PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Tehnika, Oprema, Vprašanja

rally e-trgovina

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo

klemenko123

PrispevekObjavljeno: 17.04.2012. 17:20:28    Naslov sporočila: rally e-trgovina Odgovori s citatom
pozdravljeni mene me zanima v kateri e-trgovini bi se dalo kupiti vse za avtomobil za rally??
havala in lp.

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

Sine88
Rally legenda

PrispevekObjavljeno: 17.04.2012. 17:23:14    Naslov sporočila: Re: rally e-trgovina Odgovori s citatom
http://www. spedenaj. si

http://www.rallyshop.it

gagi84
Šef šefa od šefa, ah...

Kraj: Podpeč

PrispevekObjavljeno: 17.04.2012. 17:28:29    Naslov sporočila: Re: rally e-trgovina Odgovori s citatom
Rallyshop.it, zelo priporoč##, smo naročili ogromno stvari že pri njih, in je vedno vse prišlo ob dogovorjenem času, včasih pa tudi prej.

205T16
20 sekund na brzinc...

Kraj: wajdušna

PrispevekObjavljeno: 17.04.2012. 21:17:45    Naslov sporočila: Re: rally e-trgovina Odgovori s citatom
gagi84 je napisal/a:
Rallyshop.it, zelo priporoč##, smo naročili ogromno stvari že pri njih, in je vedno vse prišlo ob dogovorjenem času, včasih pa tudi prej.

Kako je z dostavo? Pošljejo po pošti? Plačilo?
LP

gagi84
Šef šefa od šefa, ah...

PrispevekObjavljeno: 18.04.2012. 13:26:19    Naslov sporočila: Re: rally e-trgovina Odgovori s citatom
Gre po pošti, plača pa se preko paypala. Mi z njimi nismo imeli nobenih problemov, in so bili vedno korektni.

205T16
20 sekund na brzinc...

Kraj: wajdušna

PrispevekObjavljeno: 18.04.2012. 21:48:54    Naslov sporočila: Re: rally e-trgovina Odgovori s citatom
Kontak pa vse potom maila?

Sine88
Rally legenda

PrispevekObjavljeno: 18.04.2012. 22:15:32    Naslov sporočila: Re: rally e-trgovina Odgovori s citatom
Ne, čez jogurtov lonček.

asm
Državni prvak v diviziji XXI

Kraj: Koper

PrispevekObjavljeno: 18.04.2012. 22:32:21    Naslov sporočila: oprema za Rally Odgovori s citatom
najprej mi oprostite, verjetno sem pristranski, ker sem tudi sam zastopnik za opremo,
ampak tuje trgovine, recimo tale, ki je bila omenjena,
niso v povprečju nič cenejše kot slovenske. Tudi dobavni časi so pri nas
vedno krajši, tako da ne vidim posebnih prednosti.
Sam zagovarjam osebni stik, ker
precej stvari je dobro prej videt, otipat in predvsem probat, da ni potem slabe volje.
Ampak, vsak seveda izbere, kot mu paše.

wonnaberacing
Rally legenda

Kraj: Ljubljan

PrispevekObjavljeno: 19.04.2012. 00:16:00    Naslov sporočila: Re: rally e-trgovina Odgovori s citatom
mogoče je prednost v tem da majo vsaj približno poštimano spletno stran. kjer je vse opremljeno s ceno.

Sine88
Rally legenda

PrispevekObjavljeno: 19.04.2012. 02:46:24    Naslov sporočila: Re: rally e-trgovina Odgovori s citatom
asm je tud zakon in bi jo tud moral navest. Pa se prijazni ste. Res.
Ampak spraseval je po spletni trgovini. Torej listani artikli s cenami, kosarico itd.

Pa rallyshop.it je z dolocenimi artikli tolk pocen, pa se dodaten popust da ce si redna stranka tko, da se je ze sam Sparco pritozeval, da dela drugim damping.

mare
Hujši ko Vattanen

PrispevekObjavljeno: 19.04.2012. 08:50:45    Naslov sporočila: Re: oprema za Rally Odgovori s citatom
asm je napisal/a:
najprej mi oprostite, verjetno sem pristranski, ker sem tudi sam zastopnik za opremo,
ampak tuje trgovine, recimo tale, ki je bila omenjena,
niso v povprečju nič cenejše kot slovenske. Tudi dobavni časi so pri nas
vedno krajši, tako da ne vidim posebnih prednosti.
Sam zagovarjam osebni stik, ker
precej stvari je dobro prej videt, otipat in predvsem probat, da ni potem slabe volje.
Ampak, vsak seveda izbere, kot mu paše.

Moje izkušnje s slovenskimi trgovinami niso take. Večina stvari ni na zalogi (naročijo tako kot ostali, od enega dobavitelja), tako da "otipati" večino stvari itak ne moreš. ampak ne samo to.. Pri slovenskih trgovinah se dogaja nekaj, kar pri tujih še nisem zasledil (kupujem iz tujine vsaj 2x na teden): čaka se, da se nabere dovolj naročil, in šele potem naroča, da "prišparajo" na poštnini. Pri dirkanju vemo kako je, ker se vse mudi.. in da ti potem prodajalec, ko ga vprašaš kdaj lahko pričakuješ dostavo, reče, odvisno, koliko bo naročil.. Sorry, ti časi so mimo, niste edini - konkurenca je huda in greš pač drugam.

To je moje mnenje.. Roki so zelo dolgi, cene zasoljene (vsak mora še nekaj zaslužit, kar je logično, če ne trgovina ne more obratovati). Prednost interneta je v tem, da lahko na hitro pregledaš 10 alternativ in se odločiš. Slovenske trgovine v večini cen niti nimajo, prav tako nimajo nekega online kataloga izdelkov, tako da večinoma odpadejo takoj.

Druga stvar pri slovenskih trgovinah je odzivnost na vprašanja po emailu. Velikokrat pošljem povpraševanje na več naslovov hkrati, vsaj enega na kitajsko, v evropo in slovenijo (Če je pooblaščeni dealer je običajno cena povsod enaka, poštnina pa cenejša v Sloveniji). Najprej dobim odgovor s Kitajske, potem iz Anglije in potem iz Nemčije. Od Slovenskih pa običajno ne, vsaj ne v prvem poskusu (potem ko jih pokličeš)

Sorry, sedaj sem se res razpisal - ampak imam res slabe izkušnje. Slovenci se moramo zbudit in se začet zavedat, da nismo edini na temu svetu.

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

blister
Relifarer

PrispevekObjavljeno: 19.04.2012. 08:53:01    Naslov sporočila: Re: rally e-trgovina Odgovori s citatom
problem slovenskih trgovin je v tem,da pokličeš,se predstaviš, povprašaš in če nisi glih prjatu alpa znan dirkač, ti udarijo (udarite) cifro da padeš dol...zato je mene že zdavnaj minilo delat s slo. dilerji...sem pustu že kar dosti dnarja za avto, pa žal več al manj vse v tujini...zakaj se pa sami vprašajte...nekaj sem pa tudi v slo. že kupil,pa sem za pridet na realno ceno mogu uporabit posrednika (realni ceni se pri nas btw reče 30% rabat)...in če se pač ne pozanimaš okrog, kaj hitro 20,30 ali še več % preplačaš izdelek....

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

šus plata
Nosač gum

PrispevekObjavljeno: 19.04.2012. 11:28:18    Naslov sporočila: Re: rally e-trgovina Odgovori s citatom
Sine88 je napisal/a:

No jaz imam izkusnje iz 4 trgovin, zgornji + angleska in irska.

Spedenaj .si - sp. perilo, rokavice in cevlje sprobal in kupil na licu mesta
Rallyshop - cakal cca. 20 dni od placila za celado in sedez
irska - dobil hans v 5 dneh od placila
angleska - bremze v 5 dneh od placila

jay
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 19.04.2012. 12:16:10    Naslov sporočila: Re: rally e-trgovina Odgovori s citatom
šus plata je napisal/a:
Sine88 je napisal/a:

angleska in irska.

hehe mudel, angleščina je jezik, država je Anglija oziroma Velika Britanija Wink
Angleška pa ne obstaja še...

jazdec
20 sekund na brzinc...

Kraj: Trbovlje

PrispevekObjavljeno: 19.04.2012. 12:52:57    Naslov sporočila: Re: rally e-trgovina Odgovori s citatom
jay je napisal/a:

Zakaj pa ne bi? Ni škotska, ni valižanska, torej je angleška.

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov

šus plata
Nosač gum

PrispevekObjavljeno: 19.04.2012. 13:27:19    Naslov sporočila: Re: rally e-trgovina Odgovori s citatom
jay je napisal/a:
šus plata je napisal/a:
Sine88 je napisal/a:

angleska in irska.

hehe mudel, angleščina je jezik, država je Anglija oziroma Velika Britanija Wink

Angleska trgovina...
Se pravi tudi ne obstaja "stajerska trgovina"?

Sine88
Rally legenda

PrispevekObjavljeno: 19.04.2012. 14:09:38    Naslov sporočila: Re: rally e-trgovina Odgovori s citatom
Niste se razumel.

zdej pa skupi na pir.

Pa pazte da cech_styler ne pride, ker vas bo zarad offtopica vse nagonu. Al pa tud ne, k je vesel, ker je celado v promet spravu.

Aja jay nocem pametvt, ampak vsak dan pac zves kej novga ane: Anglija je dezela v drzavi Veliki Britaniji.

gagi84
Šef šefa od šefa, ah...

PrispevekObjavljeno: 19.04.2012. 16:22:37    Naslov sporočila: Re: rally e-trgovina Odgovori s citatom
Kar se tuče X, sem pri njih naročil rokavice in čevlje, pa me je samo nategoval in prestavljal rok dobave, dobil pa nisem stvari nikoli, tako da pri njih sem sam zaključil in niti pomislim ne da bi še kaj tam kupil, pa se je takkrat delal spisek za nabavo delov za celoten dirkalnik, od rollbara naprej. Potem pa smo vseskupaj naročili v rallyshop in zadeve so hodile točno ob dogovorjenem roku, pa vedno so dali nekaj popusta.
Taka je pač moja izkušnja z njimi.

jay
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 23.04.2012. 09:26:40    Naslov sporočila: Re: rally e-trgovina Odgovori s citatom
šus plata je napisal/a:
jay je napisal/a:
šus plata je napisal/a:
Sine88 je napisal/a:

angleska in irska.

Angleska trgovina...
Se pravi tudi ne obstaja "stajerska trgovina"?

aha na to opcijo pa nisem pomisu, imaš prav se opravičujem Wink

Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Tehnika, Oprema, Vprašanja Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava

Domov...Nazaj...Na vrh...