PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Tehnika, Oprema, Vprašanja

Kontakt...

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo

mojč

PrispevekObjavljeno: 30.12.2008. 14:35:41    Naslov sporočila: Kontakt... Odgovori s citatom
Zdravo,

Mi lahko malo pomagate pri nečem? (mogoče je neumno vprašanje, ampak dajmo probat...) Prijatelju bi za rojstni dan radi omogočili, da se poskusi v vožnji rally-ja. In sicer tako, da ga najprej pelje kakšen izkušen voznik, nato pa poskusi še sam. Do zdaj smo ugotovili predvsem to, da v Sloveniji to ni mogoče. (???) Zanima me torej, če morda kdo ve za želeno varianto pri kakšni od naših sosed oz. predlog kako naj se tega lotimo, kakšen kontakt itd. Karkoli...

(aja, pa rojstni dan ima že naslednji teden tako da se nam že malce mudi...)

Hvala! Smile

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

riki
Absolutni mojster volana

Kraj: domžale

PrispevekObjavljeno: 30.12.2008. 15:40:23    Naslov sporočila: Re: Kontakt... Odgovori s citatom
je verjetno odvisno od tega, koliko ste pripravljeni seči v žep. pokliči na 031 32 55 00

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Yahoo Messenger - naslov

P.K.
10 sekund na brzinc...

Kraj: Trbovlje

PrispevekObjavljeno: 30.12.2008. 16:01:13    Naslov sporočila: Re: Kontakt... Odgovori s citatom
Poskusi še na 031-374-409

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Tehnika, Oprema, Vprašanja Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava

Domov...Nazaj...Na vrh...