PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Tehnika, Oprema, Vprašanja

Rabim podvozje za Yugo

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo

Ktrcek
Rally legenda

Kraj: Gorenja vas

PrispevekObjavljeno: 02.01.2009. 22:35:13    Naslov sporočila: Rabim podvozje za Yugo Odgovori s citatom
A kdo ve kje, oz. kdo bi mi naredu oz. ma za prodat podvozje za Yugota za GHD in Pisto?

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

DRG
Hujši ko Vattanen

PrispevekObjavljeno: 02.01.2009. 22:40:09    Naslov sporočila: Re: Rabim podvozje za Yugo Odgovori s citatom
"Naredi" ti podjetje Amortizer ... Poklici tja in povej g.Turnsku, kaj bi mel .

To je samo moje mnenje in samo moje....Ce pa gre komu to v nos,potem se naj dela,da ni videl napisanega! Wink

DRG
Hujši ko Vattanen

PrispevekObjavljeno: 02.01.2009. 22:46:32    Naslov sporočila: Re: Rabim podvozje za Yugo Odgovori s citatom
Ah, sele zdaj videl : Tam jih prodajas, tu pa sprasujes kje bi dobil ...
Lahko te svoje predelas oz. jih das predelati za tvojo uporabo !

To je samo moje mnenje in samo moje....Ce pa gre komu to v nos,potem se naj dela,da ni videl napisanega! Wink

Ktrcek
Rally legenda

PrispevekObjavljeno: 03.01.2009. 10:19:38    Naslov sporočila: Re: Rabim podvozje za Yugo Odgovori s citatom
DRG je napisal/a:
Ah, sele zdaj videl : Tam jih prodajas, tu pa sprasujes kje bi dobil ...
Lahko te svoje predelas oz. jih das predelati za tvojo uporabo !

Mislim da bo težko one predelat, ker so narejeni za rally, pa jih mam čist na minimum spuščene, pa je avto še vseen previsok za 10 cm...

DS71
20 sekund na brzinc...

Kraj: Il.Bistrica

PrispevekObjavljeno: 03.01.2009. 11:27:38    Naslov sporočila: Re: Rabim podvozje za Yugo Odgovori s citatom
saj ti ni tolko pomembno kolko je visok..pomemno je kolko kilske fedre maš,pa kako je zadnji feder zvaljan..bilstaini so že ok

drgač pa prašej kacina..lani so se testirali eni hudi Wink

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

Ktrcek
Rally legenda

PrispevekObjavljeno: 03.01.2009. 12:54:48    Naslov sporočila: Re: Rabim podvozje za Yugo Odgovori s citatom
DS71 je napisal/a:
saj ti ni tolko pomembno kolko je visok..pomemno je kolko kilske fedre maš,pa kako je zadnji feder zvaljan..bilstaini so že ok

drgač pa prašej kacina..lani so se testirali eni hudi Wink

A misliš une s Češke?

DS71
20 sekund na brzinc...

Kraj: Il.Bistrica

PrispevekObjavljeno: 03.01.2009. 14:50:50    Naslov sporočila: Re: Rabim podvozje za Yugo Odgovori s citatom
tiste ja..

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

DRG
Hujši ko Vattanen

PrispevekObjavljeno: 05.01.2009. 20:01:12    Naslov sporočila: Re: Rabim podvozje za Yugo Odgovori s citatom
DS71 je napisal/a:
saj ti ni tolko pomembno kolko je visok..pomemno je kolko kilske fedre maš,.....bilstaini so ok Wink

Tako je ! Z krajsim fedrom pa dosezes se zeljeno visino Wink

yugo 54
Nosač gum

PrispevekObjavljeno: 06.01.2009. 20:41:14    Naslov sporočila: Re: Rabim podvozje za Yugo Odgovori s citatom
kaj ti bo krajši fedr če pride steblo u konc!itak ima narejeno navojnico tko da če bi tel znižat ne rabi krajšega fedra!

DRG
Hujši ko Vattanen

PrispevekObjavljeno: 06.01.2009. 23:43:49    Naslov sporočila: Re: Rabim podvozje za Yugo Odgovori s citatom
V tem primeru steblo ne udari v konc Wink S krajsim in trsim fedrom pa ga "namota" na zeljeno visino !
Pa v primerih kjer je steblo res predolgo, se ga skrajsa, kar pa je se vedno veeeliko cenejse od nakupa komplet novega podvozja. Wink

@Ktrcek: ves da se da vse naredit... Ce ne poznas nikogar, me kontaktiraj ...

Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Tehnika, Oprema, Vprašanja Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava

Domov...Nazaj...Na vrh...