PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Aktualno dogajanje

Winter Trial 2009

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo

Revizor
Kuha mal'co

PrispevekObjavljeno: 29.01.2009. 12:07:02    Naslov sporočila: Winter Trial 2009 Odgovori s citatom
Danes prečka Slovenijo Winter trial rally starodobnikov. Gredo skozi Logatec, Idrijo, Cerkno in čez Sorico na Bled. Ob 4h je preizkušnja v Logatcu nato pa ob 7h nadaljujejo proti Idriji, kjer se vozita dve nočni HP.

Startalo je čez 90 avtomobilov.

Več na njihovi spletni strani http://www.classicevents.nl/templates/mercury.asp?page_id=1628

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

oz-m
Šef šefa od šefa, ah...

Kraj: šebrelje

PrispevekObjavljeno: 29.01.2009. 13:25:44    Naslov sporočila: Re: Winter Trial 2009 Odgovori s citatom
http://www.idrija.ws/Article3593.html

eriklogar
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 29.01.2009. 13:32:57    Naslov sporočila: Re: Winter Trial 2009 Odgovori s citatom
Revizor je napisal/a:
Danes prečka Slovenijo Winter trial rally starodobnikov. Gredo skozi Logatec, Idrijo, Cerkno in čez Sorico na Bled. Ob 4h je preizkušnja v Logatcu nato pa ob 7h nadaljujejo proti Idriji, kjer se vozita dve nočni HP.

Startalo je čez 90 avtomobilov.

Več na njihovi spletni strani http://www.classicevents.nl/templates/mercury.asp?page_id=1628

V Logatcu je začetek ob 17 uri.
V Idriji pa bo zanimivo 'na ključah' kjer je 12 makadamskih hardov na cca. 2,5 km. Je pa res, da to ni reli v pravem pomenu besede, saj se vozi na cesti, ki je odprta za promet. Tako da edini pravi 'brzinc' bo v Logatcu, dopoldan pa je bil v Ločici pri Šempetru.

sinki
20 sekund na brzinc...

Kraj: idrija-kanomlja

PrispevekObjavljeno: 29.01.2009. 15:01:33    Naslov sporočila: Re: Winter Trial 2009 Odgovori s citatom
In kdaj se jih lahko pričakuje "na ključah" ?

eriklogar
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 29.01.2009. 15:30:37    Naslov sporočila: Re: Winter Trial 2009 Odgovori s citatom
sinki je napisal/a:
In kdaj se jih lahko pričakuje "na ključah" ?

prvo vozilo 19:21
samo iz Logatca jih gre približno polovica po avtocesti na Bled, preostali pa gredo preko Idrije

Cech_Styler
20 sekund na brzinc...

Kraj: Logatec

PrispevekObjavljeno: 29.01.2009. 21:39:22    Naslov sporočila: Re: Winter Trial 2009 Odgovori s citatom
Sem imel srečo, da sem ravno ob taki uri odhajal od zdravnika, da sem uspel videti te makine! Cool Sploh niso slabe! Cool

sinki
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 29.01.2009. 22:02:56    Naslov sporočila: Re: Winter Trial 2009 Odgovori s citatom
Cech_Styler je napisal/a:
Sem imel srečo, da sem ravno ob taki uri odhajal od zdravnika, da sem uspel videti te makine! Cool Sploh niso slabe! Cool

Si mogoče pričakoval, da so

Cech_Styler
20 sekund na brzinc...

Kraj: Logatec

PrispevekObjavljeno: 29.01.2009. 22:10:11    Naslov sporočila: Re: Winter Trial 2009 Odgovori s citatom
Ne! Ampak marsikdo reče..ah te stare gajtre itd. Jst pa menim, da še zdaleč niso za odpis! Cool

ŽiŽa
20 sekund na brzinc...

Kraj: Nova vas

PrispevekObjavljeno: 29.01.2009. 22:29:42    Naslov sporočila: Re: Winter Trial 2009 Odgovori s citatom
kdo reče da so za odpis?

marsikater avto iz 80ih,70ih je lepši kot moderni avti Wink

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov

eriklogar
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 30.01.2009. 06:49:12    Naslov sporočila: Re: Winter Trial 2009 Odgovori s citatom
skratka na 'klučeh' in na cilju čekovnika smo obujali spomine izpred dobrih 20 let. prav lepo je bilo slišat rjovenje poršev ... pa šoferji so bili precej hrabri in brez kakršnegakoli predhodnega ogleda proge.

time
Sovoznik

PrispevekObjavljeno: 30.01.2009. 10:57:51    Naslov sporočila: Re: Winter Trial 2009 Odgovori s citatom
so mogoče kakšne slikce Wink

eriklogar
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 30.01.2009. 12:41:39    Naslov sporočila: Re: Winter Trial 2009 Odgovori s citatom
time je napisal/a:
so mogoče kakšne slikce Wink

ni lih kat žiža, nero, ... ampak vseen http://idrc.moj-album.com/album/14788214/

ŽiŽa
20 sekund na brzinc...

Kraj: Nova vas

PrispevekObjavljeno: 30.01.2009. 13:46:33    Naslov sporočila: Re: Winter Trial 2009 Odgovori s citatom
u hudo, datsun Cool

oplčkov pa ni blo? Sad jih bi rja papala po teh posolenih cestah. Laughing

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov

sinki
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 30.01.2009. 14:41:20    Naslov sporočila: Re: Winter Trial 2009 Odgovori s citatom
No morem rečt, da sem bil v logatcu kar malce razočaran, saj se, razen enih treh niso lih spuščal, zato sem bil pa zelo presenečen na ključah, saj so ga po precej slabem makadamu kar dobr tiščal.

Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Aktualno dogajanje Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava

Domov...Nazaj...Na vrh...