PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Ostalo in trači

F1 Simulator v Koloseju
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo

stankof3
Sovoznik z dioptrijo

Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: 12.04.2011. 19:25:51    Naslov sporočila: F1 Simulator v Koloseju Odgovori s citatom
Od danes naprej: full motion simulator formule 1 v Koloseju, BTC! Lotus Renault, simulacija vzdolžnih in stranskih pospeškov do 1,7 G. Prvi vtisi zelo pozitivni. Na voljo so vse GP proge.

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

JoJbL
Mehanik

Kraj: Logatec

PrispevekObjavljeno: 12.04.2011. 19:47:10    Naslov sporočila: Re: F1 Simulator v Koloseju Odgovori s citatom
cena?

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

LOGISTIKA
Hujši ko Vattanen

PrispevekObjavljeno: 12.04.2011. 20:11:20    Naslov sporočila: Re: F1 Simulator v Koloseju Odgovori s citatom
8 min 12€, 30 min 30 €, 1 ura 60€. Količinski popusti, pa tudi po dogovoru za stalne stranke,...

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Yahoo Messenger - naslov MSN Messenger - naslov

stankof3
Sovoznik z dioptrijo

PrispevekObjavljeno: 13.04.2011. 08:30:52    Naslov sporočila: Re: F1 Simulator v Koloseju Odgovori s citatom
V kratkem pa bo tudi nekaj gorskih dirk na voljo. Posebni popusti za rallyjiste Very Happy

LOGISTIKA
Hujši ko Vattanen

PrispevekObjavljeno: 25.05.2011. 18:08:57    Naslov sporočila: Re: F1 Simulator v Koloseju Odgovori s citatom
Sprememba v urniku delovanja simulatorja (14-23), Za tiste, ki si omislijo le eno vožnjo je tudi malce ceneje. Sicer www.f1simulator.si . Za rallyiste še vedno popusti! Laughing

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Yahoo Messenger - naslov MSN Messenger - naslov

stankof3
Sovoznik z dioptrijo

PrispevekObjavljeno: 25.05.2011. 21:00:58    Naslov sporočila: Re: F1 Simulator v Koloseju Odgovori s citatom
Včeraj je tudi Klemen Čampa preizkusil F1 simulator. Odlična vožnja in zelo dober čas na Hungaroringu!

mutni
20 sekund na brzinc...

Kraj: il.bistrica

PrispevekObjavljeno: 25.05.2011. 22:15:57    Naslov sporočila: Re: F1 Simulator v Koloseju Odgovori s citatom
stankof3 je napisal/a:
V kratkem pa bo tudi nekaj gorskih dirk na voljo. Posebni popusti za rallyjiste Very Happy

GHD Ferarri? Cool

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov

LOGISTIKA
Hujši ko Vattanen

PrispevekObjavljeno: 25.05.2011. 23:13:52    Naslov sporočila: Re: F1 Simulator v Koloseju Odgovori s citatom
GHD Ferrari: Fantje iz SloRacinga delajo na tem projektu, ko bo proga naložena, sporočim.

boy36
Rally legenda

Kraj: gorenjska

PrispevekObjavljeno: 26.05.2011. 07:48:28    Naslov sporočila: Re: F1 Simulator v Koloseju Odgovori s citatom
Če bo čas dopuščal bodo Lučine tud ,ker so mi najbližje. ).

mutni
20 sekund na brzinc...

Kraj: il.bistrica

PrispevekObjavljeno: 26.05.2011. 09:40:14    Naslov sporočila: Re: F1 Simulator v Koloseju Odgovori s citatom
LOGISTIKA je napisal/a:
GHD Ferrari: Fantje iz SloRacinga delajo na tem projektu, ko bo proga naložena, sporočim.

Cool Cool

stankof3
Sovoznik z dioptrijo

PrispevekObjavljeno: 26.05.2011. 12:51:43    Naslov sporočila: Re: F1 Simulator v Koloseju Odgovori s citatom
boy36 je napisal/a:
Če bo čas dopuščal bodo Lučine tud ,ker so mi najbližje. ).

A ti delaš Bistrico? Oglasi se v Koloseju, ko boš utegnil, ali me kontaktiraj. Hvala.

stankof3
Sovoznik z dioptrijo

PrispevekObjavljeno: 26.05.2011. 20:54:31    Naslov sporočila: Re: F1 Simulator v Koloseju Odgovori s citatom
No, kaže, da se stvari res premikajo in morda v kratkem dobimo dve tretini domačih gorskih dirk tudi na simulatorju Very Happy

Deklica za vse
Gledalec

PrispevekObjavljeno: 27.05.2011. 22:08:59    Naslov sporočila: Re: F1 Simulator v Koloseju Odgovori s citatom
Kot laika me zanima: simulator v Koloseju je formula 1. Proga (Ilirska, Lučine,...) bo tudi samo za formulo vozit?

stankof3
Sovoznik z dioptrijo

PrispevekObjavljeno: 27.05.2011. 23:37:26    Naslov sporočila: Re: F1 Simulator v Koloseju Odgovori s citatom
No, hitreje kot s formulo pa ne gre!
Razen z Osello FA30 Sad

Deklica za vse
Gledalec

PrispevekObjavljeno: 28.05.2011. 20:48:29    Naslov sporočila: Re: F1 Simulator v Koloseju Odgovori s citatom
Vprašat sem hotela, ali bom lahko peljala, sedeč v formuli, tudi kak drug avto . Torej: da se mi normalna armatura kaže na monitorjih,... Formula me ne zanima. (No ja, tudi, ampak to je zame preveč). Formulisti so na teh dirkah vesoljci. To je drug svet. Rada bi: navadno vožnjo, ki si jo lahko privošči navaden smrtnik, ampak z pravim dirkalnikom. (Mitsubuši, clio, lancia,..) Bo to možno?

boy36
Rally legenda

PrispevekObjavljeno: 28.05.2011. 21:03:19    Naslov sporočila: Re: F1 Simulator v Koloseju Odgovori s citatom
Deklica za vse je napisal/a:
Vprašat sem hotela, ali bom lahko peljala, sedeč v formuli, tudi kak drug avto . Torej: da se mi normalna armatura kaže na monitorjih,... Formula me ne zanima. (No ja, tudi, ampak to je zame preveč). Formulisti so na teh dirkah vesoljci. To je drug svet. Rada bi: navadno vožnjo, ki si jo lahko privošči navaden smrtnik, ampak z pravim dirkalnikom. (Mitsubuši, clio, lancia,..) Bo to možno?

Proge za GHD bo dopuščala tudi druge mode (avtomobile),teh je v tej simulaciji na pretek,Tudi Yugo je na voljo .Tako da bomo tudi mi navadni smrtniki lahko preiskusili kako se je s polnim plinom peljati proti Šembijam ,da ne bo to samo Stankotov privilegij Smile

Deklica za vse
Gledalec

PrispevekObjavljeno: 02.06.2011. 19:31:28    Naslov sporočila: Re: F1 Simulator v Koloseju Odgovori s citatom
Aha. Če imam R-Factor, lahko to natreniram. Ampak!!! Ali lahko dobim Ilirsko, ko bo, tudi "na dom", ali bo samo v Koloseju?

Aleš Kurent
Šef šefa od šefa, ah...

PrispevekObjavljeno: 02.06.2011. 22:27:20    Naslov sporočila: Re: F1 Simulator v Koloseju Odgovori s citatom
Ko bo narejena, sem prepričan, da se bo progo dalo dobit na netu...tko, kot vse do sedaj.

Toxic
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 03.06.2011. 08:25:58    Naslov sporočila: Re: F1 Simulator v Koloseju Odgovori s citatom
Yuhu ...komaj čakam, da grem peljat Yugota proti Šembijam ...

LOGISTIKA
Hujši ko Vattanen

PrispevekObjavljeno: 13.06.2011. 18:09:37    Naslov sporočila: Re: F1 Simulator v Koloseju Odgovori s citatom
Veliko vas je spraševalo:"Kdaj bo Grobnik?" Od danes naprej je. Bomo razpisali tudi to za posebne nagrade. (Kdo je hitrejši od Vladimirja Stankoviča, .....)

mare
Hujši ko Vattanen

PrispevekObjavljeno: 14.06.2011. 07:14:56    Naslov sporočila: Re: F1 Simulator v Koloseju Odgovori s citatom
LOGISTIKA je napisal/a:
Veliko vas je spraševalo:"Kdaj bo Grobnik?" Od danes naprej je. Bomo razpisali tudi to za posebne nagrade. (Kdo je hitrejši od Vladimirja Stankoviča, .....)

Kako pa kaže s šembijami oz. Lučinami? Je to še v planu?

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

stankof3
Sovoznik z dioptrijo

PrispevekObjavljeno: 14.06.2011. 13:57:23    Naslov sporočila: Re: F1 Simulator v Koloseju Odgovori s citatom
Za Lučine še ne vem, Grobnik pa je odličen!

P.S. Prav zanima me, če nam bo uspelo Krivca stlačit v formulo.

stuntz
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 14.06.2011. 18:57:43    Naslov sporočila: Re: F1 Simulator v Koloseju Odgovori s citatom
kakšen pa je čas na grobniku ? Pa s katerim avtom ?

stankof3
Sovoznik z dioptrijo

PrispevekObjavljeno: 14.06.2011. 20:23:38    Naslov sporočila: Re: F1 Simulator v Koloseju Odgovori s citatom
Formula 1 Lotus Renault. Časi so okoli 1:05.

boy36
Rally legenda

PrispevekObjavljeno: 15.06.2011. 08:22:15    Naslov sporočila: Re: F1 Simulator v Koloseju Odgovori s citatom
mare je napisal/a:
LOGISTIKA je napisal/a:

Kako pa kaže s šembijami oz. Lučinami? Je to še v planu?

Bom poiskušal čimpreje naredit,je pa res da sem malo na tenko s časom.Upam da bo gotovo do obeh GHD preizkušenj.

jay
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 15.06.2011. 08:41:53    Naslov sporočila: Re: F1 Simulator v Koloseju Odgovori s citatom
stankof3 je napisal/a:
Formula 1 Lotus Renault. Časi so okoli 1:05.

samo to pa ni lih realen čas, glede na to da je simulator

JeZn
20 sekund na brzinc...

Kraj: Ljubljana - Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: 15.06.2011. 09:22:58    Naslov sporočila: Re: F1 Simulator v Koloseju Odgovori s citatom
Časi moda Clio Cup so kr tapravi, torej more biti tudi tale s Formulo 1, če je le mod OK - kar pa je 100%.

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov

stankof3
Sovoznik z dioptrijo

PrispevekObjavljeno: 15.06.2011. 13:45:56    Naslov sporočila: Re: F1 Simulator v Koloseju Odgovori s citatom
Čas je zelo realen. In se lahko precej izboljša. Verjamem, da gre celo pod minuto, seveda z idealnimi nastavitvami. Tudi na drugih progah so časi zelo realni, še nobenemu pa ni uspelo doseči čase F1 dirkačev - pravilne nastavitve (podvozje, aerodinamika itd,) so izjemnega pomena!

boy36
Rally legenda

PrispevekObjavljeno: 15.06.2011. 14:00:00    Naslov sporočila: Re: F1 Simulator v Koloseju Odgovori s citatom
Za primerjavo Keke Rosberg je milsli da leta 88 ali 89 peljal s F1 na Geobniku 1,12 tako da mislim da je formula v teh letih napredovala vsaj toliko sekund ,da je čas nekje blizu realnega.

stankof3
Sovoznik z dioptrijo

PrispevekObjavljeno: 15.06.2011. 17:19:29    Naslov sporočila: Re: F1 Simulator v Koloseju Odgovori s citatom
Formula 3: okloli 1:21; F3000 pod 1:10, itd.

P.S. Boy36, prosim če me kontaktiraš, nekaj bi te nujno rabil. Hvala.

Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Ostalo in trači Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava