PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Aktualno dogajanje

Koledar AŠ2005 za leto 2011
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo

jancrom
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 16.02.2011. 19:05:39    Naslov sporočila: Koledar AŠ2005 za leto 2011 Odgovori s citatom
Če ste spregledali, končno so danes objavili koledar tekmovanj v letošnji sezoni...

Evo: http://www.as2005.eu/adminPanel/datoteke/NK_2011.pdf

aja, GHD Sevnice ni, je pa GHD Gorjanci...

LP Jani

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

ŽiŽa
20 sekund na brzinc...

Kraj: Nova vas

PrispevekObjavljeno: 16.02.2011. 20:22:37    Naslov sporočila: Re: Koledar AŠ2005 za leto 2011 Odgovori s citatom
10. april Lavanttal?

mal dvomim da je tole kaj prav zapisan Rolling Eyes

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov

mdlancer
Državni prvak v diviziji XXI

PrispevekObjavljeno: 16.02.2011. 20:43:08    Naslov sporočila: Re: Koledar AŠ2005 za leto 2011 Odgovori s citatom
Je prav napisano, ampak v koledarju so vsi datumi na nedeljo, večina rally-jev pa se bo odvijala v petek in soboto.

KGB
Državni prvak v diviziji XXI

PrispevekObjavljeno: 16.02.2011. 21:22:07    Naslov sporočila: Re: Koledar AŠ2005 za leto 2011 Odgovori s citatom
wtf kje je pa rallye Ljubljana ???

alexevo
20 sekund na brzinc...

Kraj: Idrija

PrispevekObjavljeno: 16.02.2011. 21:29:16    Naslov sporočila: Re: Koledar AŠ2005 za leto 2011 Odgovori s citatom
No mislim da je 6 rally-jev vsezoni kar lep obet, tako da kakega na silo izpeljanega rally.ja ljubljana niti ne bomo pogrešali...bo pa mogoče naslednjo sezono kaj boljše..ob vseh zapletih in dvomih kaj bo s tem rallyjem ga osebno niti nisem pričakoval... Very Happy

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov

saso
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 17.02.2011. 01:00:23    Naslov sporočila: Re: Koledar AŠ2005 za leto 2011 Odgovori s citatom
Tale koledar za GHD je pa res čudno razporejen,šele konec junija prva dirka,potem pa kar 4 v dobrem mesecu od 14.8 do 18.9

btnejc
Pokalni zmagovalec

Kraj: HP Velike Žablje 1-3

PrispevekObjavljeno: 17.02.2011. 10:21:58    Naslov sporočila: Re: Koledar AŠ2005 za leto 2011 Odgovori s citatom
Med Lučinami in Ilirsko Bistrico še Ajdovščina?
Nemogoče

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

Toxic
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 17.02.2011. 11:40:01    Naslov sporočila: Re: Koledar AŠ2005 za leto 2011 Odgovori s citatom
Je že tako, koledar je pač kompromis želja in možnosti organizatorjev, ki bi vsi radi dirke takrat, ko je več možnosti za lepo vreme in so dnevi daljši, pol med mednarodnimi obveznostmi, da se preveč ne prekrivajo dogodki, in željami voznikov, ki bi sicer radi vozili eno do dve dirki na mesec, pa potem aprila še nimajo pripravljenih avtomobilov.
Iskreno, če bi organitirali prvi rally v februarju in prvo GHD v začetku marca, koliko avtov bi bilo pripravljenih in koliko voznikov bi jokalo, da je prezgodaj?

Ni treba odgovarjat meni, jaz odgovor poznam .......

mare
Hujši ko Vattanen

PrispevekObjavljeno: 17.02.2011. 12:01:53    Naslov sporočila: Re: Koledar AŠ2005 za leto 2011 Odgovori s citatom
Toxic je napisal/a:
Je že tako, koledar je pač kompromis želja in možnosti organizatorjev, ki bi vsi radi dirke takrat, ko je več možnosti za lepo vreme in so dnevi daljši, pol med mednarodnimi obveznostmi, da se preveč ne prekrivajo dogodki, in željami voznikov, ki bi sicer radi vozili eno do dve dirki na mesec, pa potem aprila še nimajo pripravljenih avtomobilov.
Iskreno, če bi organitirali prvi rally v februarju in prvo GHD v začetku marca, koliko avtov bi bilo pripravljenih in koliko voznikov bi jokalo, da je prezgodaj?

Ni treba odgovarjat meni, jaz odgovor poznam .......

Sploh ni pomembno kateri mesec se začne sezona, avtomobili se začnejo pripravljati 14 dni pred prvo dirko in niso nikoli dokonca pripravljeni Smile

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

skopusnik
20 sekund na brzinc...

Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: 17.02.2011. 12:16:37    Naslov sporočila: Re: Koledar AŠ2005 za leto 2011 Odgovori s citatom
Če bi bil koledar zunaj januarja( pa ne tazadnga) ali celo decembra, se lahko tud marca sezona začne Smile

IztokFranko
20 sekund na brzinc...

Kraj: KK

PrispevekObjavljeno: 17.02.2011. 13:25:32    Naslov sporočila: Re: Koledar AŠ2005 za leto 2011 Odgovori s citatom
mare je napisal/a:
...
Sploh ni pomembno kateri mesec se začne sezona, avtomobili se začnejo pripravljati 14 dni pred prvo dirko in niso nikoli dokonca pripravljeni Smile

haha, true, true!

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov

siva eminenca
10 sekund na brzinc...

Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: 17.02.2011. 15:09:08    Naslov sporočila: Re: Koledar AŠ2005 za leto 2011 Odgovori s citatom
Datum objave letošnjega koledarja dirk je še en dokaz več, da pri naši panožni zvezi del sistema upravljanja z dejavnostjo ne funkcionira. .
O tej problematiki je potrebno spregovoriti na bližnji letni skupščini (običajno je marca ali aprila) in poiskati ustrezno rešitev.
Ta problem sem izpostavil zato, ker je tekmovalni koledar ključen za uspešno realiziranje vseh ostalih aktivnosti vseh akterjev ( organizatorji, tekmovalci, vozniki, zveza) v tekmovalni sezoni.

P.S.: Ne se izgovarjati na finačno krizo. Nasprotno. Ravno zaradi krize bi moral biti koledar še toliko prej objavljen, da bi se čim več časa porabilo za nabiranje potrebnih sredstev za realizacijo tekmovalne sezone.

IztokFranko
20 sekund na brzinc...

Kraj: KK

PrispevekObjavljeno: 17.02.2011. 15:11:58    Naslov sporočila: Re: Koledar AŠ2005 za leto 2011 Odgovori s citatom
Kako se lahko potem neka resna ekipa pripravi na sezono, če šele sedaj izve koledar?

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov

Peter Marc
20 sekund na brzinc...

Kraj: Nova Gorica - Idrija - Logatec

PrispevekObjavljeno: 17.02.2011. 17:12:12    Naslov sporočila: Re: Koledar AŠ2005 za leto 2011 Odgovori s citatom
siva eminenca je napisal/a:
Datum objave letošnjega koledarja dirk je še en dokaz več, da pri naši panožni zvezi del sistema upravljanja z dejavnostjo ne funkcionira. .
O tej problematiki je potrebno spregovoriti na bližnji letni skupščini (običajno je marca ali aprila) in poiskati ustrezno rešitev.
Ta problem sem izpostavil zato, ker je tekmovalni koledar ključen za uspešno realiziranje vseh ostalih aktivnosti vseh akterjev ( organizatorji, tekmovalci, vozniki, zveza) v tekmovalni sezoni.

P.S.: Ne se izgovarjati na finačno krizo. Nasprotno. Ravno zaradi krize bi moral biti koledar še toliko prej objavljen, da bi se čim več časa porabilo za nabiranje potrebnih sredstev za realizacijo tekmovalne sezone.

Moj komentar k temu:
Če bi malo bolj spremljal dogajanje na zvezi in aktivnosti za izpeljavo prvenstev v 2011, ne bi pisal takih izjav. Ogromno energije in truda je bilo vloženo, da bi izpeljali prvenstvo v vseh panogoh, Bili so sestanki in pogovori z vozniki, organizatorji, (zapisniki na spletu) ....
Ko pa govorimo o sponzorskemu denarju in projektih, verjetno že veste, da se v podjetjih o marketinškem denarju odloča v zadnji četrtini leta za naslednje leto.
Torej kdor je imel projekt za leto 2011 se je moral pogovarjal s sponzorji že konec leta 2010. Exclamation Idea
www.wladoil.si
www.parcom.si
www.nipanike.si
www.blagajne.si
www.podatkovni-center.si

yugo54
Pokalni zmagovalec

Kraj: via bošketo

PrispevekObjavljeno: 17.02.2011. 18:24:10    Naslov sporočila: Re: Koledar AŠ2005 za leto 2011 Odgovori s citatom
ma nej gre u k.... sem tel peljat prvenstvo ghd ma jen projekt propadu Evil or Very Mad
najbolse da bom hodu kar iz dirke na dirko,sej nism miljonar da bom pelju 4 dirke v enem mesecu Exclamation pole se čudjo zakaj je malo avtov

Toxic
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 17.02.2011. 19:41:26    Naslov sporočila: Re: Koledar AŠ2005 za leto 2011 Odgovori s citatom
Ma dejte že nehat enkrat .... vedno vam je nekdo drugi kriv za vse, enkrat koledar, drugič politiki, tretjič zveza ....vsi vemo, da avtomobilske dirke niso in nikoli ne bodo ljudski šport. Z njimi se ukvarjajo tisti, ki imajo sami (ali pa njihove družine) dovolj pod palcem in pa tisti, ki pravilno usmerijo energijo v pridobivanje denarja od drugih. To ni bilo nikoli lahko in enostavno delo, še manj je tako danes, ko je malce krize. Toda nekateri so razumeli in znali, drugi pa nikli ne bodo.

Nikogar ne obtožujem in nikogar ne razglaš## za nesposobnega - tudi jaz bi dirkal, pa se očitno nisem dovolj posvetil pridobivanju sponsorskih sredstev, zato bom na dirkah še naprej nakladal v mikrofon. Je bilo pa na salonu zelo lepo videti, kako razume velika večina slovenskih dirkačev nabiranje sponzorjev ...... oziroma - ni (jih) bilo videti .....

siva eminenca
10 sekund na brzinc...

Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: 17.02.2011. 23:31:35    Naslov sporočila: Re: Koledar AŠ2005 za leto 2011 Odgovori s citatom
Peter Marc je napisal/a:
siva eminenca je napisal/a:

Moj komentar k temu:
Če bi malo bolj spremljal dogajanje na zvezi in aktivnosti za izpeljavo prvenstev v 2011, ne bi pisal takih izjav. Ogromno energije in truda je bilo vloženo, da bi izpeljali prvenstvo v vseh panogoh, Bili so sestanki in pogovori z vozniki, organizatorji, (zapisniki na spletu) ....
Ko pa govorimo o sponzorskemu denarju in projektih, verjetno že veste, da se v podjetjih o marketinškem denarju odloča v zadnji četrtini leta za naslednje leto.
Torej kdor je imel projekt za leto 2011 se je moral pogovarjal s sponzorji že konec leta 2010. Exclamation Idea

Zelo podrobno sem spremljal dogajanje, zato sem tudi napisal ta prispevek.Tisto, kar si napisal v zadnjem stavku, o tem sem govoril v svojem prispevku.Peter če dirkaš na sponzorski denar, moraš vedeti kje boš dirkal, da lahko narediš potrebno kalkulacijo, koliko denarja sploh potrebuješ, da izpelješ program. , Zato je koledar tekmovanj osnova za vse ostale aktivnosti. Peter, ti si podjetnik in dirkač,in so ti stvari dobro znane.
Pošteno mi odogovori ali bi ti kot podjetnik vložil svoj oglaševanju namenjen denar v nek projekt v katerem se sploh ne ve kje se bodo tvoji oglasi pojavljali? Kam boš dal oglaševalski denar, pa odločaš med oktobrom in decembrom za naslednje leto.
Za vodenje sveta voznikov pa vse pohvale Peter ( vozniki ste svoje pripombe in želje oddali pravočasno, ostali so kvačkali). Samo tako naprej.

lojzek
Sovoznik z dioptrijo

PrispevekObjavljeno: 18.02.2011. 00:23:56    Naslov sporočila: Re: Koledar AŠ2005 za leto 2011 Odgovori s citatom
Kaj ste vsi naivni, ali pa se samo delate. Kdo bo pa dal denar za resno reklamiranje preko avto sporta. Kaj bi mu takšna reklama sploh lahko prinesla? Kaj bi lahko res imel od tega? Po moje bolj malo ali pa nič, še posebno če rezultate primerjamo z ostalimi uveljavlenimi oblikami reklamiranja. Koliko mamic bi kupilo novi spet najboljši pralni prašek, če bi imel nekdo v slo aš veliko nalepko na svojem avtomobilu? Če pa vsak dan gledaš to na tv, se pa marsikoga prime. Torej?
Sponzorji so družine, ljubitelji ali pa prijatelji pa mogoče še kakšna svetla izjema,ki ne ve točno zakaj, žal.
Tisti, ki se zgovarjate na koledar ste pa drugače zelo, resni in dobri ter z zelo dobrimi programi, bi lahko že zdavnaj sponzorjem predstavili kakšen koledar EP, ki je že dolgo znan pa ne bi bilo ovir za sponzorski denar. Pa veliko sreče. V sloveniji dirkajo ljubitelji za ljubitelje. Če hočeš dirkati, najprej poglej v svojo denarnico pa ne zardi koledarja. Smile

skopusnik
20 sekund na brzinc...

Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: 18.02.2011. 01:32:29    Naslov sporočila: Re: Koledar AŠ2005 za leto 2011 Odgovori s citatom
lojzek, ne govor...denarja nima človek za DP, ne more se dogovarjat s sponzorji ker tud tega ne ve kje bo lahko vozil, ti pa pravš naj gre na EP ker majo že prej predstavljen koledar? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Se vid da nisi v tej stvari...

pero
Rally legenda

PrispevekObjavljeno: 18.02.2011. 08:30:52    Naslov sporočila: Re: Koledar AŠ2005 za leto 2011 Odgovori s citatom
Fantje, če kdo dobi samo enega sponzorja z več kot 3 tisoč sponzorskih sredstev v gotovini brez VIP ,samo na podlagi svojega programa in rezultatov mu jih jaz podarim še preostalih tri.
Žalostno toda precej resnično

Diabolik
Relifarer

PrispevekObjavljeno: 18.02.2011. 08:54:00    Naslov sporočila: Re: Koledar AŠ2005 za leto 2011 Odgovori s citatom
pero je napisal/a:
Fantje, če kdo dobi samo enega sponzorja z več kot 3 tisoč sponzorskih sredstev v gotovini brez VIP ,samo na podlagi svojega programa in rezultatov mu jih jaz podarim še preostalih tri.
Žalostno toda precej resnično

Zelo žalostno, še bolj resnično... Confused

Toxic
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 18.02.2011. 10:01:46    Naslov sporočila: Re: Koledar AŠ2005 za leto 2011 Odgovori s citatom
Lojzek,

če pogledaš malo po svetu, boš videl, da na dirkalnih avtomobilih reklamirajo tudi pralne praške, šampopne in podobno. Ker je to še vedno eden najbolj atraktivnih reklamnih panojev. Problem je v tem, ker večina marketingarjev v naših podjetjih ne vidi niti skozi okno svoje pisarne - sem se že kar nekajkrat srečal s takim razmišljanjem. Tudi zato jim gre vse slabše. Oglas na dirkalnem avtomobilu v Sloveniji vidi več ljudi, kot na nogometni tekmi!

pero
Rally legenda

PrispevekObjavljeno: 18.02.2011. 10:29:58    Naslov sporočila: Re: Koledar AŠ2005 za leto 2011 Odgovori s citatom
Toxic je napisal/a:
Lojzek,

če pogledaš malo po svetu, boš videl, da na dirkalnih avtomobilih reklamirajo tudi pralne praške, šampopne in podobno. Ker je to še vedno eden najbolj atraktivnih reklamnih panojev. Problem je v tem, ker večina marketingarjev v naših podjetjih ne vidi niti skozi okno svoje pisarne - sem se že kar nekajkrat srečal s takim razmišljanjem. Tudi zato jim gre vse slabše. Oglas na dirkalnem avtomobilu v Sloveniji vidi več ljudi, kot na nogometni tekmi!

Toxic
postavi se na realna tla. Vložek v avto šport v Sloveniji se v nobenem primeru realno ne more povrniti povrniti, ker ta šport spremlja peščica ljudi v sloveniji. Verejmi, da tudi 5000 ljudi v sloveniji ne ve kdo je je avtomobilist leta, kaj šele katere nalepke ima na avtu

Toxic
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 18.02.2011. 10:59:02    Naslov sporočila: Re: Koledar AŠ2005 za leto 2011 Odgovori s citatom
Torej po tvojem gremo v kot in jokamo, saj se ne da nič narediti, ali kaj?
Ne strinjam se s tabo. Sploh ni pomembno, kdo je avtomobilist leta, tudi ne, kdo je državni prvak. Pomembno je, da se logotip ponavlja in ponavlja ... da ga ljudje, pa čeprav jih je 5000, vidijo čim bolj pogosto in jim sede v podzavest. Nato na polici v trgovini med mnogimi kar samodejno vzamejo tistega, ki se jim "zdi znan".

Tole ti bo bolj nazorno razložil kakšen psiholog, ki jih je v trgovini zaposlenih že več kot v šolah in zdravstvenih ustanovah. Vsaj v svetu je tako, pri nas pa itak capljamo zadaj .....

lojzek
Sovoznik z dioptrijo

PrispevekObjavljeno: 18.02.2011. 11:01:15    Naslov sporočila: Re: Koledar AŠ2005 za leto 2011 Odgovori s citatom
Toxic, a ti še ni jasno, da je vse povezano s prijateljstvom, kontra uslugami...Imajo pač nogometaši več prijateljev kot avtomobilisti, sedaj ko jih je prevzel Čeferin bo pa to še bolj izrazito. Reklame na osebah in objektih pa nimajo ne pri nogometu ne pri avtošportu nobene realne vrednosti. Če nimaš "prijateljev" in ne denarja boš bolj težko dirkal.
Moja črna srajca je bila oprana s Perwollom pa to nisem videl na kakem dirkalnem avtomobilu ampak na TV, že tisočkrat pa mama tudi Smile Smile

Toxic
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 18.02.2011. 11:02:24    Naslov sporočila: Re: Koledar AŠ2005 za leto 2011 Odgovori s citatom
Pa še to, vložek 1 mio evrov se sigurno ne povrne, 5 ali 10 tisoč pa v pravem projektu gotovo .....
in tudi za tak denar se velja potruditi s pravim projektom in pristopom .....

Toxic
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 18.02.2011. 11:05:07    Naslov sporočila: Re: Koledar AŠ2005 za leto 2011 Odgovori s citatom
Ja, in dokler bomo vsi tako razmišljali, bo stanje še naprej takšno, kot je.
Ko ti bo prvič uspel projekt, kot je pred leti meni, boš morda razmišljal malo drugače. Moje srajce niso oprane s perwolom, pa so tudi čiste - moj deodorant pa je bil napisan na dirkalnem avtomobilu .....pa ne na slovenskem, žal

CBR
Hujši ko Vattanen

PrispevekObjavljeno: 18.02.2011. 15:43:25    Naslov sporočila: Re: Koledar AŠ2005 za leto 2011 Odgovori s citatom
Toxic je napisal/a:
Ja, in dokler bomo vsi tako razmišljali, bo stanje še naprej takšno, kot je.
Ko ti bo prvič uspel projekt, kot je pred leti meni, boš morda razmišljal malo drugače. Moje srajce niso oprane s perwolom, pa so tudi čiste - moj deodorant pa je bil napisan na dirkalnem avtomobilu .....pa ne na slovenskem, žal

Toxic, pa preidimo na praktični del

kako naj utemeljim 10.000 eur sponzorskih sredstev, če se ukvarjam z avtošportom in naročnika preprič##, da naj se ne oglašuje na TV oz radijskih reklamah, ker mu bo njegov vložek v moj dirkalnik prinesel več. Naštej mi še kakšnega konkretnega sponzorja, ki že več let vztraja v avtošportu , razen naveze Jereb Dunlop, boš težko kaj našel, vse zgodbe se po letu ali dveh končajo

Hvala za odgovor

Toxic
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 18.02.2011. 16:22:24    Naslov sporočila: Re: Koledar AŠ2005 za leto 2011 Odgovori s citatom
Zakaj se vse zgodbe tako hitro končajo, ne vem - lahko pa sklepam.
1. imaš prav ti in se v avtošport ne splača vlagati
2. je nekaj hudo narobe s športniki, ki ne poskrbijo za interese sponzorjev, ko enkrat dobijo denar in se sponzoer naveliča
3. drugi razlogi

Sicer pa praktičnega dela ne bo - kar zakaj bi zastonj talal znanje in izkušnje na forumu?

alexevo
20 sekund na brzinc...

Kraj: Idrija

PrispevekObjavljeno: 18.02.2011. 16:24:38    Naslov sporočila: Re: Koledar AŠ2005 za leto 2011 Odgovori s citatom
No pa da se postavim na Toxicovo stran, ker ste vsi planili nanj kot lačne hijene.. Very Happy..mačku pač očitno res ni všeč če ga božaš kontra dlaki Very Happy

Reklama sponzorja, pa najsi bo na nogometni tekmi, dirkalnem avtomobilu ali pa nad pisoarjem v discu....je pomembna in sigurno pripomore k prepoznavnosti izdelka ali storitve...to je dejstvo...saj noben ne pravi, da če bo nekdo dal oglas na dirkalni avto, da potem bo pa imel tak dobiček da glava peče...ampak tako kot je rekel toxic...psihologi bi to znali fajn raložit..
Ker pa v Sloveniji vsi razmišljamo samo kako bi v trenutku imeli neke koristi (velike) je pa tako..

Pa da naštejemo še nekaj navez ala Jereb-dunlop:

Peljhan - Aral
Humar - Target ( marsikateri ljubitelj rallya je verjetno kupil target šolsko torbo sinu..oziroma jo je sin asm hotel..ampak ja..spet nismo pri milijardah dobička..
nekoč.. Črnivec - amortizer
Turk - Total
Kaučič - avtofoto market.....

nekaj jih pa je kajne?

Pa ne zj spet se zaletet in pisat odgovorov v nedogled...ti komentarji denarja zagotovo ne bodo prinesli... Very Happy

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Aktualno dogajanje Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava