PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Rally Magazin Forum Seznam forumov -> WRC in drugi

Rally Foto Natečaj 2009
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4  Naslednja

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo

Toxic
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 01.10.2009. 12:02:45    Naslov sporočila: Re: Rally Foto Natečaj 2009 Odgovori s citatom
Nič ne bom sam pil, spet ste se izkazali .... Lahko bi sicer v finale šle le slike od modrega Suzukija, sam boste rekli, da favoriziram Miklavčiče. Nisem jaz kriv, če se pa Vasja tako atraktivno in brezkompromisno pelje. Bravo, vozniki in fotografi!

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

bencinček
Hitri Seicento vajenec

PrispevekObjavljeno: 01.10.2009. 12:14:04    Naslov sporočila: Re: Rally Foto Natečaj 2009 Odgovori s citatom
Čestitke fotografi Very Happy Brez vas ne bi bilo toliko lepih trenutkov zabeleženih v zgodovino!
Le tako naprej in pazite nase!!

kookie
20 sekund na brzinc...

Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: 02.10.2009. 09:00:09    Naslov sporočila: Re: Rally Foto Natečaj 2009 Odgovori s citatom
Sej ko pregledam vse, bom še jaz kakšno objavil; mislim pa, da bo tud moja najbolj atraktivna tista z modrim Suzukijem. Smile

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

mihevct
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 03.10.2009. 07:11:35    Naslov sporočila: Re: Rally Foto Natečaj 2009 Odgovori s citatom
Sem se še jaz odločil da jih dam par zraven!

Toxic
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 03.10.2009. 11:07:44    Naslov sporočila: Re: Rally Foto Natečaj 2009 Odgovori s citatom
Najprej sem mislil, da ima Mihevc pogon na vse štiri na Yugotu, naslednja slika pa je pokazala, da vendarle ni tako ...... bravo, lepe slikce!

Ja, v ponedeljek popoldan bom obelodanil finaliste predzadnjega letošnjega rallyja, pol pa ostane samo še Idrija ......

Matej
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 03.10.2009. 15:01:07    Naslov sporočila: Re: Rally Foto Natečaj 2009 Odgovori s citatom
no še nekaj slik, katere pa je na tej dirki posnel moj brat. Sam nisem utegnil.

Toxic
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 05.10.2009. 13:51:45    Naslov sporočila: Re: Rally Foto Natečaj 2009 Odgovori s citatom
Fantje, izbrali smo kar 16 vaših fotogafij in zdaj moramo izluščit najboljših 6! To bo hudičevo težko delo, najtežje do zdaj - ampak bomo naredili še danes. Zato že zdaj opravičilo vsem, ki ne boste prišli v finalni izbor, a ste poslali odlične slikice. Vsak izbor je - hočeš, nočeš - nekoliko subjektiven in nekdo drug bi drugače izbral. Zato ne preveč p****t in delajte naprej. Bravo vsi!

Toxic
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 05.10.2009. 16:48:00    Naslov sporočila: Re: Rally Foto Natečaj 2009 Odgovori s citatom
Izbor finalistov našega natečaja po rallyju v Velenju je opravljen. Nikakor nismo mogli odstraniti še ene slike in smo jih tokrat - izjemoma - v finale spustili sedem! Te pa so:

Rallyfast:
Vasja Miklavčič na asfaltu v dimu
Darko Peljhan s koruzo v ozadju
Aleks Humar v dimu

Matej: Merlak med transparenti

Ekipa da te skipa: Andrej Mihevc z zadnjim delom Yuga v travi

Blazc:
Darko Peljhan od zadaj
Alessandro Cepek od spredaj

To je to za tokrat, v Idriji pa spet v akcijo ......

Toxic
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 13.10.2009. 13:05:13    Naslov sporočila: Re: Rally Foto Natečaj 2009 Odgovori s citatom
Evo, ta konec tedna je na vrsti rally v Idriji ....ups, pardon ... v Godoviču. Spet priložnost za fotografe, kajti mogoče bo prav na tej dirki posneta zmagovalna fotografija našega natečaja. Tema za vas pa je tokrat panning! Ajde, da vas vidim!

kookie
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 13.10.2009. 13:50:53    Naslov sporočila: Re: Rally Foto Natečaj 2009 Odgovori s citatom
Tako se dela, kraljevska disciplina za konec! Cool

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

alexevo
20 sekund na brzinc...

Kraj: Idrija

PrispevekObjavljeno: 13.10.2009. 14:48:16    Naslov sporočila: Re: Rally Foto Natečaj 2009 Odgovori s citatom
Upam na izredne fotografije, saj je na tem forumu kar nekaj dobrih fotografov!!....kakega panninga si jst sicer ne morem privoščiti s svojim aparatom (zaenkrat Very Happy), zato pa se toliko bolj veselim fotk na tej temi! Vso srečo

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov

Matej
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 18.10.2009. 11:49:50    Naslov sporočila: Re: Rally Foto Natečaj 2009 Odgovori s citatom

tole bo z moje strani Very Happy

blazc
Absolutni mojster volana

Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: 18.10.2009. 12:32:08    Naslov sporočila: Re: Rally Foto Natečaj 2009 Odgovori s citatom
Še nekaj z moje strani

mm46
Nosač gum

PrispevekObjavljeno: 18.10.2009. 13:05:19    Naslov sporočila: Re: Rally Foto Natečaj 2009 Odgovori s citatom
Še nekaj mojih Smile

kookie
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 20.10.2009. 18:28:31    Naslov sporočila: Re: Rally Foto Natečaj 2009 Odgovori s citatom
Glede na to, da je bil panning za konec sezone, se spodobi, da tudi sam prispevam kakšno sliko ... ni klasičen panning, je pa zato toliko večji izziv.
Prva zato, ker je (zame vedno) lepo videt Opla na dirki, druga pa zato, ker se je v tistem trenutku vse lepo 'poklapalo' ...

ŽiŽa
20 sekund na brzinc...

Kraj: Nova vas

PrispevekObjavljeno: 20.10.2009. 18:54:27    Naslov sporočila: Re: Rally Foto Natečaj 2009 Odgovori s citatom

mojih 5 centov Smile

ostalo je pa afnanje s širokim kotom, tko da panningov dobrih ni Smile

(kuki... Komel bi reku: tu ni uopl, je voksl Smile

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov

kookie
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 20.10.2009. 19:09:22    Naslov sporočila: Re: Rally Foto Natečaj 2009 Odgovori s citatom
Opxhall Astra Smile

Sicer pa, gledam zdej za nazaj, kakšne so bile teme letošnjih natečajev:

Maribor 2009
Toxic je napisal/a:
Pozdravljeni,
Zdaj pa, fantje in dekleta, lahko začnete z akcijo. Za Maribor veljajo izpušni sistemi, panningi, drsenja, nenavadnosti in drugo - skratka, tema slik je prosta. Čakam ...

Ajdovščina 2009
Toxic je napisal/a:
Evo naslednje teme: na rallyju Primorje Ajdovščina bodo prišle v upoštev fotografije iz boksov, ki bodo prikazovale frenetične intervencije mehanikov (pozor - ne običajno delo!), ter slike z brzincev skozi vetrobransko steklo ali kakšno drugo šipo naravnost v glavo (čelado) posadke ....

Velenje 2009
Toxic je napisal/a:
Bliža se rally Velenje in pripravljena je tema za fotografe v našem natečaju. Tokrat bodo v konkurenci slike, ki bodo prikazovale kar najbolj atraktivno vožnjo skozi zavoje - in sicer sekanje, oziroma kraja ovinkov.
Tudi tokrat - če kdo dvomi, kaj naj fotografira, naj me kar vpraša ... pa srečno!

Idrija 2009
Toxic je napisal/a:
Evo, ta konec tedna je na vrsti rally v Idriji ....ups, pardon ... v Godoviču. Spet priložnost za fotografe, kajti mogoče bo prav na tej dirki posneta zmagovalna fotografija našega natečaja. Tema za vas pa je tokrat panning! Ajde, da vas vidim!

... in opaž##, da sem s sliko Mihevca in Erjavčeve pokril vse teme natečajev, tako ali drugače (Velenjske teme ne pokrivam povsem, ker je Yugo z vsemi štirimi na asfaltu, je pa priletel atraktivno) Smile

lp

RedLine
20 sekund na brzinc...

Kraj: Idrija

PrispevekObjavljeno: 20.10.2009. 19:28:16    Naslov sporočila: Re: Rally Foto Natečaj 2009 Odgovori s citatom
Evo dam še sem... Very Happy

LP!

eriklogar
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 21.10.2009. 06:46:47    Naslov sporočila: Re: Rally Foto Natečaj 2009 Odgovori s citatom
kookie je napisal/a:

Absolutno fotka leta!
ps. če se ne motim je že lani zmagala fotka na kateri je bil Mihevc (GHD Lučine po dveh biciklih). Je ali ni?

mihevct
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 21.10.2009. 14:23:47    Naslov sporočila: Re: Rally Foto Natečaj 2009 Odgovori s citatom
Fotonatečaj 2007! Izgleda da na Mihevca prežijo vsi fotoaparati,saj ponavadi res atraktivno pozera!javascript:emoticon('Very Happy')

mihevct
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 21.10.2009. 14:47:25    Naslov sporočila: Re: Rally Foto Natečaj 2009 Odgovori s citatom
Vsi imate res super fotke,ampak tale je pa res špica!Svaka čast KOOKIE!!!

zjala
Gledalec

PrispevekObjavljeno: 21.10.2009. 16:31:26    Naslov sporočila: Re: Rally Foto Natečaj 2009 Odgovori s citatom
[quote="eriklogar"]
kookie je napisal/a:

Absolutno fotka leta!

ČIST DIVJA Twisted Evil Very Happy

robert_z
Kuha mal'co

PrispevekObjavljeno: 21.10.2009. 20:14:46    Naslov sporočila: Nu....pa še ene par ad mene Odgovori s citatom

lp
Robert

PB
10 sekund na brzinc...

Kraj: Logatec

PrispevekObjavljeno: 22.10.2009. 12:58:14    Naslov sporočila: Re: Rally Foto Natečaj 2009 Odgovori s citatom
Bom dal pa še jaz par svojih...

Toxic
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 22.10.2009. 13:22:15    Naslov sporočila: Re: Rally Foto Natečaj 2009 Odgovori s citatom
Robert Zabukovec - tvoje slike so odlične, ampak nobena ne sodi v vtemo z rallyja Idrija, za ostale dirke pa je finalni izbor že opravljen. Če bi jih poslal pravočasno, bi vsaj dve prišle zanesljivo v ta izbor. Ampak ne obupaj - drugo leto bo spet natečaj .........

Sicer pa pogreš## med prijavljenimi en izjemen panning, kjer je Štucinov Clio gor, sam sem pozabil, kdo je avtor. še jutri, pa že zdaj vem, da bomo imeli spet krvavo delo pri izboru finalistov .........

rallyfast
Absolutni mojster volana

PrispevekObjavljeno: 22.10.2009. 16:27:51    Naslov sporočila: Re: Rally Foto Natečaj 2009 Odgovori s citatom

To je to iz moje strani Smile

mihevct
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 22.10.2009. 18:10:37    Naslov sporočila: Re: Rally Foto Natečaj 2009 Odgovori s citatom

Še nekaj mojih.Nikakor mi ni uspevalo ,zato sem tudi naredu (zmaske)!bo treba še vadit!

JernejM
10 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 22.10.2009. 19:03:43    Naslov sporočila: Re: Rally Foto Natečaj 2009 Odgovori s citatom

jurem
Hitri Seicento vajenec

Kraj: smetišče

PrispevekObjavljeno: 22.10.2009. 21:45:44    Naslov sporočila: Re: Rally Foto Natečaj 2009 Odgovori s citatom
Nekaj malga se je pa najdl:)

Nisem sledil temi na forumu,ampak se je nekaj našlo.

Toxic
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 23.10.2009. 17:57:09    Naslov sporočila: Re: Rally Foto Natečaj 2009 Odgovori s citatom
Uaaa... noro! Komisija ga je naje ..........jutri pa na delo

Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Rally Magazin Forum Seznam forumov -> WRC in drugi Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4  Naslednja
Stran 3 od 4

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava