PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Cestne dirke

GHD Ilirska Bistrica 2012
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo

89luka89
Hujši ko Vattanen

Kraj: Ilirska Bistrica

PrispevekObjavljeno: 19.06.2012. 20:44:17    Naslov sporočila: GHD Ilirska Bistrica 2012 Odgovori s citatom
A kdo ve če bo letos dirka, ker sem nekje slišal da je pod vprašajem....

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

smrk
Državni prvak v diviziji XXI

Kraj: ajdovščina

PrispevekObjavljeno: 19.06.2012. 20:55:39    Naslov sporočila: Re: GHD Ilirska Bistrica 2012 Odgovori s citatom
Kot mi je znano dirka bo ,pa čeprav letos verjetno zadnjič v Ilirski Bistrici za evropsko prvenstvo ker naj bi jo drugo leto LJ banda preselila .

89luka89
Hujši ko Vattanen

Kraj: Ilirska Bistrica

PrispevekObjavljeno: 19.06.2012. 21:20:39    Naslov sporočila: Re: GHD Ilirska Bistrica 2012 Odgovori s citatom
Kam pa naj bi jo preselili??

citroen221
10 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 19.06.2012. 21:48:32    Naslov sporočila: Re: GHD Ilirska Bistrica 2012 Odgovori s citatom
fakerji ljubljanski

ONA
Hujši ko Vattanen

PrispevekObjavljeno: 19.06.2012. 23:07:11    Naslov sporočila: Re: GHD Ilirska Bistrica 2012 Odgovori s citatom
smrk je napisal/a:
Kot mi je znano dirka bo ,pa čeprav letos verjetno zadnjič v Ilirski Bistrici za evropsko prvenstvo ker naj bi jo drugo leto LJ banda preselila .

Ta Lj banda že kar nekaj let uspešno organizira dobre dirke, ne glede na težke razmere, ki otežujejo organizacijo takih prireditev, medtem ko je že veliko drugih organizatorjev obupalo... Crying or Very sad Najprej je potrebno poznati ozadje odločitve Exclamation o zamenjavi prizorišča, potem pa pride tudi komentiranje v poštev. Sicer pa glave skupaj pa ustanovite novo bando in organizirajte.. Idea ..

Pa da ne bo pomote... nisem iz Lj in še vedno mi je Ilirska najboljša dirka... pa tudi žal mi bo, če je ne bo več...

mutni
20 sekund na brzinc...

Kraj: il.bistrica

PrispevekObjavljeno: 20.06.2012. 09:19:03    Naslov sporočila: Re: GHD Ilirska Bistrica 2012 Odgovori s citatom
ONA je napisal/a:
smrk je napisal/a:

Ta Lj banda že kar nekaj let uspešno organizira dobre dirke, ne glede na težke razmere, ki otežujejo organizacijo takih prireditev, medtem ko je že veliko drugih organizatorjev obupalo... Crying or Very sad Najprej je potrebno poznati ozadje odločitve Exclamation o zamenjavi prizorišča, potem pa pride tudi komentiranje v poštev. Sicer pa glave skupaj pa ustanovite novo bando in organizirajte.. Idea ..

Pa da ne bo pomote... nisem iz Lj in še vedno mi je Ilirska najboljša dirka... pa tudi žal mi bo, če je ne bo več...

da nebo ksne pomote tlele....dirko za evropsko prvenstvo si je pridobila ekipa z mirom gardelinom na čelu, ne pa ekipa ki sedaj organizira!!!!!
pa da si negremo pravit pravljic zakaj in kako je do tega prislo...kot je napisal smrk...banda ljubljanska si hoče zasluge pobrat, predvsem pa žepe napolnit, ker je do sedaj "premalo" kapljalo k njim!!! Laughing Laughing

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov

Toxic
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 20.06.2012. 13:55:39    Naslov sporočila: Re: GHD Ilirska Bistrica 2012 Odgovori s citatom
Pojma nimate, pa nabijate kar na pamet!
Miro Gardelin je dirko naredil, a jo je (pustimo razloge, zakaj) opustil. In če ne bi bilo "bande ljubljanske", bi dirke v Ilirski Bistrici že nekaj let ne bilo več! Zaradi prodaje podjetja TIB in drugačnih načrtov novega lastnika je vedno bolj problematična servisna cona, pa tudi domačini so vse bolj zahtevni do organizatorjev ...
Tole bi bili glavni razlogi za razmišljanje o selitvi dirke na primernejšo lokacijo. Če pa kdo meni, da jo bo sam odlično izpeljal, pri tem še kaj malega zaslužil, pa naj izvoli ... dobrodošel

george41
Rally legenda

PrispevekObjavljeno: 20.06.2012. 14:55:45    Naslov sporočila: Re: GHD Ilirska Bistrica 2012 Odgovori s citatom
Toxic je napisal/a:
Miro Gardelin je dirko naredil, a jo je (pustimo razloge, zakaj) opustil. In če ne bi bilo "bande ljubljanske", bi dirke v Ilirski Bistrici že nekaj let ne bilo več! Zaradi prodaje podjetja TIB in drugačnih načrtov novega lastnika je vedno bolj problematična servisna cona, pa tudi domačini so vse bolj zahtevni do organizatorjev ...
Tole bi bili glavni razlogi za razmišljanje o selitvi dirke na primernejšo lokacijo. Če pa kdo meni, da jo bo sam odlično izpeljal, pri tem še kaj malega zaslužil, pa naj izvoli ... dobrodošel

lepo napisano......če kdo verjame, da jo lahko sam izpelje, se mu lahko klanjamo celo življenje......ni vse skupaj tako enostavno kot zgleda oziroma še zgleda ne enostavno.....kot tudi sam spremljam in posluš## naokrog, so res domačini vsako leto bolj strogi oziroma vedno več so proti temu

LOGISTIKA
Hujši ko Vattanen

Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: 20.06.2012. 15:55:34    Naslov sporočila: Re: GHD Ilirska Bistrica 2012 Odgovori s citatom
Toxic je napisal/a:

Točno tako. Podpis!

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Yahoo Messenger - naslov MSN Messenger - naslov

LISKO
Hujši ko Vattanen

Kraj: Cerknica

PrispevekObjavljeno: 13.07.2012. 21:08:29    Naslov sporočila: Re: GHD Ilirska Bistrica 2012 Odgovori s citatom
... še parkrat spat ... je kaj več znanega o GHD ... ...

Toxic
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 14.07.2012. 16:56:17    Naslov sporočila: Re: GHD Ilirska Bistrica 2012 Odgovori s citatom
Pravilniki in prijavnice so objavljene ... torej, dirka letos (še) bo ...pričakuje se okoli 150 prijav ... več na spletni strani organizatorja v kratkem ...

Pat
Pokalni zmagovalec

Kraj: Krvavi Potok

PrispevekObjavljeno: 05.08.2012. 09:33:03    Naslov sporočila: Re: GHD Ilirska Bistrica 2012 Odgovori s citatom
Ve mogoče kdo če je Georg Plasa bil v Bistrici med leti 07'-09'?

Toxic
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 05.08.2012. 14:38:26    Naslov sporočila: Re: GHD Ilirska Bistrica 2012 Odgovori s citatom
Plasa je v Bistrici redno dirkal, dokler je dirka štela za FIA challenge. Ko je dobila veljavnost evropskega prvenstva, njegovega razreda niso več točkovali in ni več prišel. Logično in enostavno ...čeprav s(m)o ga pogrešali ...

Pat
Pokalni zmagovalec

Kraj: Krvavi Potok

PrispevekObjavljeno: 05.08.2012. 17:31:06    Naslov sporočila: Re: GHD Ilirska Bistrica 2012 Odgovori s citatom
Se pravi da od leta 2007 ga ni bilo več. Hvala za info.

citroen221
10 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 15.08.2012. 20:57:23    Naslov sporočila: Re: GHD Ilirska Bistrica 2012 Odgovori s citatom
Koga lahko pričakujemo na GHD letos??
Bubnič, boh, horvat??
Avstrijce(pailer jelinek, pregartner)??
Faggiolli??
Zlatkov??
+ kakšno presenečenje

LOGISTIKA
Hujši ko Vattanen

PrispevekObjavljeno: 15.08.2012. 21:18:47    Naslov sporočila: Re: GHD Ilirska Bistrica 2012 Odgovori s citatom
Faggioli ne, sicer je tiskovna v četrtek, tudi objava liste prijavljenih

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Yahoo Messenger - naslov MSN Messenger - naslov

jancrom
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 16.08.2012. 05:33:18    Naslov sporočila: Re: GHD Ilirska Bistrica 2012 Odgovori s citatom
LOGISTIKA je napisal/a:
Faggioli ne, sicer je tiskovna v četrtek, tudi objava liste prijavljenih

Na GHD Lučine je bilo rečeno, da Faggioli pride.. sicer pa počakajmo na listo prijav...

george41
Rally legenda

PrispevekObjavljeno: 16.08.2012. 06:51:57    Naslov sporočila: Re: GHD Ilirska Bistrica 2012 Odgovori s citatom
od avstrijcev zagotovo Pregartner pa Jelinek....verjetno tudi Pailer (če je popravil lancio iz Nevegala)............govorilo se je da tudi Zlatkov pride.......za Faggiolija še vprašanje.....od naših pa verjetno podobna zasedba kot v Lučinah....mogoče tudi Bubnič glede na to da je to njegova domača dirka.....upajmo da pride tudi Borkovič

LOGISTIKA
Hujši ko Vattanen

PrispevekObjavljeno: 16.08.2012. 14:19:27    Naslov sporočila: Re: GHD Ilirska Bistrica 2012 Odgovori s citatom
http://www.rally-saturnus.si/si/960/Oglasna_deska.aspx

zvonko
10 sekund na brzinc...

Kraj: Cerknica

PrispevekObjavljeno: 18.08.2012. 10:49:30    Naslov sporočila: Re: GHD Ilirska Bistrica 2012 Odgovori s citatom
a se že kej ve kateri predvozniki bojo?? :

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo AIM - AOL Instant - naslov

jakaracman
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 18.08.2012. 16:12:17    Naslov sporočila: Re: GHD Ilirska Bistrica 2012 Odgovori s citatom
Luka Marko Grošelj menda bo ...

citroen221
10 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 18.08.2012. 21:29:56    Naslov sporočila: Re: GHD Ilirska Bistrica 2012 Odgovori s citatom
govori se da bo tudi lokalni AS sz lancerjom

kuli
Gledalec

PrispevekObjavljeno: 19.08.2012. 05:49:32    Naslov sporočila: Re: GHD Ilirska Bistrica 2012 Odgovori s citatom
Lokalnih ASov je veliko in ne en sam; vsaj tako se mi zdi, ko se peljem skozi Il. Bistrico na morje.

citroen221
10 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 19.08.2012. 09:43:04    Naslov sporočila: Re: GHD Ilirska Bistrica 2012 Odgovori s citatom
kuli je napisal/a:
Lokalnih ASov je veliko in ne en sam; vsaj tako se mi zdi, ko se peljem skozi Il. Bistrico na morje.

ja to pa maš prav Very Happy Very Happy
ma mislil sem da bo peljal kot predvozilo sz ''civilnim'' lancerjom

Toxic
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 19.08.2012. 17:18:56    Naslov sporočila: Re: GHD Ilirska Bistrica 2012 Odgovori s citatom
Domači as ... Gregor ali Simon ... ?

mutni
20 sekund na brzinc...

Kraj: il.bistrica

PrispevekObjavljeno: 19.08.2012. 18:11:19    Naslov sporočila: Re: GHD Ilirska Bistrica 2012 Odgovori s citatom
Toxic je napisal/a:

vlado ni slaba ideja...ma mislm da bo kruh...usaj on ima svojga civilnega lancerja...

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov

grk
20 sekund na brzinc...

Kraj: Ilirska Bistrica - Ljubljana

PrispevekObjavljeno: 19.08.2012. 18:44:12    Naslov sporočila: Re: GHD Ilirska Bistrica 2012 Odgovori s citatom
Toxic je napisal/a:

Mogoče Gregor Kruh, žal jaz (Gregor Slavec) ne; no sicer pa...tudi AS glih nisem. Wink

p.s.: Vlado, ti pokliči, jaz častim.

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Yahoo Messenger - naslov MSN Messenger - naslov

citroen221
10 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 19.08.2012. 20:54:41    Naslov sporočila: Re: GHD Ilirska Bistrica 2012 Odgovori s citatom
bo mendaq črn lancer IX

skopusnik
20 sekund na brzinc...

Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: 19.08.2012. 21:24:48    Naslov sporočila: Re: GHD Ilirska Bistrica 2012 Odgovori s citatom
Dej povej še kere feltne ima pa kolk ma povprečno porabo. Madona, je težko povedat kdo bo.

george41
Rally legenda

PrispevekObjavljeno: 19.08.2012. 22:19:26    Naslov sporočila: Re: GHD Ilirska Bistrica 2012 Odgovori s citatom
črn Lancer IX ki ima bele feltne pa plin vgrajen noter??

Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Cestne dirke Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava