PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Aktualno dogajanje

Targetove zdrahe
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo

KGB
Državni prvak v diviziji XXI

PrispevekObjavljeno: 31.03.2011. 15:38:40    Naslov sporočila: Re: Targetove zdrahe Odgovori s citatom
Škoda da se TZ ki je dosti na tem forumu tokrat nič ne oglasi. Mogočepa bi on lahko povedal iz prve roke kaj se je dogajalo, kdaj se je začel zanimati za ta avto, ali mu je sponzor res odpovedal sodelovanje ipd.
Ali pa je res to, kar je napisal gypsi, da je bil sponzor pripravljen sponzorirati dve škodi?

@siva eminenca: bo treba preštet še enkrat ker mislim da je bilo naslovov več.

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

saso
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 31.03.2011. 16:04:47    Naslov sporočila: Re: Targetove zdrahe Odgovori s citatom
flat out je napisal/a:
aLEN. je napisal/a:
gipsy colli je napisal/a:
Diabolik je napisal/a:
Pa jaz res ne vem a ste butasti ali kaj!? Kaučič ne more kupovati drugih Škod, če je pa izgubil v tej zgodbi tudi sponzorja! Madona, včasih bi bilo pa res treba ene par tule gor vprašat koliko razredov imajo... Evil or Very Mad

g.Pravnik , da vam pojasnim Kavčič ni izgubil sponzorja ,ker ta sponzor bi "sponzoriral" tudi ,dva dirkača.

pa lep dan

To sem tud jaz slišal..

@FlatOut... Sploh pa.. tud če so vedeli.. Kaj jim jemlje pravico, da avto kupijo, če je bil naprodaj? Še za to bi prosil odgovor..

Matematika:

avto je bil prodan za ceno x
za avto je bil vplačan polog
prodajalec bi moral po vseh mednarodnih uzancah vrniti dvojno aro vkolikor se premisli
nagradno vprašanje:
za koliko je potem avto kupil novi kupec, da se je prodajacu ta manever splačal?

nagrada - svizčeva čokolada

za Zoltan: mednarodni uzanci so pravila po kateri poteka trgovina

Dobr si tole spisal,si zadel bistvo.Še najbolj rešljiv odgovor bi bil,da pologa sploh ni bilo.

123...
Absolutni mojster volana

PrispevekObjavljeno: 31.03.2011. 16:10:51    Naslov sporočila: Re: Targetove zdrahe Odgovori s citatom
Kljub temu, da nisem več v "špilu" me je nekdo opozoril na polemiko okrog škode.
Povdarjam, škode (z malo začetnico)
Enostavno! Vzrok vseh "nategovanj" je borba za vložek generalnega sponzorja. (poznam številko!)
Tisto kar bo pa kdo moral sofinancirati in kako pa je odgovornost nosilca posla.
Ostali se pa malo ohladte! In uživajte v Yugo pokalu.

aLEN.
Hujši ko Vattanen

Kraj: Travnik

PrispevekObjavljeno: 31.03.2011. 16:12:05    Naslov sporočila: Re: Targetove zdrahe Odgovori s citatom
Po mojih info, iz skoraj prve roke,.. Škoda SLO je bila pripravljena 'sponzorirati' 2-DVE Exclamation Škodi Fabii s2000, ker pa T. Kaučič ni kupil takega dirkalnika, je ekipa Target MS dobila celoten delež. To je 100%.!

Pravtako, naj Tomaž Kaučič ne bi vplačal pologa.

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov

gregario_
20 sekund na brzinc...

Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: 31.03.2011. 21:08:38    Naslov sporočila: Re: Targetove zdrahe Odgovori s citatom
123... je napisal/a:
Kljub temu, da nisem več v "špilu" me je nekdo opozoril na polemiko okrog škode.
Enostavno! Vzrok vseh "nategovanj" je borba za vložek generalnega sponzorja. (poznam številko!)
Tisto kar bo pa kdo moral sofinancirati in kako pa je odgovornost nosilca posla.

Uporabnika 123 predlagam za direktorja Y pokala..in pa častnega člana komisije za vozila s pretečeno homologacijo (grupa H), ki se jo v superohinsploh visoko tehnološkem dirkaškem svetu izogibajo kot hudič križa, ker odganja sponzorje, partnerje in investitorje stran od tega športa in posledično slabi moč pravih pilotov, dirkačev, spustašev in zvezdnikov v edinih pravih dirkaških klasah R..

Gospod 123, a ste si kdaj v tako oh in sploh super sosednji državi Italiji kdaj ogledali kakšno rondo..jaz sem si, in morm rečt, da sm opazoval dirkače v starih skropucalih kot so P106, P205, fiat uno in podobnih sramotah za avtošport..bili so stari, mladi, debeli, suhi, grdi, z urejenimi in neurejenimi frizurami, s strganimi in celimi dirkalnimi čevlji..in tako naprej, da ne dolgovezim..ampak kar je bistveno, vsi so bli vidt veseli, ker lahko vozjo dirkaln avto..in gospod 123, nekateri mogoče rajo vozijo avto za 3 ali 5k evrov in se vsaj vozijo oz. dirkajo..nekateri pa doma čakajo milijarde in se potem umaknejo iz tega resnici na ljubo pokvarjenga športa..

LP jaka

KGB
Državni prvak v diviziji XXI

PrispevekObjavljeno: 31.03.2011. 21:29:38    Naslov sporočila: Re: Targetove zdrahe Odgovori s citatom
veš gregario, tukaj si pa precej mimo usekau. 123... je bil v dirkanju kot sponzor prisoten še pod Jugoslavijo, kasneje je imel svojo ekipo in je vztrajal do nedolgo nazaj.
pa me niti ne čudi, da se je umaknil, glede na vsa podtikanja ki so prisotna v dirkariji.

gregario_
20 sekund na brzinc...

Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: 31.03.2011. 21:49:15    Naslov sporočila: Re: Targetove zdrahe Odgovori s citatom
nism se zmotu, dobr vem kdo je uporabnik 123, ampak čist v vsakem postu praktično pa v nč daje Y, k ma tok veze s blaznimi projekti S2000 k lanski sneg z letošnjim Saturnusom...k da so mu oni kej naredl al pa odžrl..vsakič mi piskr dvigne, pa sm se že velikrat zadržu..dons sm pa še mal slabe volje Smile

pa brez zamere..

LP jaka

roker31
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 31.03.2011. 22:06:10    Naslov sporočila: Re: Targetove zdrahe Odgovori s citatom
...brezvezna tema, preveč postov...mlatenje prazne slame...

flat out
Hujši ko Vattanen

PrispevekObjavljeno: 01.04.2011. 09:11:35    Naslov sporočila: Re: Targetove zdrahe Odgovori s citatom
123... je napisal/a:

123 ostani v penziji.

poznaš številko iz Havane za šankom....

uživaj v penziji ali ti je mogoce ze dolgčas, pa mlečnozobcem mečeš kosti za glodat?

fizicki radnik
Mehanik

PrispevekObjavljeno: 01.04.2011. 10:14:55    Naslov sporočila: Re: Targetove zdrahe Odgovori s citatom
flat out je napisal/a:
123... je napisal/a:

123 ostani v penziji.

uživaj v penziji ali ti je mogoce ze dolgčas, pa mlečnozobcem mečeš kosti za glodat?

Ja v Havani se je itak odvilo že veliko prvenstev Very Happy osvojilo veliko naslovov Razz
Vndar pa čestitam Targetu za to potezo.Le poglejte koliko se o tem govori.
Treba bi jim bilo čestitati saj so pripeljali stvar do realnosti in niso ostali pri šankovskih besedah v Havani kot nekateri projekti prototipov Embarassed .
Je pa stvar sledeča kot vidim je v našem športu tako če je nekdo dober in ni iz pravih vrst ga je trba jeb...
Ker pa vsi modrujete pazite da vas ne bodo mel poln kufr pa bo cez par let na prireditvah v stožicah pisalo T A R G E T .Potem boste pa utihnili in Rolling Eyes Crying or Very sad Rolling Eyes Crying or Very sad

Čistilec
Nosač gum

PrispevekObjavljeno: 01.04.2011. 10:22:37    Naslov sporočila: Re: Targetove zdrahe Odgovori s citatom
fizicki radnik je napisal/a:
flat out je napisal/a:
123... je napisal/a:

123 ostani v penziji.

Ja v Havani se je itak odvilo že veliko prvenstev Very Happy osvojilo veliko naslovov Razz
Vndar pa čestitam Targetu za to potezo.Le poglejte koliko se o tem govori.
Treba bi jim bilo čestitati saj so pripeljali stvar do realnosti in niso ostali pri šankovskih besedah v Havani kot nekateri projekti prototipov Embarassed .
Je pa stvar sledeča kot vidim je v našem športu tako če je nekdo dober in ni iz pravih vrst ga je trba jeb...
Ker pa vsi modrujete pazite da vas ne bodo mel poln kufr pa bo cez par let na prireditvah v stožicah pisalo T A R G E T .Potem boste pa utihnili in Rolling Eyes Crying or Very sad Rolling Eyes Crying or Very sad

Ha,ha,ha. A misliš da bo tud Jankovič nasedel Targetu tako kot sta Petrič in Citroen? Lolek - nikoli. Kvečjemi na Žalah bo pisalo Target.

siva eminenca
10 sekund na brzinc...

Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: 01.04.2011. 10:26:43    Naslov sporočila: Re: Targetove zdrahe Odgovori s citatom
123 je morda malo zagrenjen in jezen na udeležence Yugo pokla, ker so njegove produkte za podvozja zamenjali z produkti proflexa in oehlinsa. Samo ugibam.

123...
Absolutni mojster volana

PrispevekObjavljeno: 01.04.2011. 13:37:39    Naslov sporočila: Re: Targetove zdrahe Odgovori s citatom
Slabo ugibaš! Tehnični center in prodajo Ohlins-a za Slovenijo ima moja firma in tudi servisiramo Proflex; med ostalim. ( to ni mišljeno kot ceneno oglaševanje, temveč kot odgovor na zajedljiv tekst).
Yugo pokal! Nabijanje na forumu je eno, branje med vrsticami pa je drugo. Predpogoj je imeti malo inteligence, poznavanje teme, in na kraju tudi tistega, ki o temi piše.
Skratka! Tisti, ki tega nimate mi ne polagajte besed v usta. Najmanj pa ne na temo o Yugo pokala še manj pa o dirkanju. Imam spoštovanje do vsakega, ki karkoli pripomore k razvoju avtošporta in se v njem tudi udejstvuje. Na kakšni dirki me navdušuje množica mladih dirkačev, mehanikov in njihovih prijateljev. Nov sipatičen svet, ki pa po mojem mnenju žal nima v sistemu v katerem delujejo in z ljudmi, ki ga vodijo nobene možnosti uspeti. In v tem sistemu je Yugo pokal edini, ki dobro funkcionira.
TODA, TO NE MORE BITI PARADNA DISCIPLINA NACIONALNE PANOŽNE ZVEZE. Pa ne zaradi sodeljjočih dirkačev temveč zato, ker je apsurd oglaševati na vozilu katerega tovarna je crknila že skoraj pred dvajsetimi leti.

z-750
Kuha mal'co

Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: 01.04.2011. 17:58:53    Naslov sporočila: Re: Targetove zdrahe Odgovori s citatom
Kdor nikoli ni dirkal, dirkačev ne razume.

Mazi
Rally legenda

PrispevekObjavljeno: 01.04.2011. 19:26:03    Naslov sporočila: Re: Targetove zdrahe Odgovori s citatom
S2000 je, po moje zelo drag avto za dirkanje. Bo treba ogromno srece in eurckov do konca sezone.
Po svoje mi je vsec, da ni petih S2000 v SLO, da ne bi ponovili avstrijskega scenarija z devetimi WRC-ji in pregorelimi sponzorji za nekaj let.

hribovc
20 sekund na brzinc...

Kraj: vrhnika

PrispevekObjavljeno: 01.04.2011. 19:35:24    Naslov sporočila: Re: Targetove zdrahe Odgovori s citatom
ja sam avto je tm okol 280000 eur.pol pa se stroški pa na nese dnarja.bol dva kt nobedn Wink

blister
Relifarer

PrispevekObjavljeno: 01.04.2011. 21:18:29    Naslov sporočila: Re: Targetove zdrahe Odgovori s citatom
hja,vsak ma po svoje prav....zdej me pa nekej zanima: govori se da je Kaučič vplačal aro za škodo...od dveh se da tukaj prebrati,da je tale ara v zraku oz. da je ni bilo, govori se celo da naj bi ble na avto položene dve ari,pa tretji (target) jo je odpeljal...torej....bla ara za škodo,ali ni bila?v kolikor ara ni bila položena, teorija o targetovih zdrahah pade v vodo,mnenja o arogantnosti pa še vedno nebom spremenil Laughing

LP

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

Matej
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 01.04.2011. 21:55:48    Naslov sporočila: Re: Targetove zdrahe Odgovori s citatom
Ce je pa target poplacal se vse are zraven nakupa avta, imajo pa vsi win win kombinacijo

Wink

Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Aktualno dogajanje Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
Stran 3 od 3

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava