PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Aktualno dogajanje

Paralelni rally cross 1 - 1.maj
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo

picinni
Rally legenda

Kraj: Atrans pri Zavrhu

PrispevekObjavljeno: 04.05.2011. 09:57:17    Naslov sporočila: Re: Paralelni rally cross 1 - 1.maj Odgovori s citatom
ONA je napisal/a:
3. gledalcev za moje pojme - neverjetno veliko in prava škoda je, da to organizator ali pa kdo od gostincev (ne vem, kdo je za to pristojen) ni bolje izkoristil. Polna tribuna od sonca opečenih gledalcev, vročina, ljudem je zmanjkovalo pijače, otroci bi sladoled, veliko bi lahko še prodali tudi tam med ljudmi, ne samo ob stojnici....
4. pa še kakšno tribuno prosimo...,

S tem se strinjam!

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

DRG
Hujši ko Vattanen

PrispevekObjavljeno: 04.05.2011. 11:27:38    Naslov sporočila: Re: Paralelni rally cross 1 - 1.maj Odgovori s citatom
subaru-knez je napisal/a:
no pa so relisti spet dobili lekcijo iz strani avtokrosistov,kljub temu da je mokra podlaga jim bol pisana na kožo

Tole sem pred dirko napisal :
thesecond je napisal/a:
hja v trojki bo peljhan cist nezanimiu ce bo meu 500+ km! drugac bojo pa kr usi blizu razn z poršejem pomojem da nima velik možnosti!

Jaz mislim da Peljhanu v Div.III nebo glih dolgcas , cetudi bo vozil 500+ ...
Tu so se Buggy-ji , ki mu bodo poskusali prepreciti "nedeljski sprehod" do zmage .
Js stavim na enega iz A. Wink

Very Happy

To je samo moje mnenje in samo moje....Ce pa gre komu to v nos,potem se naj dela,da ni videl napisanega! Wink

postino
Seicento vajenec

PrispevekObjavljeno: 04.05.2011. 14:02:05    Naslov sporočila: Re: Paralelni rally cross 1 - 1.maj Odgovori s citatom
glede tribun se absolutno strinjam glede da jih ima stane že zložene med gumami bni jih lahko tudi postavil

Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Aktualno dogajanje Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5
Stran 5 od 5

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava