PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Aktualno dogajanje

5. Rally Ajdovščina
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo

skopusnik
20 sekund na brzinc...

Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: 21.08.2011. 09:15:33    Naslov sporočila: Re: 5. Rally Ajdovščina Odgovori s citatom
si ti mal tečn?

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

aleš
20 sekund na brzinc...

Kraj: Idrija

PrispevekObjavljeno: 21.08.2011. 09:25:32    Naslov sporočila: Re: 5. Rally Ajdovščina Odgovori s citatom
roker31 je napisal/a:
ŽiŽa je napisal/a:
za moje pojme je bolje da ni praha... ko pride naslednji je prah še v zraku... pa tud v vsako špranjo gre... nič kaj dobr ni no... če je teb kul, si pa danes užival Smile
bravo Skopušnik! Smile

no sej bi pa lahko slikal kjer je samo asfalt, si vsaj videl kako je živeti v vipavski dolini, poleg tega si pa edini ki se pritožuješ...

ni edini sam s tabo se prerekat je brezveze !!!

Nazadnje urejal/a aleš 21.08.2011. 10:34:43; skupaj popravljeno 1 krat

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

Črna vdova
Sovoznik

Kraj: Slivnica nad Cerknico

PrispevekObjavljeno: 21.08.2011. 09:42:23    Naslov sporočila: Re: 5. Rally Ajdovščina Odgovori s citatom
aleš je napisal/a:
roker31 je napisal/a:
ŽiŽa je napisal/a:
za moje pojme je bolje da ni praha... ko pride naslednji je prah še v zraku... pa tud v vsako špranjo gre... nič kaj dobr ni no... če je teb kul, si pa danes užival Smile
bravo Skopušnik! Smile

no sej bi pa lahko slikal kjer je samo asfalt, si vsaj videl kako je živeti v vipavski dolini, poleg tega si pa edini ki se pritožuješ...

ni edini sam s tabo se bukat je utopija !!!

Ahahahahaha Laughing, Aleš od kod si? Ker če te prav razumem, si napisal "...sam s tabo se gont (parit) je pa nemogoče..." Rolling Eyes

traverso75
Mehanik

Kraj: zamejstvo

PrispevekObjavljeno: 21.08.2011. 09:42:35    Naslov sporočila: Re: 5. Rally Ajdovščina Odgovori s citatom
http://www.youtube.com/watch?v=stGj3PE70mc&feature=uploademail

Črna vdova
Sovoznik

Kraj: Slivnica nad Cerknico

PrispevekObjavljeno: 21.08.2011. 09:45:22    Naslov sporočila: Re: 5. Rally Ajdovščina Odgovori s citatom
traverso75 je napisal/a:
http://www.youtube.com/watch?v=stGj3PE70mc&feature=uploademail

Meni link ne dela. Napiše: "Videoposnetek zajema vsebino uporabnika, EMI, ki jo je v vaši državi blokiral na podlagi avtorskih pravic."

Aleš, sem videla, da si iz Idrje Smile

sinki
20 sekund na brzinc...

Kraj: idrija-kanomlja

PrispevekObjavljeno: 21.08.2011. 09:59:58    Naslov sporočila: Re: 5. Rally Ajdovščina Odgovori s citatom
Ja, na makadamu je blo prahu res ogromno, tak da verjamem da je blo fotografom ni blo lih prijetno. Ostali smo pač že lahko poiskali en plac, kjer je blo prhu mal manj.
Ja, drgač je blo pa fajn, škoda za Turka da je odstopil že tako zgodaj. Vožnje najboljših med dvopogonci pa že na meji možnega. Kaj je blo pa z Morettijem, da ga ni blo na štaru? Tud na SS je blo atraktivno, tema pa je vseskupaj le še popestrila, iskre z zavor, ogenj z avspuhov, luči...
Edino kritiko bi dal na račun cilja na SS. Placa za ustavljanje je blo prekleto malo, s tem mislim da se bodo strinjali tako dirkači kot gledalci. Sploh pri Logarju in še nekaterih ostalih je šlo zelo, zelo na tesno.
jure je napisal/a:
Krivec, ti si pa itak legenda......

Se strinjam. Kok pa običajno pred komentiranjem spiješ da ti jezik tako teče. Liter, dva...? Laughing

eriklogar
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 21.08.2011. 10:24:15    Naslov sporočila: Re: 5. Rally Ajdovščina Odgovori s citatom
ŽiŽa je napisal/a:
btw, a sploh kdo zna napisat Friderikov priimek... pravilno?

jaz že ne. vem da sem ga ob njegovem prvem nastopu v reliju pred nekaj leti (vozil je modrega cliota) ob pripravi liste prijavljenih preimenoval v Vasnhandl ...

aleš
20 sekund na brzinc...

Kraj: Idrija

PrispevekObjavljeno: 21.08.2011. 10:36:12    Naslov sporočila: Re: 5. Rally Ajdovščina Odgovori s citatom
evo ČRNA VDOVA sm popravu da boš prav razumev !!!

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

gregario_
20 sekund na brzinc...

Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: 21.08.2011. 11:41:26    Naslov sporočila: Re: 5. Rally Ajdovščina Odgovori s citatom
če kej lahko rečem, je to, da je rally tukaj doma, ker 98% ljudi, tut mimobežnih, z veseljem pomaha dirkalniku in posadki v njem, ne dela čudnih frisov, kot da bi jim ubili mater, ker pač eno popoldne ropotamo mimo njihovih hiš itd...

vsi, ki niste dobili bonbonov na Žabljah se Vam opravičujem in upam, da bom tudi v prihodnje še lahko vrgel kakšno stvarco, če ne za pod zob pa za popestritev Smile

LP jaka

roker31
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 21.08.2011. 12:55:44    Naslov sporočila: Re: 5. Rally Ajdovščina Odgovori s citatom
[quote="gregario_"]če kej lahko rečem, je to, da je rally tukaj doma, ker 98% ljudi, tut mimobežnih, z veseljem pomaha dirkalniku in posadki v njem, ne dela čudnih frisov, kot da bi jim ubili mater, ker pač eno popoldne ropotamo mimo njihovih hiš itd...

S tem se strinjam, ne smemo pa pozabiti še na Idrijo...

adrijan
20 sekund na brzinc...

Kraj: streljaj od V. Žabeljskih raid (hardu)

PrispevekObjavljeno: 21.08.2011. 12:59:09    Naslov sporočila: Re: 5. Rally Ajdovščina Odgovori s citatom
[quote="roker31"]
gregario_ je napisal/a:
če kej lahko rečem, je to, da je rally tukaj doma, ker 98% ljudi, tut mimobežnih, z veseljem pomaha dirkalniku in posadki v njem, ne dela čudnih frisov, kot da bi jim ubili mater, ker pač eno popoldne ropotamo mimo njihovih hiš itd...

S tem se strinjam, ne smemo pa pozabiti še na Idrijo...

daj roker31 zamaši že enkrat, ker si siten in sam poste brez veze nabijaš!

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov

TomR
Seicento vajenec

PrispevekObjavljeno: 21.08.2011. 13:14:58    Naslov sporočila: Re: 5. Rally Ajdovščina Odgovori s citatom
Čestitke vsem posadkam, ki so prišle na štart in tudi do cilja, nekateri se res peljejo hitro, zelo zanimiv tudi v Yugo pokalu kjer nobeden od kandidatov za prvaka ni prišel do cilja. Imam samo eno kritiko. Verjamem, da ste tudi fotografi veliki ljubitelji rallya in vem, da niste vsi enaki. Govorim o primeru ko je Seljak z pando zletel v jarek, seveda smo takoj prihiteli na pomoč, ko pa sem prosil enega izmed akreditiranih fotografov za pomoč, se je ta le nasmejal in veselo fotografiral naprej. Očitno so za nekatere bolj važne dobre slike kot pa posadka ki potrebuje pomoč.

saso
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 21.08.2011. 13:39:31    Naslov sporočila: Re: 5. Rally Ajdovščina Odgovori s citatom
Tudi jest imam same pohvale na sam rally ter na organizacijo,tudi malo mi ni žal,da sem si ga ogledal.No,zdej bi pa bilo lepo,da bi Humar po poškodbi letos dobil vsaj eno priložnost odpeljat rally z škodo S2000,zakaj ne celo na rally-u Alpi Orientali?

lupo
Šef šefa mehanika

Kraj: Ajdovščina

PrispevekObjavljeno: 21.08.2011. 16:10:29    Naslov sporočila: 5.rally Ajdovščina Odgovori s citatom
Na tem mestu bi se rad zahvalil moštvu Vajnhandla za čarobno mast ki nam je po celodnevnih težavah s elektriko na zadnjih treh brzincih omogočila brutalno delovanje dirkalnika v katerim sva na koncu s sovoznikom uživala kot majhna otroka.
Ce je pa kdo opazil da so nam na zadnjem SS žareli zadnji diski ni to nič nenavadnega če ...........si pozabljiv!

jakaracman
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 21.08.2011. 20:03:21    Naslov sporočila: Re: 5. Rally Ajdovščina Odgovori s citatom
TomR je napisal/a:
Čestitke vsem posadkam, ki so prišle na štart in tudi do cilja, nekateri se res peljejo hitro, zelo zanimiv tudi v Yugo pokalu kjer nobeden od kandidatov za prvaka ni prišel do cilja. Imam samo eno kritiko. Verjamem, da ste tudi fotografi veliki ljubitelji rallya in vem, da niste vsi enaki. Govorim o primeru ko je Seljak z pando zletel v jarek, seveda smo takoj prihiteli na pomoč, ko pa sem prosil enega izmed akreditiranih fotografov za pomoč, se je ta le nasmejal in veselo fotografiral naprej. Očitno so za nekatere bolj važne dobre slike kot pa posadka ki potrebuje pomoč.

Seveda, namesto da bi v redakcijo prinesel dobre slike, naj rine avto. Šef bo pa kaj rekel?
Na reliju so dirkači da dirkajo, gledalci, da jih vlačijo iz grabnov, fotografi da fotografirajo, snemalci, da snemajo, redarji da krotijo gledalce, funkcionarji da dirka sploh laufa ... Vsak ima svoje za počet.

_M_
Rally legenda

PrispevekObjavljeno: 21.08.2011. 21:11:31    Naslov sporočila: Re: 5. Rally Ajdovščina Odgovori s citatom
[quote="jakaracman"][quote="TomR"]Čestitke vsem posadkam, ki so prišle na štart in tudi do cilja, nekateri se res peljejo hitro, zelo zanimiv tudi v Yugo pokalu kjer nobeden od kandidatov za prvaka ni prišel do cilja. Imam samo eno kritiko. Verjamem, da ste tudi fotografi veliki ljubitelji rallya in vem, da niste vsi enaki. Govorim o primeru ko je Seljak z pando zletel v jarek, seveda smo takoj prihiteli na pomoč, ko pa sem prosil enega izmed akreditiranih fotografov za pomoč, se je ta le nasmejal in veselo fotografiral naprej. Očitno so za nekatere bolj važne dobre slike kot pa posadka ki potrebuje pomoč.[/quote]

Seveda, namesto da bi v redakcijo prinesel dobre slike, naj rine avto. Šef bo pa kaj rekel?
Na reliju so dirkači da dirkajo, gledalci, da jih vlačijo iz grabnov, fotografi da fotografirajo, snemalci, da snemajo, redarji da krotijo gledalce, funkcionarji da dirka sploh laufa ... Vsak ima svoje za počet.[/quote]

humanost, le še poglavje,.! !
fantje, ne kritizirajte, ne prehvalujte. samo zadovoljni bodite da je rally tako uspel.
in še na nekaj postov nazaj o plačilih in denarju bla bla,... na letošnjem rallyu ste 2x videli ss,... pa povejte mi koliko ste za ogled plačali! za razliko kake druge dirke!
kar se pa fotografa tiče,.. in vsak ima svoje delo,... to je navadno S....E !
če je človek po domače povedano zajeban,.... nebo pomagal!
če je dober,.. bo naredil nekaj slik in odšel pomagat človeku,.. kateri mu bo hvaležen še dolgo dolgo časa!
se opravičujem za smetenje teme ampak saj ste že toliko zgrešili iz nje,..
naj še pohvalim dirkače in ekipe kateri stew po težavah odstopili, nič hudega drugi ki ste privozili do konca pa ČESTITAM!

jakaracman
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 21.08.2011. 21:56:00    Naslov sporočila: Re: 5. Rally Ajdovščina Odgovori s citatom
_M_ je napisal/a:
jakaracman je napisal/a:
TomR je napisal/a:

Na reliju so dirkači da dirkajo, gledalci, da jih vlačijo iz grabnov, fotografi da fotografirajo, snemalci, da snemajo, redarji da krotijo gledalce, funkcionarji da dirka sploh laufa ... Vsak ima svoje za počet.

humanost, le še poglavje,.! !
fantje, ne kritizirajte, ne prehvalujte. samo zadovoljni bodite da je rally tako uspel.
in še na nekaj postov nazaj o plačilih in denarju bla bla,... na letošnjem rallyu ste 2x videli ss,... pa povejte mi koliko ste za ogled plačali! za razliko kake druge dirke!
kar se pa fotografa tiče,.. in vsak ima svoje delo,... to je navadno S....E !
če je človek po domače povedano zajeban,.... nebo pomagal!
če je dober,.. bo naredil nekaj slik in odšel pomagat človeku,.. kateri mu bo hvaležen še dolgo dolgo časa!

Glede na to, da so avto spravili iz grabna brez pomoči fotografa, je ta očitno dobro ocenil, da pomoč ni potrebna - in takrat je delo pač pomembnejše (mimogrede: dirka se kljub avtu v jarku ne ustavi in slaikat je treba tudi naslednje). Jasno je tudi, da bi pričakoval, da bo pomagal, če bi bil tam sam oz. premalo ljudi (tudi sam sem kdaj službeno fotkal po dirkah, se pač odločiš, a je treba zraven stopit ali raje delaš naprej), še posebej pa, če gre za hujšo nesrečo. Tam pač služba" za nekaj časa gre v drugi plan.

ŽiŽa
20 sekund na brzinc...

Kraj: Nova vas

PrispevekObjavljeno: 21.08.2011. 22:16:07    Naslov sporočila: Re: 5. Rally Ajdovščina Odgovori s citatom
če si fotograf, kamerman, redar, filozof ali bilokaj po poklicu in ne pomagaš posadki, ki je obtičala na progi... potem nisi rally fan. je pa res da zaradi tega ker sem, nimam nobenih fotk pande, šment ane Embarassed

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov

komiknm
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 22.08.2011. 10:43:42    Naslov sporočila: Re: 5. Rally Ajdovščina Odgovori s citatom
jakaracman je napisal/a:

Kaj bo rekel šef ali pa še kdo drug, če bo videl nekoga, ki je zaposlen z zdravstvenimi omejitvami, na dirki pa dviguje avto iz jarka? Seveda sem za pomoč posadkam, ampak zato ne sodite nekoga, da raje fotografira kot pomaga, če ga dobro ne poznate. Dvomim, da je bilo - nočem pomagati... sploh pa ne zato, ker vem kdo je bil tam.

Pred nekaj leti sem posnel video v katem je na 0:36 in 0:54 viden moj prijatelj, ki z obvezano roko maha Bravcu oz. Bohu. Bil je na bolniški in ko se je vrnil na delo je dobil tudi vprašanje glede aktivnosti na dirki.
http://www.youtube.com/watch?v=hfQ0yPhwkLk

Toxic
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 22.08.2011. 12:17:28    Naslov sporočila: Re: 5. Rally Ajdovščina Odgovori s citatom
Naj prijazno opmnim sinkija in vse ostale, ki me že leta sprašujejo, koliko popijem preden začnem komentirati ... alkohola pred in med delom niti hlapa, v Ajdovščini pa sem čez dan splil vsaj 5 litrov vode in podobnih tekočin .... če bi pil alkohol, bi hitro utihnil, verjemite mi ......

_M_
Rally legenda

PrispevekObjavljeno: 22.08.2011. 14:53:09    Naslov sporočila: Re: 5. Rally Ajdovščina Odgovori s citatom
[quote="Toxic"]Naj prijazno opmnim sinkija in vse ostale, ki me že leta sprašujejo, koliko popijem preden začnem komentirati ... alkohola pred in med delom niti hlapa, v Ajdovščini pa sem čez dan splil vsaj 5 litrov vode in podobnih tekočin .... če bi pil alkohol, bi hitro utihnil, verjemite mi ......[/quote]

vlado, zahvala da si ime našega dirkača povedal pravilno,....
fantje res je z alkoholom ga nisem mogel podkupiti, razen z reklamno majco Wink

marko88
Gledalec

Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: 03.11.2013. 11:00:34    Naslov sporočila: delo zaposlitev Odgovori s citatom
Toxic je napisal/a:
Naj prijazno opmnim sinkija in vse ostale, ki me že leta sprašujejo, koliko popijem preden začnem komentirati delo ... alkohola pred in med delom niti hlapa, v Ajdovščini pa sem čez dan splil vsaj 5 litrov vode zaposlitev in podobnih tekočin .... če bi pil alkohol, bi hitro utihnil, verjemite mi ......

Heheh, lepa lepa Smile Na delovnem mestu se ne pije alkohola

205T16
20 sekund na brzinc...

Kraj: wajdušna

PrispevekObjavljeno: 08.09.2015. 20:49:47    Naslov sporočila: Re: 5. Rally Ajdovščina Odgovori s citatom
Živijo, iščem slike iz podelitve yugo pokala iz Rally Ajdovščina 2011.
Ima kdo?

Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Aktualno dogajanje Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Stran 9 od 9

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava