PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Aktualno dogajanje

Rally Lavanttal
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Naslednja

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo

jancrom
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 08.04.2011. 14:45:22    Naslov sporočila: Re: Rally Lavanttal Odgovori s citatom
ŽiŽa je napisal/a:
WRC rezultati so free, tole pa ni... ajej

a pol čez 45minut padejo pa vsi rezultati vn?

žalost ja Žiža... ev rezultati so tle...

http://www.oerm-timing.at/bp-ultimate-rallye-im-lavanttal-2011.html

Humar 1,4 s pred Turkom in 1,8 s pred Peljhanom...

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

jure
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 08.04.2011. 14:53:30    Naslov sporočila: Re: Rally Lavanttal Odgovori s citatom
jancrom je napisal/a:
ŽiŽa je napisal/a:

Ampak že 20sec za Baumschlagerjem-na 9 km brzinca, to sta krepki 2sec/km...preveč...dajmo začet tiščat, avte imate!!

Livestrong
Gledalec

PrispevekObjavljeno: 08.04.2011. 14:59:35    Naslov sporočila: Re: Rally Lavanttal Odgovori s citatom
Ni panike..saj ga je stari samo za 20s nabil v 9km v Wink

kitcar
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 08.04.2011. 15:06:41    Naslov sporočila: Re: Rally Lavanttal Odgovori s citatom
Fantki nehite fantazirat no...al pa kej pokažite!!

jakaracman
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 08.04.2011. 15:15:59    Naslov sporočila: Re: Rally Lavanttal Odgovori s citatom
jure je napisal/a:
jancrom je napisal/a:
ŽiŽa je napisal/a:

Ampak že 20sec za Baumschlagerjem-na 9 km brzinca, to sta krepki 2sec/km...preveč...dajmo začet tiščat, avte imate!!

Baumschleger ima v Fabiji 2 sezoni, Humar pa par 10 kilometrov izkušenj ... Bo že.

Bolj zanimiv bo zgleda dvoboj Peljhan - Turk ...

majstr
20 sekund na brzinc...

Kraj: IDRIJA

PrispevekObjavljeno: 08.04.2011. 15:26:04    Naslov sporočila: Re: Rally Lavanttal Odgovori s citatom
Zanimivo tudi med dvopogonci kje je prvi F. Vajnhandl

ŽiŽa
20 sekund na brzinc...

Kraj: Nova vas

PrispevekObjavljeno: 08.04.2011. 15:26:47    Naslov sporočila: Re: Rally Lavanttal Odgovori s citatom
pri men kaže da HP še ni štartal :/

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov

pudl
Šef šefa mehanika

PrispevekObjavljeno: 08.04.2011. 15:40:04    Naslov sporočila: Re: Rally Lavanttal Odgovori s citatom
ŽiŽa je napisal/a:

Osveži stran. Meni kaže, da so startali 2. HP.

maje11
Šef šefa mehanika

PrispevekObjavljeno: 08.04.2011. 15:54:50    Naslov sporočila: Re: Rally Lavanttal Odgovori s citatom
vrstni red po drugi hp:

B. Harrach
A. Schindlbacher

R. Baumschlager
T. Zeltner

P. Winter
G. Winter

G. Grössing
B. Watzl

W. Kovar
P. Treybal

M. Saibel
U. Mayrhofer

H. Gassner
K. Thannhäuser

A. Humar
D. Lah[/img]

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo

zvonko
10 sekund na brzinc...

Kraj: Cerknica

PrispevekObjavljeno: 08.04.2011. 15:55:59    Naslov sporočila: Re: Rally Lavanttal Odgovori s citatom
zdej je še peljhana cilenšek prehitu

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo AIM - AOL Instant - naslov

pudl
Šef šefa mehanika

PrispevekObjavljeno: 08.04.2011. 15:57:22    Naslov sporočila: Re: Rally Lavanttal Odgovori s citatom
ŽiŽa je napisal/a:

Uff, sem ugotovil kaj je narobe. Če osvežiš stran s F5, piše da še nič ni začeto.
Če pa klikneš na logo od rallya (zgoraj levo v modri barvi), pa deluje. Confused

maje11
Šef šefa mehanika

PrispevekObjavljeno: 08.04.2011. 16:04:58    Naslov sporočila: Re: Rally Lavanttal Odgovori s citatom

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo

ŽiŽa
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 08.04.2011. 16:12:05    Naslov sporočila: Re: Rally Lavanttal Odgovori s citatom
mi piše sam gestartet in pol prazno... ah beda

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov

jazdec
20 sekund na brzinc...

Kraj: Trbovlje

PrispevekObjavljeno: 08.04.2011. 16:18:53    Naslov sporočila: Re: Rally Lavanttal Odgovori s citatom
ŽiŽa je napisal/a:
mi piše sam gestartet in pol prazno... ah beda

To so sam tebe onemogočili Wink

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov

zvonko
10 sekund na brzinc...

Kraj: Cerknica

PrispevekObjavljeno: 08.04.2011. 16:21:00    Naslov sporočila: Re: Rally Lavanttal Odgovori s citatom
pr men ne dela na Google Chrome
če pa odprem na mozilli firefox pa mi dela(vsaj men)

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo AIM - AOL Instant - naslov

pudl
Šef šefa mehanika

PrispevekObjavljeno: 08.04.2011. 16:21:23    Naslov sporočila: Re: Rally Lavanttal Odgovori s citatom
Ja. Za HP 1 so rezultati, za HP 2 pa še ne.

aLEN.
Hujši ko Vattanen

Kraj: Travnik

PrispevekObjavljeno: 08.04.2011. 16:22:38    Naslov sporočila: Re: Rally Lavanttal Odgovori s citatom
Groza.! Rezultati za plačat, pa še vseeno večini ne delajo..

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov

pudl
Šef šefa mehanika

PrispevekObjavljeno: 08.04.2011. 16:23:21    Naslov sporočila: Re: Rally Lavanttal Odgovori s citatom
zvonko je napisal/a:
pr men ne dela na Google Chrome
če pa odprem na mozilli firefox pa mi dela(vsaj men)

Svašta.
Sem zdaj poskusil v Chromu in so rezultati HP 2. V FF pa jih še ni. Shocked

jure
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 08.04.2011. 16:25:59    Naslov sporočila: Re: Rally Lavanttal Odgovori s citatom
Moj komentar po dveh hp: Beppo Harrach z mico gre na polno, medtem ko si upam reči, da Mundl še ne gre na polno. Isto je bilo lani, ko je Aigner vodil z minim.prednostjo, ampak rally se konča drugi dan in to lisjak Mundl ve, da se micke prej ''uščijejo'' kot S2000....pa če si ves cajt na 101%, so tudi jarki in bankine bližje....Za naše najhitreješe: kar sem jaz govoril-Peljhan je za v penzijo proti mlajšim kolegom, Cile se vsede in je že hitrejši. Med 2-pogonci sem pa presenečen nad cajti Danzingerja z komaj 165 konjsko Fiesto, pa se bogato hitro pelje. Pa da bo Papež pred Logarjem, ja ta mi je tudi malo 1.aprilska.....

pudl
Šef šefa mehanika

PrispevekObjavljeno: 08.04.2011. 16:26:32    Naslov sporočila: Re: Rally Lavanttal Odgovori s citatom
Rezultati 2 HP:
http://dl.dropbox.com/u/14862834/BP%20Ultimate%20Rallye%20im%20Lavanttal%202011.pdf

Laughing

ŽiŽa
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 08.04.2011. 16:27:10    Naslov sporočila: Re: Rally Lavanttal Odgovori s citatom
aha, dela mi v internet explorerju, v mozzili pa ne... Rolling Eyes

alexevo
20 sekund na brzinc...

Kraj: Idrija

PrispevekObjavljeno: 08.04.2011. 16:27:28    Naslov sporočila: Re: Rally Lavanttal Odgovori s citatom
Kaj zj, ma Jagarinec DS3-ja al ne...piše da vozi s C2R2,,,,,no sicer je že retired...ma vseeno.

Beppo Harrach ga pa tiši za vse soude očitno...Na HP2 ma zaenkrat najhitrejši čas z micko Very Happy

Čistilec
Nosač gum

PrispevekObjavljeno: 08.04.2011. 17:25:06    Naslov sporočila: Re: Rally Lavanttal Odgovori s citatom
alexevo je napisal/a:
Kaj zj, ma Jagarinec DS3-ja al ne...piše da vozi s C2R2,,,,,no sicer je že retired...ma vseeno.

Beppo Harrach ga pa tiši za vse soude očitno...Na HP2 ma zaenkrat najhitrejši čas z micko Very Happy

Pravi naslov za te zadeve je Target.

ŽiŽa
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 08.04.2011. 17:25:30    Naslov sporočila: Re: Rally Lavanttal Odgovori s citatom
petrič out

wrc-team
20 sekund na brzinc...

Kraj: ajdovščina

PrispevekObjavljeno: 08.04.2011. 18:01:03    Naslov sporočila: Re: Rally Lavanttal Odgovori s citatom
škoda za petriča...

alexevo
20 sekund na brzinc...

Kraj: Idrija

PrispevekObjavljeno: 08.04.2011. 18:08:23    Naslov sporočila: Re: Rally Lavanttal Odgovori s citatom
Čistilec je napisal/a:
alexevo je napisal/a:

Pravi naslov za te zadeve je Target.

Še nismo prebolel tega Targeta? Smile Dejmo, navijajmo raje za dobre in srečne vožnje vseh dirkačev pa bo bolš Razz

mihevct
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 08.04.2011. 18:22:23    Naslov sporočila: Re: Rally Lavanttal Odgovori s citatom
Velkavrh jih z yugom kar dobro nabija!Izgleda ,da je tudi to sezono začel na polno!
Upajmo,da bo zdržal do konca.

lp.mihevc t

wrc-team
20 sekund na brzinc...

Kraj: ajdovščina

PrispevekObjavljeno: 08.04.2011. 18:56:25    Naslov sporočila: Re: Rally Lavanttal Odgovori s citatom
kaki so kaj trenutni rezultati naših?men je vseskupj zaštekal..mam samo iz prve hp.rezultate...

Sine88
Rally legenda

PrispevekObjavljeno: 08.04.2011. 19:09:32    Naslov sporočila: Re: Rally Lavanttal Odgovori s citatom
jure je napisal/a:
Moj komentar po dveh hp: Beppo Harrach z mico gre na polno, medtem ko si upam reči, da Mundl še ne gre na polno. Isto je bilo lani, ko je Aigner vodil z minim.prednostjo, ampak rally se konča drugi dan in to lisjak Mundl ve, da se micke prej ''uščijejo'' kot S2000....pa če si ves cajt na 101%, so tudi jarki in bankine bližje....Za naše najhitreješe: kar sem jaz govoril-Peljhan je za v penzijo proti mlajšim kolegom, Cile se vsede in je že hitrejši. Med 2-pogonci sem pa presenečen nad cajti Danzingerja z komaj 165 konjsko Fiesto, pa se bogato hitro pelje. Pa da bo Papež pred Logarjem, ja ta mi je tudi malo 1.aprilska.....

Pomoje si (določeni poimenovani) fantje "na terenu" mal več spoštovanja zaslužjo. Vsaj neki nardijo za ta šport pa za to da se peljejo.
No ja, ti si pa, medtem ko se oni vozjo, najjači doma za računalnikom če ne druzga.

pudl
Šef šefa mehanika

PrispevekObjavljeno: 08.04.2011. 19:11:48    Naslov sporočila: Re: Rally Lavanttal Odgovori s citatom
wrc-team je napisal/a:
kaki so kaj trenutni rezultati naših?men je vseskupj zaštekal..mam samo iz prve hp.rezultate...

Tukaj jih imaš:
http://dl.dropbox.com/u/14862834/BP%20Ultimate%20Rallye%20im%20Lavanttal%202011.pdf

Ajd.

Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Aktualno dogajanje Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Naslednja
Stran 5 od 8

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava