sličice, da bomo tudi ostali lahko videli Wink

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

Storž
Hitri Seicento vajenec

PrispevekObjavljeno: 28.12.2012. 13:27:19    Naslov sporočila: Re: kletka samo zadaj clio1 Odgovori s citatom
U najlepša hvala za odgovor..

Torej pri nas ni mogoče zadeve spravt na cesto s paperji oz homologacijo za cestno uporabo? Res ni nobene vrjante ?

Razn če bi avto registreral kot dirkalnik to pa pomeni kaj ? se lahko sploh z "dirkalnikom" voziš normalno po cesti ? kakšna je cena registracije in zavarovanja (80Kw po papirjih )? Najbrš so tud potem polcaji bol vešči in pregledajo še bl natančno avto če vid da je dirkalnik ? vsi vgrajeni deli po fifa standardu kar pomeni rahlo višjo ceno ?

Najbrš je v te naši preljubi državi laži pozabt na kletko kukr pa da bi vse paperje urediv pa zadevo homologerov oz legalno uporablov ?

Strudbar je pa tudi v planu spredaj pod nujno tudi če nebo kletke..

Ko se bo pa začel zares dogajat bom pa seveda tudi objavil trenutno želim najprej uredit papirje od motorja, da bom lahko zadevo homologirav.. Sicer motor počasi že razdiram ker je nekaj hecal in sral z oljem v cilindru tako, da morm odpret pa pogledat kje tiči olnat zajec Razz (čeprav sedaj, ko sm se spravil razderat pa olja ni niker Rolling Eyes )

sinki
20 sekund na brzinc...

Kraj: idrija-kanomlja

PrispevekObjavljeno: 28.12.2012. 16:27:42    Naslov sporočila: Re: kletka samo zadaj clio1 Odgovori s citatom
Storž je napisal/a:
vsi vgrajeni deli po fifa standardu kar pomeni rahlo višjo ceno ?

To maš sam če si Ičičijevič Mr. Green

Storž
Hitri Seicento vajenec

PrispevekObjavljeno: 28.12.2012. 17:10:46    Naslov sporočila: Re: kletka samo zadaj clio1 Odgovori s citatom
To že sam usen nej bi blo tko.. vsaj v teoriji Razz

btnejc
Pokalni zmagovalec

PrispevekObjavljeno: 29.12.2012. 16:31:06    Naslov sporočila: Re: kletka samo zadaj clio1 Odgovori s citatom
Very Happy FIFA standard Very Happy Very Happy Very Happy

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

wonnaberacing
Rally legenda

Kraj: Ljubljan

PrispevekObjavljeno: 30.12.2012. 12:20:09    Naslov sporočila: Re: kletka samo zadaj clio1 Odgovori s citatom
pav vidim loeba kako ga na etapi policaj ustavi, pa mu reče za vozniško, prometno pa žogo ustrezno fifa standardu zato ker se vozi v avtu z rollbarom. a si predstavlaš pogled na faci od elene

Janez M.
Sovoznik

Kraj: Koper

PrispevekObjavljeno: 30.12.2012. 13:15:16    Naslov sporočila: Re: kletka samo zadaj clio1 Odgovori s citatom
Storž je napisal/a:
Zanima me če obstaja kletka za clio 1 samo za zadni del torej tam kjer so zadni zici.. Zanima me tudi kakšna je okvirna cena kletke in kako je s homologacijo le te za v navadn avto (za cestno uporabo)

Boš montiral zadaj otroški sedež? Laughing

Storž
Hitri Seicento vajenec

PrispevekObjavljeno: 30.12.2012. 17:31:40    Naslov sporočila: Re: kletka samo zadaj clio1 Odgovori s citatom
Nismo se usi rodil pametni ali sm pa lih jest tist k se ni ? Zato pa sprašujem in sm nekak prčakvov normalne odgovore sicer sm jih nekaj dobu ( hvala btnejc ) to je blo pa tud use

Janez M. :
Ja načrtujem 5 otrok in rabm kletko zadej, da se bom lahko v miru vozil. Pa še med B stebričkoma bom postavil steno z zvočno izolacijo, da mi jih nebo treba poslušat Wink

btnejc
Pokalni zmagovalec

PrispevekObjavljeno: 31.12.2012. 11:28:01    Naslov sporočila: Re: kletka samo zadaj clio1 Odgovori s citatom
btnejc je napisal/a:
1.
Storž je napisal/a:
in kako je s homologacijo le te za v navadn avto (za cestno uporabo)

Najbrž lahko na homologacijo česa takega v naši ljubi birokratski državi kar lepo pozabiš.

UPDATE: tu se moram popraviti. V pogovoru z kolegi je prišla na plano tudi debata o kletkah. Baje lahko tako kletko, ki je samo zadaj v avtu celo homologiraš in nato normalno uporabjaš na cesti.

Ne me vprašat kaj rabiš, da to spelješ, ker nimam pojma.

P.S.: ne se sekirat zaradi bednih komentarjev v forumu, nekateri imajo pač komplekse[/i]

Storž
Hitri Seicento vajenec

PrispevekObjavljeno: 31.12.2012. 12:18:15    Naslov sporočila: Re: kletka samo zadaj clio1 Odgovori s citatom
btnejc hvala za odgovor bom drugo leto poklical malo na lpp pa bom vidu kaj bo stric reku...

un za homologacije se mi zdi tak dost uredu, saj glede menjave motorja se je kr potrudu pa use razložu.. bomo vidl kaj bo reku glede kletke..

Kakšne so pa kej okvirne cene če kdo ve slučajno..?

Janez M.
Sovoznik

PrispevekObjavljeno: 31.12.2012. 15:22:28    Naslov sporočila: Re: kletka samo zadaj clio1 Odgovori s citatom
Storž je napisal/a:
Nismo se usi rodil pametni ali sm pa lih jest tist k se ni ? Zato pa sprašujem in sm nekak prčakvov normalne odgovore sicer sm jih nekaj dobu ( hvala btnejc ) to je blo pa tud use

Janez M. :
Ja načrtujem 5 otrok in rabm kletko zadej, da se bom lahko v miru vozil. Pa še med B stebričkoma bom postavil steno z zvočno izolacijo, da mi jih nebo treba poslušat Wink

Very Happy Very Happy Pa srečno s projektom!!

Storž
Hitri Seicento vajenec

PrispevekObjavljeno: 31.12.2012. 17:43:38    Naslov sporočila: Re: kletka samo zadaj clio1 Odgovori s citatom
Ja je treba še eno najdt k jih bo 5 na 1x povrgla pol pa bo k take je dost težko najdt Razz

Storž
Hitri Seicento vajenec

PrispevekObjavljeno: 17.01.2013. 14:08:40    Naslov sporočila: Re: kletka samo zadaj clio1 Odgovori s citatom
a mi lahko prosim kdo pove, če je kje v sloveniji kakšna trgovina katera prodaja kletke, in kje je oz ime le te.

Najlepša hvala za odogovr.

ŽiŽa
20 sekund na brzinc...

Kraj: Nova vas

PrispevekObjavljeno: 17.01.2013. 14:28:01    Naslov sporočila: Re: kletka samo zadaj clio1 Odgovori s citatom
http://lmgtfy.com/?q=varnostne+kletke+slovenija

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov

Storž
Hitri Seicento vajenec

PrispevekObjavljeno: 17.01.2013. 16:38:01    Naslov sporočila: Re: kletka samo zadaj clio1 Odgovori s citatom
hvala sem že iskal ampak nisem našel nič uporabnega zato sem prašal..

Janez M.
Sovoznik

PrispevekObjavljeno: 17.01.2013. 21:15:46    Naslov sporočila: Re: kletka samo zadaj clio1 Odgovori s citatom
Probaj pri Prunku.
http://mega-zascita.si/index.php/sparco

Storž
Hitri Seicento vajenec

PrispevekObjavljeno: 18.01.2013. 00:22:47    Naslov sporočila: Re: kletka samo zadaj clio1 Odgovori s citatom
najlepša hvala nekaj imajo v kalalogu, bom pa poklical za kaj več informacij..

Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Tehnika, Oprema, Vprašanja Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava

Domov...Nazaj...Na vrh...