PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Aktualno dogajanje

Rally Lavanttal
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo

Sine88
Rally legenda

PrispevekObjavljeno: 13.04.2011. 13:19:34    Naslov sporočila: Re: Rally Lavanttal Odgovori s citatom
Toxic je napisal/a:
Pa na ustrezne prenose v menjalnikih ste pozabili, lego v različnih zavojih, zavore ...
Znano je, denimo, da je Fiesta zaradi nekoliko večje medosne razdalje mirnejša v dolgih in hitrih zavojih, C2 je boljši na ozkem in močno zavitem brzincu ipd....tako, da konji in njutnmetri so lahko tudi manj pomembni.
Prav tako obstajajo vozniki, katerih način vožnje rabi veliko moči in manj lege (Logar na primer rad pove, da ima rad, da je avta polna cesta), drugi pa iščejo linijo in so dobri z manj konji ......je pa res, da na koncu vse pove ura!

prepričan sem, da bo v Mariboru bolj izenačeno, čeprav je Danzinger v preteklosti že hitro dirkal pri nas .....

2x

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

ajkula
Mehanik

PrispevekObjavljeno: 13.04.2011. 13:50:51    Naslov sporočila: Re: Rally Lavanttal Odgovori s citatom
Sine88 je napisal/a:
Konji so "odgovorni" samo za končno hitrost. Važen je navor (poleg znanja Smile).
C2R2 175 Nm 5.500 rpm
R2 182 Nm 5.700 rpm

predlagam, da vsi vozijo dizle, ker imajo full navora

skopusnik
20 sekund na brzinc...

Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: 13.04.2011. 13:54:45    Naslov sporočila: Re: Rally Lavanttal Odgovori s citatom

Sine88
Rally legenda

PrispevekObjavljeno: 13.04.2011. 14:24:36    Naslov sporočila: Re: Rally Lavanttal Odgovori s citatom
ajkula je napisal/a:

Audi z R10 TDI je tvoje revolucionarne predloge uspesno poslusal v Le Mansu
Seat z Leonom TDI je tvoje revolucionarne predloge uspesno poslusal v WTCC

Hvala bogu zate.

5ric
20 sekund na brzinc...

Kraj: Ajd.

PrispevekObjavljeno: 13.04.2011. 16:54:05    Naslov sporočila: Re: Rally Lavanttal Odgovori s citatom
ORC-10 je napisal/a:
5ric je napisal/a:
pero je napisal/a:
Imam občutek, da so nekateri naši res preobuli v prevelike čevlje, ki jim bodo stežka dorasli. Razlika med TOP sosedi in našimi je prevelika, da bi jo lahko sedanja aktivna generacija kdajkoli ogrozila, mad mladimi pa situacija žal stagnira že nekaj let, ker se na razvoju avtošporta z mladimi praktično ne dela nič.
Prijetno presenečenje sta bila Vajndhal in Petrič, čeprav je Danzinger pokazal kako se vozi dvopogonc.
Realnost je taka, da lahko s sedanjo generacijo lahko zmagujemo doma in na Hrvaškem, drugje pa lahko več ali manj tekmujemo.

Danzinger je hud pilot, to se verjetno strinjaš, ampak ni nedosegljiv...
včeraj sem tekmoval za 15 točk in ali sem sposoben priti Danzingerju blizu...in se da...poglej čase

Dober nč ne rečem, kjer sem jest gledal, si se vsakič zelo lepo pripeljal mimo, samo z Danzingerjam se pa pač ne morš primerjat.. Mogoče po vožnji dvopogonca mu je bil od naših še najbližji Humar ko je vozil C2-ja.. Po časih kokr si pa tut omenu, je pa tko da C2R2 Max-a ne moreš čist realno primerjat proti Fiesti R2, vsaj po moči ne..

Nimam namena pametovat, pa hvalit se tud ne. Z Danzingerjem sva veliko klepetala in je marsikaj povedal od njegove Fieste, jaz njemu pa o C2-ju. Vsak avto ima prednosti in slabosti, tako da enega favorizirat pač ne gre.
Zakaj po tvoje se z Danzingerjem ne morem primerjat??
Humar gor Humar dol...ne rečem da ga ni peljal v nulo ampak dej se mal umirite z njim, saj se revežu hlipa...
Nenazadnje pa lahko tud njegove čase pogledaš izpred dveh let, kar se pač da primerjat al niso realni boš rekel, ker so prestari??
Me pa res najbolj zanima zakaj se z njim ne morem primerjati

Pa hvala za odgovor in lp vsem

Lp Borut

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo

ORC-10
Državni prvak v diviziji XXI

PrispevekObjavljeno: 13.04.2011. 23:14:24    Naslov sporočila: Re: Rally Lavanttal Odgovori s citatom
5ric je napisal/a:
ORC-10 je napisal/a:
5ric je napisal/a:
pero je napisal/a:
Imam občutek, da so nekateri naši res preobuli v prevelike čevlje, ki jim bodo stežka dorasli. Razlika med TOP sosedi in našimi je prevelika, da bi jo lahko sedanja aktivna generacija kdajkoli ogrozila, mad mladimi pa situacija žal stagnira že nekaj let, ker se na razvoju avtošporta z mladimi praktično ne dela nič.
Prijetno presenečenje sta bila Vajndhal in Petrič, čeprav je Danzinger pokazal kako se vozi dvopogonc.
Realnost je taka, da lahko s sedanjo generacijo lahko zmagujemo doma in na Hrvaškem, drugje pa lahko več ali manj tekmujemo.

včeraj sem tekmoval za 15 točk in ali sem sposoben priti Danzingerju blizu...in se da...poglej čase

Dober nč ne rečem, kjer sem jest gledal, si se vsakič zelo lepo pripeljal mimo, samo z Danzingerjam se pa pač ne morš primerjat.. Mogoče po vožnji dvopogonca mu je bil od naših še najbližji Humar ko je vozil C2-ja.. Po časih kokr si pa tut omenu, je pa tko da C2R2 Max-a ne moreš čist realno primerjat proti Fiesti R2, vsaj po moči ne..

Nimam namena pametovat, pa hvalit se tud ne. Z Danzingerjem sva veliko klepetala in je marsikaj povedal od njegove Fieste, jaz njemu pa o C2-ju. Vsak avto ima prednosti in slabosti, tako da enega favorizirat pač ne gre.
Humar gor Humar dol...ne rečem da ga ni peljal v nulo ampak dej se mal umirite z njim, saj se revežu hlipa...
Nenazadnje pa lahko tud njegove čase pogledaš izpred dveh let, kar se pač da primerjat al niso realni boš rekel, ker so prestari??

Lp Borut

Zdj ne vem zakaj te je moj post tok zbodu, ker res nism čist nč tazga napisal, če si dober prebral, sem te clo pohvalu ker si se res lepo peljal..

Pa ja lahko se z Danzingerjam primerjaš, sj to se lahko konec koncev vsak z vsakemu, samo blizu mu pa v istih pogojih ne pride kr vsak, oziroma sploh malokdo, ker tok utrganih pa sigurnih pilotov ni velik.. Tko da lahko se primerjaš, samo ulovljiv pa pač ni..

Aja pa še to od Humarja, upam da nisi šel res gledat pa primerjat časov izpred dveh let (ko je vozil C2-ja), pa letos tvojih, ker ne, niso realni.. http://www.youtube.com/watch?v=LuHkyRqUWxY Tuki maš pa kako je zgledal tist let.. Pri 4:44 lahko pogledaš Humarja in kakšni so bli takrat pogoji..

Lp Borut

ajkula
Mehanik

PrispevekObjavljeno: 14.04.2011. 07:09:18    Naslov sporočila: Re: Rally Lavanttal Odgovori s citatom
Sine88 je napisal/a:
ajkula je napisal/a:

Audi z R10 TDI je tvoje revolucionarne predloge uspesno poslusal v Le Mansu
Seat z Leonom TDI je tvoje revolucionarne predloge uspesno poslusal v WTCC

Hvala bogu zate.

razlozi to se prodrivu, m-sportu pa citroenu. fantje so ocitno zasli

Sine88
Rally legenda

PrispevekObjavljeno: 14.04.2011. 08:32:48    Naslov sporočila: Re: Rally Lavanttal Odgovori s citatom
OK jih prec zdejle zvrcnem,pa naderem zakaj carja ajkule ne je****

ajkula
Mehanik

PrispevekObjavljeno: 14.04.2011. 10:10:11    Naslov sporočila: Re: Rally Lavanttal Odgovori s citatom
Sine88 je napisal/a:
OK jih prec zdejle zvrcnem,pa naderem zakaj carja ajkule ne je****

Smile

5ric
20 sekund na brzinc...

Kraj: Ajd.

PrispevekObjavljeno: 14.04.2011. 21:59:32    Naslov sporočila: Re: Rally Lavanttal Odgovori s citatom
ORC-10 je napisal/a:
5ric je napisal/a:
ORC-10 je napisal/a:
5ric je napisal/a:
pero je napisal/a:

Lp Borut

Zdj ne vem zakaj te je moj post tok zbodu, ker res nism čist nč tazga napisal, če si dober prebral, sem te clo pohvalu ker si se res lepo peljal..

Pa ja lahko se z Danzingerjam primerjaš, sj to se lahko konec koncev vsak z vsakemu, samo blizu mu pa v istih pogojih ne pride kr vsak, oziroma sploh malokdo, ker tok utrganih pa sigurnih pilotov ni velik.. Tko da lahko se primerjaš, samo ulovljiv pa pač ni..

Aja pa še to od Humarja, upam da nisi šel res gledat pa primerjat časov izpred dveh let (ko je vozil C2-ja), pa letos tvojih, ker ne, niso realni.. http://www.youtube.com/watch?v=LuHkyRqUWxY Tuki maš pa kako je zgledal tist let.. Pri 4:44 lahko pogledaš Humarja in kakšni so bli takrat pogoji..

Lp Borut

hahahahaha...sem vedel kaj boš našel...sem namreč tud jaz takrat vozil...zato pa sem napisal KAR SE PAČ DA PRIMERJAT...
Ne rabim hvale, rabim samo razlago, ki pa jo ne bom dobil...ker jo nimaš
Ulovljv je, ker časi tako pravijo Borut...

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Aktualno dogajanje Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Stran 8 od 8

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava