PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Rally Magazin Forum Seznam forumov -> WRC in drugi

45 Rally del Friuli
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo

saso
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 14.08.2009. 17:41:09    Naslov sporočila: 45 Rally del Friuli Odgovori s citatom
Malo sem si na uradni strani ogledal brzince,brzinca Matajur letos ni.Prvi brzinc v soboto je kar malce dlje,druga dva sta si bližje vendar se vozita en za drugim,zato mislim,da bo težko dosti kombinirat,da bi videl več kot dva brzinca,pa še povsod je kar za hodit.A si je kdo že kaj podrobneje ogledal,koliko se jih bo dalo videti?

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

makaron
Absolutni mojster volana

Kraj: Notranjska

PrispevekObjavljeno: 15.08.2009. 10:30:12    Naslov sporočila: Re: 45 Rally del Friuli Odgovori s citatom
Kolikor sem jaz gledal se ne da vidit na dan kaj več kot 2HP, saj je pomojem brezveze ali pa celo bnemogoče kombinirat, ker se časovno ne izide. Se pa bo verjetno zelo splačalo tako kot vsako leto pogledat shakedown, ki v četrtek popoldne (ne vem natančno, piše v dodatnem pravilniku).
Oba dneva pa bodo vozili tudi histroriki, in sicer prvi dan le prvi krog, drugi dan pa oba. Mislim, da bodo peljali pred ostalimi, ampak natančnega urnika še nisem zasledil.
Skratka, vse so sesuli, že lansko leto je bil bolj križ s seljenjem, letos je še slabše. Ne maram jih Mad Smile

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov

Cech_Styler
20 sekund na brzinc...

Kraj: Logatec

PrispevekObjavljeno: 15.08.2009. 12:16:20    Naslov sporočila: Re: 45 Rally del Friuli Odgovori s citatom
Kakor sem jst zdaj gledal bi se dalo 3HPje pogledat v miru. Edino ne vem kolk je časovno odddaljeno.

Kdaj pride pa lista prijavljenih ven, oz če je že, jo nisem zasledil na uradni strani.

jure
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 15.08.2009. 13:53:01    Naslov sporočila: Re: 45 Rally del Friuli Odgovori s citatom
Jaz sem bolj na hitro pogledal in se mi zdi, da so vse nekaj ''zdrekal'', pa še sevisna cona je v Udinah, nič več v Čedadu, tam pri bazenih...se je dalo vmes še v servis skočiti, zdaj to odpade, da ne govorim za posadke, katere čakajo dooolge etape....

fergazer
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 18.08.2009. 05:16:13    Naslov sporočila: Re: 45 Rally del Friuli Odgovori s citatom
lista prijavljenih

http://www.rallyalpiorientali.it/docs/moderne/Moderne.pdf

vti
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 18.08.2009. 07:52:03    Naslov sporočila: Re: 45 Rally del Friuli Odgovori s citatom
Not bad skor 20 kom s2000, nekaj s1600, kup n4 posadk, r3...

leondejan1
Državni prvak v diviziji XXI

Kraj: Ajdovščina

PrispevekObjavljeno: 18.08.2009. 08:01:17    Naslov sporočila: rally Odgovori s citatom
bo treba jt gledat
http://rallyslovenia.blogspot.com/

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov

isilineus
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 18.08.2009. 08:08:12    Naslov sporočila: Re: 45 Rally del Friuli Odgovori s citatom
Od de ceccota navzdol vozijo sam drugi dan!

Cech_Styler
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 18.08.2009. 13:12:05    Naslov sporočila: Re: rally Odgovori s citatom
leondejan1 je napisal/a:
bo treba jt gledat
http://rallyslovenia.blogspot.com/

WTF?!?!? Rolling Eyes

Ja-valda da gremo navijat za Asjo in ostale naše Very Happy Cool

Kje so pa omenjeni historiki? Confused

Citiram:
isilineus :
Od de ceccota navzdol vozijo sam drugi dan!

In zakaj je to dobro? Rolling Eyes

gregario_
20 sekund na brzinc...

Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: 18.08.2009. 13:14:52    Naslov sporočila: Re: 45 Rally del Friuli Odgovori s citatom
zato ker sta hkrati dva rallya v enem..en šteje za CIR (oba dneva), sobotni del pa samo za njihovo consko točkovanje (4. cona)..

LP jaka

mat
20 sekund na brzinc...

Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: 18.08.2009. 20:37:42    Naslov sporočila: Re: 45 Rally del Friuli Odgovori s citatom
Historiki bodo tudi letos!

http://www.rallyalpiorientali.it/sit/

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

Cech_Styler
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 18.08.2009. 22:07:05    Naslov sporočila: Re: 45 Rally del Friuli Odgovori s citatom
mat je napisal/a:
Historiki bodo tudi letos!

http://www.rallyalpiorientali.it/sit/

Super! Hvala za link!

Ampak prvi dan peljejo samo 3HP (prve tri) in pa štartajo že ob 9:47.

To je pa super, da ni umes treba čakat Very Happy Wink Wink

saso
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 19.08.2009. 13:11:13    Naslov sporočila: Re: 45 Rally del Friuli Odgovori s citatom
Ja,dobra lista prijav,sam je res škoda,ker lahko vidiš le 2 brzinca,pa še med enim in drugim je velika časovna razlika npr:(7) Trivio 11.45,(10) Trivio 16.40

555
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 20.08.2009. 13:33:08    Naslov sporočila: Re: 45 Rally del Friuli Odgovori s citatom
Bomo šli pa na kosilo u miru. Very Happy

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

saso
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 24.08.2009. 14:45:43    Naslov sporočila: Re: 45 Rally del Friuli Odgovori s citatom
Na tem sobotnem brzincu Masarolis še nisem bil,a mi lahko kdo napiše,a se ga splača pogledat,kje,kako je z dostopi,kolk je daleč za peš?

marcuss
Šef šefa mehanika

PrispevekObjavljeno: 27.08.2009. 08:53:22    Naslov sporočila: Re: 45 Rally del Friuli Odgovori s citatom
Ali ima za jutri kdo kakšno idejo, kam se najbolj splača iti pogledat?

db Rally
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 27.08.2009. 20:41:01    Naslov sporočila: Re: 45 Rally del Friuli Odgovori s citatom
jure je napisal/a:
Jaz sem bolj na hitro pogledal in se mi zdi, da so vse nekaj ''zdrekal'', pa še sevisna cona je v Udinah, nič več v Čedadu, tam pri bazenih...se je dalo vmes še v servis skočiti, zdaj to odpade, da ne govorim za posadke, katere čakajo dooolge etape....

A ni servisna cona še zmeraj v Čedadu?

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

Cech_Styler
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 27.08.2009. 20:46:31    Naslov sporočila: Re: 45 Rally del Friuli Odgovori s citatom
http://www.rallyalpiorientali.it/docs/moderne/UDINE_CENTRO_alpi09_SERVICE.pdf

V Udinah

http://www.rallyalpiorientali.it/docs/moderne/Moderne%20Day1.jpg

db Rally
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 27.08.2009. 21:11:51    Naslov sporočila: Re: 45 Rally del Friuli Odgovori s citatom
Aja, sem gledal za historike.... Wink

ORC-10
Državni prvak v diviziji XXI

PrispevekObjavljeno: 27.08.2009. 21:35:47    Naslov sporočila: Re: 45 Rally del Friuli Odgovori s citatom
http://www.youtube.com/watch?v=bEO17uPtDOg - Crash Piero Longhi Škoda Fabia S2000 - MP Video

perobrovc
Šef šefa od šefa, ah...

PrispevekObjavljeno: 28.08.2009. 17:03:43    Naslov sporočila: Turk odstop? Odgovori s citatom
RET 24 SLO R. Turk A/A7 SS 5
SLO E. Loznar Kranjc
Peugeot 207 (R3T)

perobrovc
Šef šefa od šefa, ah...

PrispevekObjavljeno: 28.08.2009. 19:02:23    Naslov sporočila: Bravo Asja Odgovori s citatom
19 D H. Gassner Junior N/N4 8'01.3 36.0
D K. Wuestenhagen
Mitsubishi Lancer Evo IX
27. 29 I M. Lombardi A/A6 8'03.3 38.0
I P. Urban
Renault Clio S1600
28. 45 SLO A. Zupanc N/N4 8'04.8 39.5
SLO T. Turk
Mitsubishi Lancer Evo IX
29. 25 D H. Gassner N/N4 8'05.3 40.0
D K. Thannhaeuser
Mitsubishi Lancer Evo X

Bravo Asja... kar tako naprej Shocked

jakaracman
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 28.08.2009. 19:09:25    Naslov sporočila: Re: 45 Rally del Friuli Odgovori s citatom
ORC-10 je napisal/a:
http://www.youtube.com/watch?v=bEO17uPtDOg - Crash Piero Longhi Škoda Fabia S2000 - MP Video

Prehitro po prazni gumi ...

eriklogar
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 28.08.2009. 21:05:24    Naslov sporočila: Re: 45 Rally del Friuli Odgovori s citatom
super dirka, proti cilju hp erbezzo znova praktično vsi peljali zelo hitro in tudi atraktivno. precej slovenskih navijačev (tudi dirkačev). naše posadke dobro, največji aplavz požela asja, na oko pa zelo atraktivno (sploh drugo rundo) piksi, kateremu je sicer nekaj gorelo pod avtomobilom. škoda turkove smole, jerman pa, sploh glede na to, da se bolj poredko pojavlja na dirkah v vlogi dirkača, dobro. je pa realnost, da bi se najboljši slovenci težko borili za mesta med prvih 15 v generalcu. dosežek popoviča iz leta 1999 ko je bil četrti je verjetno (vsaj v kratkem) neponovljiv.

aja, pa rezultate smo lahko spremljali on-line Embarassed
mogoče kot predlog - meni se zdi prikaz rezultatov kot jih pripravljajo pri ekipi Perugia timing eden najboljših, so pregledni, imajo možnost izbire skupin,razredov,pokalov, ... brez nepotrebnih dodatnih podatkov, .... ni hudič, da se nebi dalo pripraviti nekaj podobnega.

gregario_
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 28.08.2009. 22:10:45    Naslov sporočila: Re: 45 Rally del Friuli Odgovori s citatom
na žalost rallya ne bom videl v živo, sem pa spremljal rezultate..zanimivo je, da so`pravi? N4 avti v še bolj podrejenem položaju kot recimo na Barumu, kar bi se dal po mojem mnenju razlagat da na teh ne tako hitrih cestah, ki so zelo zavite in ozke, te N4 ladje v primerjavi z S2000 avti nimajo kej iskat..dvomim pa, da bo kej pomagal, da bojo imeli N4 avti naslednje leto 33 mm restriktor..

Gassner Junior se za moje pojme drži kar dobro..očitno pa so Italijani začeli opuščati EVO IX in so prešaltal na EVO X..

Velik sreče še naprej preostalim slovenskim posadkam..

Aja, glede ponovitve rezultata Popoviča..kokr vem (rekla kazala sistem) ima nekaj tabolših italijanskih voznikov tovarniške gume, ki se jih ne da kupiti..lahko to kdo potrdi al pa zanika?

LP jaka

vti
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 29.08.2009. 10:35:04    Naslov sporočila: Re: 45 Rally del Friuli Odgovori s citatom
Včerajšnje dogajanje

bfrance1
Hujši ko Vattanen

PrispevekObjavljeno: 29.08.2009. 10:45:50    Naslov sporočila: Re: 45 Rally del Friuli Odgovori s citatom
Zanima me a je se kdo razen nas videl ucirej tri HP-je prvega samo prvih dvajset tretjega in petega?

RedLine
20 sekund na brzinc...

Kraj: Idrija

PrispevekObjavljeno: 29.08.2009. 11:01:59    Naslov sporočila: Re: 45 Rally del Friuli Odgovori s citatom
Ajoj, kaj je naredu Ucci vsem na HP6 Very Happy

saso
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 29.08.2009. 14:42:54    Naslov sporočila: Re: 45 Rally del Friuli Odgovori s citatom
Se čisto strinjam,kar je napisal Erik Logar.Mislim celo,da bi se naši najboljši težko peljali med 20,dokaj realna slika je Gassner,ki se vozi 23.Dobro se pelje tudi avstrijec Saibel.Včeraj sem si ogledal 2 in 4 brzinc in kar se tiče mick od št33 naprej-evo cup,se jih dobro pelje le ene trije,ostalo je švoh.Drugače pa,tukaj res vidiš vrhunske pilote, nimaš kaj lep reli z ogromno gledalcev.

gregario_
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 29.08.2009. 16:37:49    Naslov sporočila: Re: 45 Rally del Friuli Odgovori s citatom
mene naravnost fascinira, kako lahko De Ceccovi avti pridejo do cilja in zmagajo takrat k je treba..kokrat pa enim in istim pilotom odpovejo..?!

Renato Travaglia v P207 S2000 od Friulmotorja zmagal rally, pred zadnjima dvema brzincema vodil Ucci 1,6 sekunde pred Travaglia, ki je nato ornk nažgal Uccija..ki je zadn brzinc nekje prebil gumo, če sm prav prebral..
zadn brzinc naj bi bil po nesreči Scandole prekinjen, torej bodo tudi naše 3 preostale posadke prišle do cilja..upam..čestitke!

LP jaka

Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Rally Magazin Forum Seznam forumov -> WRC in drugi Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava