PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Rally Magazin Forum Seznam forumov -> WRC in drugi

Rally Monza Show 2009
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo

saso
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 09.11.2009. 14:26:16    Naslov sporočila: Rally Monza Show 2009 Odgovori s citatom
Ali mogoče kdo ve,če bo letos kakšen organiziran prevoz z avtobusom?

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

eriklogar
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 10.11.2009. 12:51:12    Naslov sporočila: Re: Rally Monza Show 2009 Odgovori s citatom
kookie je nekaj pravil da bodo šli, drugače pa (po slikah sodeč) bo treba drug let na Češko.
RallyShow, kateremu se Bologna in Monza lahko mirno skrijeta
http://www.ewrc.cz/ewrc/fotogalery.php?events=906&fotograf=43&all=1
http://www.ewrc.cz/ewrc/fotogalery.php?events=906&fotograf=10&all=1
http://www.ewrc.cz/ewrc/fotogalery.php?events=906&fotograf=35&all=1
http://www.ewrc.cz/ewrc/fotogalery.php?events=906&fotograf=118&all=1

stuntz
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 10.11.2009. 14:28:59    Naslov sporočila: Re: Rally Monza Show 2009 Odgovori s citatom
Jest pa še ene 5 kolegov bi bli zainteresirani za kak avtobus če bo letos spet ( brez fuzbal navijačev prosim ! ) . Kdo kej ve?

saso
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 10.11.2009. 15:11:08    Naslov sporočila: Re: Rally Monza Show 2009 Odgovori s citatom
eriklogar je napisal/a:
kookie je nekaj pravil da bodo šli, drugače pa (po slikah sodeč) bo treba drug let na Češko.
RallyShow, kateremu se Bologna in Monza lahko mirno skrijeta
http://www.ewrc.cz/ewrc/fotogalery.php?events=906&fotograf=43&all=1
http://www.ewrc.cz/ewrc/fotogalery.php?events=906&fotograf=10&all=1
http://www.ewrc.cz/ewrc/fotogalery.php?events=906&fotograf=35&all=1
http://www.ewrc.cz/ewrc/fotogalery.php?events=906&fotograf=118&all=1

Sam je pa res tole mogl bit super za gledat,atraktivna proga:
Pech proti Loebu:
http://www.youtube.com./watch?v=FgufZI80QXA
Bosta pa poleg italijanskih mojstrov volana v Monzi tudi Solberg in Gronholm.

kookie
20 sekund na brzinc...

Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: 10.11.2009. 18:32:34    Naslov sporočila: Re: Rally Monza Show 2009 Odgovori s citatom
Ja, mi gremo v soboto. Sem razmišljal, da bi spet peljal (lani nas je šlo 8 s kombijem), pa je kombi prodan in gre konec tedna od hiše.. Smile
Najbolš 4 komadi v avto pa gas, sej ni tolk deleč...

P.S: v kategoriji 'Holky' čehi verjetno posekajo Monzo, ostalo je pa po videnem vseen na strani Italijanov Razz

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

555
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 13.11.2009. 08:24:58    Naslov sporočila: Re: Rally Monza Show 2009 Odgovori s citatom
Kumej čakam 28.11.!!!!!!!!!!! Very Happy Very Happy

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

vti
20 sekund na brzinc...

Kraj: Logatec

PrispevekObjavljeno: 18.11.2009. 15:24:04    Naslov sporočila: Re: Rally Monza Show 2009 Odgovori s citatom
Kdo bo vse tam nastopal???

stuntz
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 18.11.2009. 15:27:43    Naslov sporočila: Re: Rally Monza Show 2009 Odgovori s citatom
Rossi ,Solberg ,Gronholm,Felice re......

saso
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 18.11.2009. 16:46:15    Naslov sporočila: Re: Rally Monza Show 2009 Odgovori s citatom
vti je napisal/a:
Kdo bo vse tam nastopal???

Lista prijav zaenkrat še ni objavljena,okvirno naj bi bilo glede wrc-jev te s2000 takole:

S2000
Acerbis-Noris Proton S2000
Andreucci-???? Peugeot 207 S2000
Bettini-Ballerini Punto S2000
Bossalini-Mangiarotti Punto S2000
Bossi-Mazzoli Punto S2000
Brega-Perduca Punto S2000
Dallavilla-Della Noce Peugeot 207 S2000
Freguglia - Chiappucci Peugeot 207 S2000
Grillo-Pedretti Skoda Fabia S2000
Rossetti-???? Punto S2000

WRC
Babini-???? Subaru Impreza WRC
Brivio-Brivio Ford Focus WRC
Caffi-???? Citroen Xsara WRC
Cantamessa-???? Subaru Impreza WRC
Capello-???? Citroen C4 WRC
Cavallini-???? Peugeot 307 WRC
Ducoli-Maifredini Peugeot 206 WRC
Fontana C.-???? Peugeot 307 WRC
Fontana L.-???? Peugeot 206 WRC
Fontana F.-???? Peugeot 206 WRC
Gronholm-???? Subaru Impreza WRC
Longhi-Cassol Skoda Fabia WRC
Navarra-???? Subaru Impreza WRC
Ostberg - ??? - Subaru Impreza WRC
Perico-Moreno Morello Peugeot 206 WRC
Re-Bariani Citroen C4 WRC
Rossi-Cassina Ford Focus WRC
Salucci "Uccio"-Cremonini Ford Focus WRC
Silva-Pina Ford Focus WRC
Simoncelli-???? Ford Focus WRC
Trentin-???? Ford Focus WRC
Virag-Pozzi Xsara WRC

vti
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 18.11.2009. 18:04:21    Naslov sporočila: Re: Rally Monza Show 2009 Odgovori s citatom
Vredu bo pokalo tole Laughing

gregario_
20 sekund na brzinc...

Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: 18.11.2009. 18:19:30    Naslov sporočila: Re: Rally Monza Show 2009 Odgovori s citatom
nekam velik jh nima sovoznika..morm hitr nov interfon kupt pa v akcijo Smile
letos si bom tut jz prvič ogledu to čudo od monza rally showa..can`t wait..

LP jaka

saso
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 23.11.2009. 13:37:13    Naslov sporočila: Re: Rally Monza Show 2009 Odgovori s citatom
No,sedaj je objavljena lista prijav,hudo:
http://www.rallylink.it/monza/pdf/2009/monza_iscritti.pdf

kookie
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 23.11.2009. 14:02:28    Naslov sporočila: Re: Rally Monza Show 2009 Odgovori s citatom
saso je napisal/a:
No,sedaj je objavljena lista prijav,hudo:
http://www.rallylink.it/monza/pdf/2009/monza_iscritti.pdf

Noro! To bo pokal... Surprised Twisted Evil

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

jure
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 23.11.2009. 15:34:39    Naslov sporočila: Re: Rally Monza Show 2009 Odgovori s citatom
K pa tole listo gledaš, se pa vprašaš-kje je pa recesija tukaj?? Še taki piloti, k so letos komaj kakšno dirko skupaj spravili (Aghini, Cantamessa...) so sedaj kar v vrhunskih WRC-jih....
Ja hudo k hren, to bo spet veselja v soboto...komaj čakam!

isilineus
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 23.11.2009. 16:02:00    Naslov sporočila: Re: Rally Monza Show 2009 Odgovori s citatom
Za medijsko zanimive dogotke se dobi keš ni panike Wink

NeRo
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 23.11.2009. 18:55:22    Naslov sporočila: Re: Rally Monza Show 2009 Odgovori s citatom
Škoda k nisi prej reku...

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo

getz
Absolutni mojster volana

PrispevekObjavljeno: 23.11.2009. 21:44:47    Naslov sporočila: Re: Rally Monza Show 2009 Odgovori s citatom
Kaj ima morda kdo ki gre dol še kako mesto fraj?

Cech_Styler
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 24.11.2009. 13:18:35    Naslov sporočila: Re: Rally Monza Show 2009 Odgovori s citatom
saso je napisal/a:
Ali mogoče kdo ve,če bo letos kakšen organiziran prevoz z avtobusom?

Se kaj ve okrog tega? Ker jst bi bil tudi zainteresiran. Al pa če ima kdo še kak plac.

vti
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 25.11.2009. 11:48:27    Naslov sporočila: Re: Rally Monza Show 2009 Odgovori s citatom
Avtomobili so res dobri. Ja drugo leto pa bo res treba iti.

fergazer
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 30.11.2009. 07:34:40    Naslov sporočila: Re: Rally Monza Show 2009 Odgovori s citatom
a mi zna kdo pojasnit kako je potrebno brat rezultate Question

kookie
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 30.11.2009. 09:08:55    Naslov sporočila: Re: Rally Monza Show 2009 Odgovori s citatom
http://www.monzanet.it/gare_monza/sito/classifiche_real_time/MasterShow.pdf
Tukaj so rezultati od včerajšnjega 'Master show'-a

http://www.monzanet.it/gare_monza/sito/classifiche_real_time/A305CEA.PDF
Tukaj pa po vseh 9 HP

http://www.monzanet.it/gare_monza/sito/classifiche_real_time/MonzaRallyShow.pdf
Tukaj pa še bolj podrobno po vseh HP - od strani 61 naprej pa so končni rezultati

jure
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 30.11.2009. 10:06:00    Naslov sporočila: Re: Rally Monza Show 2009 Odgovori s citatom
Spet en nepozaben dogodek, pa še vreme je bilo na naši strani. Prvič smo gledali en brzinc na varianti Ascari, je ful hudo, k prikrivijo s kakšnimi 150 km/h čez to kombinacijo, potem pa ful na bremze v hard....
Drugače me je pa najbolj presenetilo dejstvo, da so se možakarji, recimo Salucci, Simoncelli, Capirossi, pa še kakšen, ki so prvič sedeli v WRC mašini-peljali vsaj na oko isto atraktivno kot ostali, ki že imajo nekaj km z WRC-jem pod ritjo....
Ali to pomeni, da so ti fantje nenormalni talenti ali pa (bolj verjetno...), da se WRC igrivo lahko pelje????Se usedeš in že gre pošrek, kakor želiš....Na žalost mi, normalni zemljani tega ne bomo vedeli, lahko pa ugibamo....
Še enkrat: Monza rally show je zakon !!

kookie
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 30.11.2009. 10:22:36    Naslov sporočila: Re: Rally Monza Show 2009 Odgovori s citatom
Ja, tale kombinacija vremena, zasedbe in voženj je bla res fenomenalna. Če bi mi še zdravje služlo (prebavne motnje že na poti v Monzo -> redno obiskovanje WCjev na črpalkah in dirkališču Crying or Very sad Shocked ) bi blo pa sploh top. Sem diplomiral iz njihovih smukaških školjk... obup! Odvozil sem Wengen, Kitzbühel, Beaver Creek, itd... kot je rekel Cevc. Laughing

Motilo me je predvsem to, da se ni dalo praktično nikamor v bokse, kjer te nebi podili ven, kljub akreditaciji. So pa pri Subaruju naredili vodene oglede boksov za skupine (verjetno poslovne partnerje, glede na to, da so bli vsi v modrem) in se je dalo uštult - pohvale in posnemanja vredno!

Spet (kot vsako leto) sem bil navdušen nad Este-jem v Lotusu Exige - NORO, NORO, kako se tip pelje in kako ta avto gre! Shocked

Razstave slik iz 30-letne zgodovine dirke nisem videl (so jo zaprli že ful zgodaj Sad ), sem pa šel mimo in videl eno svojo sliko obešeno not, ena slika je pa zumirana 5 sekund na filmčku povzetka... očitno je prišla v izbor Smile

Drugo leto spet in upam, da z manj prebavnimi težavami. Pa še enkrat zahvala Urošu Modlicu (švarci) za prevoz in Simonu in Cevcu za družbo. Cool

gregario_
20 sekund na brzinc...

Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: 30.11.2009. 11:25:22    Naslov sporočila: Re: Rally Monza Show 2009 Odgovori s citatom
hja, mene pa ta cel dogodek ni preveč impresioniral..kljub temu da sem bil prvič..nekaj slabih stvari:
- u boksih totalno prevelika gužva in posledično vpitje v stilu en čez druzga (Italija pač), vsak avto rab `varnostnika` da dela gaz med gledalci..
- nobenega parc fermeja, to je vse bolj tako po domače..avti čez noč v boksih, načeloma bi ga loh na novo naredil..
- WRC avti (in sploh tut ostali) zgledajo na 10m široki stezi povsem nefotogenično, vlečenje ročne v umetno narejenih ovinkih za 180 stopinj mi pa ni več tok zanimivo k učasih..

dobre stvari:
- hostese
- velik dobrih avtomobilov, S2000 zgleda kot en pokaln avto
- fascinantni tovornjaki ekip Smile
- vzdušje

jure:
jaz sem bil tudi en brzinc v ascariju, sam mi ni blo nč posebnga..ker grejo avti kot po tračncah skoz ascarija..
glede vožnje WRCja pa imaš prav..by osebe, ki so vozile raznorazne dirkalnike in tudi poskusili WRCja..

bi blo dobr v prihodnje če bi iz imena prireditve izbrisali rally..

ja, tut v mojem imenu hvala za prevoz in zabavno družbo fotografov.. najbrž pa me monza drugo leto ne bo videla..

LP jaka

jazdec
20 sekund na brzinc...

Kraj: Trbovlje

PrispevekObjavljeno: 30.11.2009. 11:52:08    Naslov sporočila: Re: Rally Monza Show 2009 Odgovori s citatom
gregario_ je napisal/a:
bi blo dobr v prihodnje če bi iz imena prireditve izbrisali rally...

Ne vem zakaj bi to brisali, ker dejansko gre za rally, sestavljen iz hitrostnih preizkušenj in etap, čeprav so te zelo kratke. Se pa res precej razlikuje od "pravih" rallyjev.

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov

isilineus
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 30.11.2009. 12:25:42    Naslov sporočila: Re: Rally Monza Show 2009 Odgovori s citatom
Rally bi mogli brisat show pa naj ostane ker se to vlece po tv in potem cujes komentarje: Glej te reliste pride en x tip pa jih nascije in tako se siri misljenje da je to zelo lahka disciplina! Ce je pa monza show pa ok !
Ce se ze hocejo kazat potem naj odpeljejo tapravi rally pa bo jok in stok hahahah!

fergazer
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 30.11.2009. 12:39:48    Naslov sporočila: Re: Rally Monza Show 2009 Odgovori s citatom
jure je napisal/a:
Spet en nepozaben dogodek, pa še vreme je bilo na naši strani. Prvič smo gledali en brzinc na varianti Ascari, je ful hudo, k prikrivijo s kakšnimi 150 km/h čez to kombinacijo, potem pa ful na bremze v hard....
Drugače me je pa najbolj presenetilo dejstvo, da so se možakarji, recimo Salucci, Simoncelli, Capirossi, pa še kakšen, ki so prvič sedeli v WRC mašini-peljali vsaj na oko isto atraktivno kot ostali, ki že imajo nekaj km z WRC-jem pod ritjo....
Ali to pomeni, da so ti fantje nenormalni talenti ali pa (bolj verjetno...), da se WRC igrivo lahko pelje????Se usedeš in že gre pošrek, kakor želiš....Na žalost mi, normalni zemljani tega ne bomo vedeli, lahko pa ugibamo....
Še enkrat: Monza rally show je zakon !!

no, jaz imam predvsem pomislek glede rezultatov... namreč biti 2 skupno, pa se ustaviti na kombinaciji S (s ponovnim štartom avta) je pa malo pretirano. zadeva mi diši po kuhinji tudi zato, ker se je pri večini ovinkov videlo, da rosie pelje okoli, medtem ko npr marcus pa bolj natančno...in tudi po slikah kookie-a se vidi razpoloženje marcusa pa rosie-a.

sicer pa vreme je res dobro služilo... Smile

jure
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 29.11.2016. 09:10:18    Naslov sporočila: Re: Rally Monza Show 2009 Odgovori s citatom
Lista za ta vikend:

http://www.rallylink.it/pdf/2016/monza_2016.pdf

saso
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 04.12.2016. 17:15:45    Naslov sporočila: Re: Rally Monza Show 2009 Odgovori s citatom
Nisem glih ful poznavalec ampak spremljam pa oba športa tako rally kot moto gp.Naj mi nekdo razloži, kako lahko Rossi ,ki pelje enkrat na leto en show rally nabije Sorda,ki se s tem ukvarja profesionalno in je eden izmed najboljših rejlistov na svetu ,sploh pa na asfaltu in še po vrhu tega,je menda peljal novega wrc za leto 2017,ki naj bi bil še močnejši? A je Rossi res tak talent,ali je Sordo spal za volanom?

skopusnik
20 sekund na brzinc...

Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: 04.12.2016. 17:33:08    Naslov sporočila: Re: Rally Monza Show 2009 Odgovori s citatom
Sordo je peljal 2016 (letošnji) avto.
Se pa sprašujem isto. Sicer je res, da to ni nek pravi rally, pa vseeno.

Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Rally Magazin Forum Seznam forumov -> WRC in drugi Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava