PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Rally Magazin Forum Seznam forumov -> WRC in drugi

TRA 2010

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo

majstr
20 sekund na brzinc...

Kraj: IDRIJA

PrispevekObjavljeno: 10.01.2010. 20:01:29    Naslov sporočila: TRA 2010 Odgovori s citatom
Luca Pedersoli že testira nov bulid za letošnjo sezono, ostaja pri enkipi Vieffecorse.
McDonalds ne pozna recesije Very Happy Very Happy Very Happy

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

vti
20 sekund na brzinc...

Kraj: Logatec

PrispevekObjavljeno: 11.01.2010. 07:20:33    Naslov sporočila: Re: TRA 2010 Odgovori s citatom
Je to specifikacija 08?

RedLine
20 sekund na brzinc...

Kraj: Idrija

PrispevekObjavljeno: 11.01.2010. 08:59:07    Naslov sporočila: Re: TRA 2010 Odgovori s citatom
Ni.. Je 07 specifikacija, če ne celo starejša...

jure
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 11.01.2010. 10:15:20    Naslov sporočila: Re: TRA 2010 Odgovori s citatom
Gre za prvi avto, ki ga je peljal T.Gardemaister na zadnjem rallyu v sezoni 2005 (Avstralija). Avto je potem imel v lasti M-Sport v sezoni 2006 kot testno-vozilo, za sezono 2007, 2008 in 2009 ga je kupil P.Van Merksteijn-izmenično sta ga uporabljala sin in oče.
No, v sezoni 2010 pa ga bo uporabljal Luka Pedersoli v TRA-ju. Če je avto ustrezno vzdrževan in tudi nadgrajen, gre še vedno za vrhunski WRC, ki ga gentelmen driver ala-Pedersoli ne bo izkoristil več kot 80%...Bo pa seveda popestritev v tem prvenstvu in razlog več, da se obišče bližnje rallye prvenstva TRA v prihajajoči sezoni.....
P.S. Podatke o zgodovini avta sem dobil iz italijanskega foruma, da ne bo mislil kdo, da vodim evidenco po modelih....

Cech_Styler
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 11.01.2010. 13:19:29    Naslov sporočila: Re: TRA 2010 Odgovori s citatom
Se že kaj ve za kak koledar dirk?

jure
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 11.01.2010. 15:09:57    Naslov sporočila: Re: TRA 2010 Odgovori s citatom
14/3 Rally il Ciocco
18/4 Valle di Aosta
9/5 Targa Florio
30/5 della Marca
13/6 Lanterna
27/6 Appennino Reggiano
18/7 San Martino di Castrozza
29/8 Taormina
17/10 Fabaria (ima koeficient 1,5)

vti
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 11.01.2010. 15:19:11    Naslov sporočila: Re: TRA 2010 Odgovori s citatom
jure je napisal/a:
Gre za prvi avto, ki ga je peljal T.Gardemaister na zadnjem rallyu v sezoni 2005 (Avstralija). Avto je potem imel v lasti M-Sport v sezoni 2006 kot testno-vozilo, za sezono 2007, 2008 in 2009 ga je kupil P.Van Merksteijn-izmenično sta ga uporabljala sin in oče.
No, v sezoni 2010 pa ga bo uporabljal Luka Pedersoli v TRA-ju. Če je avto ustrezno vzdrževan in tudi nadgrajen, gre še vedno za vrhunski WRC, ki ga gentelmen driver ala-Pedersoli ne bo izkoristil več kot 80%...Bo pa seveda popestritev v tem prvenstvu in razlog več, da se obišče bližnje rallye prvenstva TRA v prihajajoči sezoni.....
P.S. Podatke o zgodovini avta sem dobil iz italijanskega foruma, da ne bo mislil kdo, da vodim evidenco po modelih....

preden sem prebral P.S. sem si mislil model je pravi norc in enciklopedija za rally.

Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Rally Magazin Forum Seznam forumov -> WRC in drugi Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava

Domov...Nazaj...Na vrh...