PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Rally Magazin Forum Seznam forumov -> WRC in drugi

Rally Anglija
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo

Valuk
Šef šefa mehanika

PrispevekObjavljeno: 09.12.2008. 11:28:33    Naslov sporočila: Re: Rally Anglija Odgovori s citatom
C4 WRC je napisal/a:

A si ti sploh v živo že videl ta pravega WRC dirkalnika? Ko se boš ti peljal kot sovoznik z evropskim prvakom v rallyu Simon Jean Jean Josephom s C2R2 MAX in ko boš občutil divje vožnje z Loebom najprej v Xsari WRC in kasneje s C4 WRC se mi prosim javi. Preden pa butaš take neumnosti ven, se raje prepričaj kdo sem in kje sem zaposlen. Svetujem ti, da ugasneš računalnik in greš malo na sprehod na sveži zrak.

Kljub vsemu, še vedno zveniš kot kakšen mulc, ki je prvič prišel domov iz Gardalanda. Mal fanatično in pretirano. Zame lih mal čez mejo.

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

modri dirkač
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 09.12.2008. 12:39:01    Naslov sporočila: Re: Rally Anglija Odgovori s citatom
Jaz si pa želim še več takih navdušencev. Wink
Drugače pa: kdo pravi, da Humar ne bo v prihodnosti za volanom C2 S2000? Fantje, dajte času čas ... Rolling Eyes

flat out
Hujši ko Vattanen

PrispevekObjavljeno: 09.12.2008. 12:56:33    Naslov sporočila: Re: Rally Anglija Odgovori s citatom
modri dirkač je napisal/a:
Jaz si pa želim še več takih navdušencev. Wink
Drugače pa: kdo pravi, da Humar ne bo v prihodnosti za volanom C2 S2000? Fantje, dajte času čas ... Rolling Eyes

se prav bojim za s2000 ( verjetno si mislil C3 )

C4 WRC
Rally legenda

Kraj: Koper

PrispevekObjavljeno: 09.12.2008. 14:17:57    Naslov sporočila: Re: Rally Anglija Odgovori s citatom
lipa2 je napisal/a:
A si ti sploh v živo že videl ta pravega WRC dirkalnika? Ko se boš ti peljal kot sovoznik z evropskim prvakom v rallyu Simon Jean Jean Josephom s C2R2 MAX in ko boš občutil divje vožnje z Loebom najprej v Xsari WRC in kasneje s C4 WRC se mi prosim javi. Preden pa butaš take neumnosti ven, se raje prepričaj kdo sem in kje sem zaposlen. Svetujem ti, da ugasneš računalnik in greš malo na sprehod na sveži zrak.[/quote]

Saj točno vem kdo si in kje delaš vendar ti potem še ni treba tukaj orgazmično izlivati
svojih čustev po tem forumu če pa nisi imel nič zraven. Koliko € ste vložili v to da je Citroen letos naredil to kar je? A misliš da sta te Simon-Jean Joseph in Loeb peljala zato ker sta tebi delela uslugo?? Kje pa to je pač del njihovih marketinških aktivnosti da pač popeljejo tiste ki pritaknejo kak sponzorski miljonček €jev in med njimi se potem kdaj znajde tudi kak njihov diler pa četudi iz nekega tako majhnega trga kot je Slovenija. Če bi se že hotel hvaliti s tem kaj ste vi kot ekipa naredili v pretekli sezoni imate enega najhitrejših slovenskih dirkačev pa bi lahko njemu omogočili nastop v kaki WRC specjalki ne pa da ga držite na enem vozilu brez možnosti vsakršnega napredka že vsaj nekaj zadnjih let in potem se tukaj hvališ katere svetovne zvezde si štopal za kak krog pa ravno par postov nazaj sem nekje prebrav kako Citroen skrbi za naslednika Loeba, Ogierja očitno se tej strategiji slovenski dal Citroena ne pridružuje.[/quote]

Če že veš kdo sem in kje delam, zakaj me potem ne pokličeš in mi v fris poveš kar te teži! Nimaš jajc! Raje se tu na forumu skrivaš pod izmišljenim imenom. Zakaj pa je forum? Dobesedno za orgazmično izlivanje svojih čustev, Saj jih ti tudi. ko se odzivaš na članke. Kar se tiče EUROV bodi brez skrbi, da gre tudi iz Slovenije nekaj denarcev tudi v Citroen Sport in posledično zato so rezultati takšni kot so. Sicer v manjših vrednostih kot iz Francije, Italije, Nemčije ipd... Če si poznavalec rallya in njegovih zakulisnih razmer verjetno veš, da gre nekaj denarja od prodanih vozil za to. Koliko Citroen proda pa tako in tako piše v vseh časopisih. Pa si preberi! O marketinških aktivnostih pa mi ne rabiš polniti glavo, vsaj ti ne. Preveč časa sem zraven, da vem kako se čemu streže. Eden izmed najhitrejših Slovencev sploh ni naš. Motiš se. Očitno si slabo seznanjen za koga vozi le-ta. Pa tudi svoje ekipe nimamo in jo nismo nikoli imeli in po vsej verjetnosti jo tudi nikoli ne bomo imeli. "Preveč" dirk in "nenormalno medijsko pokrite" so v Sloveniji, da bi vlagali miljonske zneske v ta šport. Žal tako pač je. V dobrih starih časih, ko je bilo za te namene nekoliko več denarja na razpolago, smo bili samo ena desetina pokroviteljev, ki je sponzorirala ekipo za ketro vozi eden izmed najhitrejših slovenskih dirkačev. A imaš sploh predstavo koliko denarja je potrebno, da se odpelje ena dirka v WRC-ju. Očitno ne! Drugače ne bi dajal takih trapastih izjav. če imaš ti denar za to - izvoli, plačaj in izlivaj potem svoja čustva na forumu, kako si ti pripomogel, da je eden izmed najhitrejših slovencev vozil WRC.
Sedaj bi rad s teboj zaključil to polemiziranje na forumu. ne mislim se več ukvarjati s teboj in obremenjevati ostale obiskovalce foruma. Če veš kdo sem - pokliči me, pa ti bom vse razložil. Kot že prej rečeno: ugasni računalnik in pojdi raje na svež zrak na sprehod. Še danes, dokler je lepo vreme. Od jutri naprej bo zopet vlažno in deževno.

De|Lux
20 sekund na brzinc...

Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: 09.12.2008. 15:09:30    Naslov sporočila: Re: Rally Anglija Odgovori s citatom
ŽiŽa je napisal/a:
De|Lux hvala za oddajo Smile

Ni za kaj, DAVE zmaga Smile

Še za ostale, reportaža iz Walesa.

http://www.suzuki-klub.com/index.php?option=com_content&task=view&id=1313&Itemid=101

.: www.suzuki-klub.com :. AVTO-MOTO PORTAL

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

zuti
Pokalni zmagovalec

PrispevekObjavljeno: 09.12.2008. 17:20:38    Naslov sporočila: Re: Rally Anglija Odgovori s citatom
Da se navste sam krigal ka ste vsi čist bojno razpoloženi evo vam jest zej pakažem par mojih fotk z Wales Rally GB! Razz

Sekunda pred katastrofo!!

Sekunda po katastrofi.

ŽiŽa
20 sekund na brzinc...

Kraj: Nova vas

PrispevekObjavljeno: 09.12.2008. 17:44:49    Naslov sporočila: Re: Rally Anglija Odgovori s citatom
u glih tam k ga je hirvonen kipnu... Cool

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov

zuti
Pokalni zmagovalec

PrispevekObjavljeno: 09.12.2008. 20:39:07    Naslov sporočila: Re: Rally Anglija Odgovori s citatom
Še neki za šinkita Laughing

Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Rally Magazin Forum Seznam forumov -> WRC in drugi Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
Stran 3 od 3

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava