PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Aktualno dogajanje

Iščemo voznike ali voznice

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo

jazon
Šef mehanika

Kraj: Vrhnika

PrispevekObjavljeno: 10.01.2009. 11:14:30    Naslov sporočila: Iščemo voznike ali voznice Odgovori s citatom
Na naši spletni strani je pod rubriko "novice" obvestilo, da za sezono 2009 iščemo voznike ali voznice.

http://jazon.mesec.org/

l.p.

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

Cech_Styler
20 sekund na brzinc...

Kraj: Logatec

PrispevekObjavljeno: 17.01.2009. 20:45:28    Naslov sporočila: Re: Iščemo voznike ali voznice Odgovori s citatom
In je kaj zanimanja?

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

Dirk
10 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 18.01.2009. 12:12:57    Naslov sporočila: Re: Iščemo voznike ali voznice Odgovori s citatom
Mogoče še kakšne dodatne informacije...kakšni so stroški, pogoji, do kdaj se zbirajo prijave...???

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov

Cech_Styler
20 sekund na brzinc...

Kraj: Logatec

PrispevekObjavljeno: 18.01.2009. 12:44:45    Naslov sporočila: Re: Iščemo voznike ali voznice Odgovori s citatom
Dirk je napisal/a:
Mogoče še kakšne dodatne informacije...kakšni so stroški, pogoji, do kdaj se zbirajo prijave...???

Mene isto zanima. Lahko tudi na ZS

isilineus
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 18.01.2009. 16:16:31    Naslov sporočila: Re: Iščemo voznike ali voznice Odgovori s citatom
jst sm pa prestar Sad

bljrx
Hujši ko Vattanen

Kraj: wajdušna

PrispevekObjavljeno: 18.01.2009. 19:19:26    Naslov sporočila: Re: Iščemo voznike ali voznice Odgovori s citatom
fajn bi blo, da bi pisalo kaj več

205T16
20 sekund na brzinc...

Kraj: wajdušna

PrispevekObjavljeno: 18.01.2009. 19:32:07    Naslov sporočila: Re: Iščemo voznike ali voznice Odgovori s citatom
Tisti, ki je zadosti mlad in ima par jurčkov v žepu bo poklical, drugi bomo gledali in pisali da je premalo info Cool

koko
20 sekund na brzinc...

Kraj: savinjska dolina

PrispevekObjavljeno: 18.01.2009. 19:54:20    Naslov sporočila: Re: Iščemo voznike ali voznice Odgovori s citatom
Pa to ne morš verjet.Kontaktirajo naj vas,pa kaj še.Tist ko ima namen bo že poklical,pa se pozanimal.
Ko je Petrol imel izbore za Seicento pokal,nismo nič spraševal,ampak samo v avto pa se v Ljubljano prijavit,pa sem bil za pol ure prepozen ker je bila kvota izpolnjena in z dolgim nosom domov,naslednje leto pa PONOVI VAJO pa spet zastonj.
Za to ne čakat,ampak pokličte in se pozanimajte,ker takšna priložnost se ponovi mogoče na deset let,ali še dlje.

jazon
Šef mehanika

PrispevekObjavljeno: 18.01.2009. 19:56:07    Naslov sporočila: Re: Iščemo voznike ali voznice Odgovori s citatom
Prijav je kar nekaj. Vmes tudi nekaj za nas zanimivih.

Stroški? Odvisno kaj bi vozil, koliko bi vozil......... pa še kaj. Prjave zbiramo zato, ker bi radi našli mladega voznika in mu nekaj tudi pomagali.

Prijave bomo zbirali še vsaj do konca prihodnjega tedna, ko bomo pričeli klicati na razgovor tiste, ki se nam zdijo zanimivi

l.p.

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

urska
Šef šefa od šefa, ah...

Kraj: Polje

PrispevekObjavljeno: 19.01.2009. 12:00:38    Naslov sporočila: Re: Iščemo voznike ali voznice Odgovori s citatom
Kaj bo pa z posadko Rome-Petrc?Kaj močnejšega ali konec?

isilineus
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 19.01.2009. 16:22:46    Naslov sporočila: Re: Iščemo voznike ali voznice Odgovori s citatom
kaj ce spremenim emso bi dse dalo Smile Smile

amater
Šef šefa mehanika

Kraj: točno tukaj

PrispevekObjavljeno: 19.01.2009. 17:15:17    Naslov sporočila: Re: Iščemo voznike ali voznice Odgovori s citatom
Z Rometom bo pa najverjetneje tako kot s prejšnimi dvemi ali tremi "tovarniškimi" vozniki!

tomo san
Rally legenda

Kraj: Zalog pri Cerkljah

PrispevekObjavljeno: 19.01.2009. 21:50:19    Naslov sporočila: Re: Iščemo voznike ali voznice Odgovori s citatom
Za Rometa ne vem,vem pa ,de bo Petrc z Lampetom!

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Yahoo Messenger - naslov

b´ha

Kraj: tam nekje

PrispevekObjavljeno: 05.02.2009. 22:28:35    Naslov sporočila: Re: Iščemo voznike ali voznice Odgovori s citatom
amater je napisal/a:
Z Rometom bo pa najverjetneje tako kot s prejšnimi dvemi ali tremi "tovarniškimi" vozniki!

Mene pa bolj zanima Embarassed kdo bo naslednja žrtev tega "moštva" po Velkavrhu, Verbiču in Rometu. Vsi so po nastopanju za njih očitno zasovražili dirkanje. Nekaj po mojem ni OK.
Pa brez zamere. Embarassed

lancia
Hud Relifarer

PrispevekObjavljeno: 06.02.2009. 21:13:43    Naslov sporočila: Re: Iščemo voznike ali voznice Odgovori s citatom
b´ha je napisal/a:
amater je napisal/a:

Mene pa bolj zanima Embarassed kdo bo naslednja žrtev tega "moštva" po Velkavrhu, Verbiču in Rometu. Vsi so po nastopanju za njih očitno zasovražili dirkanje. Nekaj po mojem ni OK.

Enako sem slišal tudi jaz, in to od zdaj že bivšega člana tega kluba.

jazon
Šef mehanika

PrispevekObjavljeno: 07.02.2009. 20:42:26    Naslov sporočila: Re: Iščemo voznike ali voznice Odgovori s citatom
lancia je napisal/a:
b´ha je napisal/a:
amater je napisal/a:

Enako sem slišal tudi jaz, in to od zdaj že bivšega člana tega kluba.

Ja bo držalo tudi bivše člane imamo! Pa tudi take bivše, ki so bivši člani tudi tam kamor so ušli od nas....... pa vseeno jih je manj kot prstov na eni roki..... bo držalo nekaj je zelo narobe!
Moram pa vse poznavalce razmer v našem klubu obvestiti, da razmišljamo o razpisu, v katerem bomo pozvali vse nezadovoljne starše, punce in žene, da v naš klub vpišejo bencinske zasvojence, da jim za članarino 25 evrov zagnusimo bencinski šport. Tiste najbolj vztrajne bomo, če ne bo šlo drugače, prisilili, da odpeljejo nekaj dirk, tako da je uspeh zagotovljen!!!

Lep pozdrav

Za Autosport Jazon
Boštjan

mongo80
Absolutni mojster volana

Kraj: maribor

PrispevekObjavljeno: 06.08.2010. 17:12:10    Naslov sporočila: Re: Iščemo voznike ali voznice Odgovori s citatom
Mene zanima, če kdo ve,če vozi kdo iz Lenarta rally mogoč?

Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Aktualno dogajanje Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava

Domov...Nazaj...Na vrh...