PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Aktualno dogajanje

A je to POGREB YUGA?
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo

P.K.
10 sekund na brzinc...

Kraj: Trbovlje

PrispevekObjavljeno: 18.02.2010. 23:42:58    Naslov sporočila: Re: A je to POGREB YUGA? Odgovori s citatom
ZOLTAN je napisal/a:
Ne vem, ker me ni zanimalo oz. se nisem obremenjeval, ali ima dotični, torej Mrak A.
izpuh na sredini svojega dirkalnega Yuga.

Samo zaradi Kostanjškovega in Petter-ovega ciničnega pristopa k debati.

Recimo, da sem preneuimen in mislim, da so dirkalna vozila ista kot serijska, aleluja, ampak ker bom sam poskušal narediti nek dirkalni avtomobil in nimam denarja za vetrovnik , kamor vozi avtomobile Petter, bi vaju rad vprašal nekaj, saj mi delujeta kot prava moža, polna informacij in znanja.

1. Ali bi za mojo A-grupo lahko izpuh odrezal takoj ko pride ven iz kolektorja, po 1 cm privaril gor katalizator, prej ga seveda prevrtal, nato po 2 cm privaril lonec in je to to.
Privarčujem pri dveh metrih cevi, in hkrati ne spremenim aerodinamike avtomobila.
Oz. kako bi to naredil še bolje fanta. Pomagajta mi.

2. Vrata, pokrov motorja in streho na avtomobilu bi zamenjal z karbonsko ampak to samo zaradi videza, saj se aerodinamika ne bo spremenila avto se pa bo, kar pomeni, da ne bo več serijski in bom s takšnim lahko dirkal?
Kar me zanima pri tem pa je ali moram uporabiti križni izvijač in brusilko, ali pa bom potreboval navadni izvijač in plazmo.

Spojler bi dal pa karbonskega od F1 pa nosilce predalal, ker so mi res všeč.

Bi mi lahko kdo svetoval kako se te stvari poprijeti?

Sem ti odgovoril na ZS še preden sem prebral Mrakov odgovor.
Nekaterim naslov prvaka hudo stopi v glavo. Na brizincih sta se izkazala, ne si pokvarit vtisa na forumu.

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

ŽiŽa
20 sekund na brzinc...

Kraj: Nova vas

PrispevekObjavljeno: 22.02.2010. 19:57:40    Naslov sporočila: Re: A je to POGREB YUGA? Odgovori s citatom
no pa bo vendarle Mihevc dirkal Smile

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov

db Rally
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 22.02.2010. 21:15:40    Naslov sporočila: Re: A je to POGREB YUGA? Odgovori s citatom
Pa ne da je kupu od Mraka Question

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

brzinc
Hujši ko Vattanen

PrispevekObjavljeno: 22.02.2010. 22:12:26    Naslov sporočila: Re: A je to POGREB YUGA? Odgovori s citatom
Ne, dobil ga je za rojstni dan.

mutni
20 sekund na brzinc...

Kraj: il.bistrica

PrispevekObjavljeno: 23.02.2010. 00:39:29    Naslov sporočila: Re: A je to POGREB YUGA? Odgovori s citatom
ocitnu je ekipa da te skipa nazaj Razz Razz Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov

ŠTFE
Pokalni zmagovalec

Kraj: Logatec - Godovič

PrispevekObjavljeno: 23.02.2010. 07:17:24    Naslov sporočila: Re: A je to POGREB YUGA? Odgovori s citatom
Ja letos bom še enmal vozu sam kok pa še ne vem. ni sponzorjeu Confused

damhel
Absolutni mojster volana

PrispevekObjavljeno: 23.02.2010. 16:33:29    Naslov sporočila: Re: A je to POGREB YUGA? Odgovori s citatom
s sponzorji pa imamo itak vsi probleme....same obljube, kot pa je za nakazat denarčke... nič

fabi-a
20 sekund na brzinc...

Kraj: , S. Primorska

PrispevekObjavljeno: 25.02.2010. 17:21:58    Naslov sporočila: Re: A je to POGREB YUGA? Odgovori s citatom
Ja priden andrejck, zdej pa kar spametjo, da ne bo spet cez zide skakalu.
Srecno. pa tis hudice!

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo AIM - AOL Instant - naslov Yahoo Messenger - naslov MSN Messenger - naslov

LISKO
Hujši ko Vattanen

Kraj: Cerknica

PrispevekObjavljeno: 01.04.2010. 17:05:28    Naslov sporočila: Re: A je to POGREB YUGA? Odgovori s citatom
ŠTFE je napisal/a:
Ja letos bom še enmal vozu sam kok pa še ne vem. ni sponzorjeu Confused

... dej Matjažka mal podrezi .. bo pr oknarju Nagodetu kšn ewrčk zrihtu .. Very Happy Wink .. lepo to da se Martinj hrib spet prebuja .. Wink

mihevct
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 01.04.2010. 17:13:18    Naslov sporočila: Re: A je to POGREB YUGA? Odgovori s citatom
Bogve, če nebo spet avspuh na sredini kak hudič!!javascript:emoticon('Very Happy')
Nove barve se ga že držijo,..javascript:emoticon('Wink')

BMW-Power
Šef šefa mehanika

PrispevekObjavljeno: 01.04.2010. 19:45:38    Naslov sporočila: Re: A je to POGREB YUGA? Odgovori s citatom
Samo za smeh so pa nekateri res poskrbeli v tej temi Laughing Laughing

ŠTFE
Pokalni zmagovalec

Kraj: Logatec - Godovič

PrispevekObjavljeno: 02.11.2010. 20:33:36    Naslov sporočila: Re: A je to POGREB YUGA? Odgovori s citatom
Wink

Nazadnje urejal/a ŠTFE 03.11.2010. 09:10:15; skupaj popravljeno 1 krat

De|Lux
20 sekund na brzinc...

Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: 02.11.2010. 22:28:48    Naslov sporočila: Re: A je to POGREB YUGA? Odgovori s citatom
ŠTFE je napisal/a:
Zanimiva stara tema pred pou leta sm ga še hvalu zdej pa res vidim da je yugo sekret od auta en vlk pogreb sj zame Wink

In zakaj si moral zdaj to napisati, si malo EGO dviguješ?

.: www.suzuki-klub.com :. AVTO-MOTO PORTAL

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

mihevct
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 03.11.2010. 17:44:24    Naslov sporočila: Re: A je to POGREB YUGA? Odgovori s citatom
Na,še en k prodaja-Alen Lampe!javascript:emoticon('Confused')
Bohve,ali ima kdo od njih v planih kak nov proekt !javascript:emoticon('Exclamation')

jer
Rally legenda

PrispevekObjavljeno: 03.11.2010. 17:46:54    Naslov sporočila: Re: A je to POGREB YUGA? Odgovori s citatom
mihevct je napisal/a:
Na,še en k prodaja-Alen Lampe!javascript:emoticon('Confused')
Bohve,ali ima kdo od njih v planih kak nov proekt !javascript:emoticon('Exclamation')

alen lampe je že na rally idrija vozil vw polota

mihevct
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 30.11.2010. 19:13:51    Naslov sporočila: Re: A je to POGREB YUGA? Odgovori s citatom
Ko pogledam na avto.net ,so med yugci skoraj sami dirkalni!Nič drugače ni na teh straneh pod (kopčije) -sami yugci!
Ali je to res konec?
Bodo morda dobili nove lastnike,ali pa so vsi že obupali.....?

jerihameister
Rally legenda

PrispevekObjavljeno: 30.11.2010. 19:38:57    Naslov sporočila: Re: A je to POGREB YUGA? Odgovori s citatom
Mihevc, kaj pa naj bi vozili?
Npr: Škoda, Fiat?Idea
lp

mihevct je napisal/a:
Ko pogledam na avto.net ,so med yugci skoraj sami dirkalni!Nič drugače ni na teh straneh pod (kopčije) -sami yugci!
Ali je to res konec?
Bodo morda dobili nove lastnike,ali pa so vsi že obupali.....?

Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Aktualno dogajanje Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Stran 2 od 2

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava