PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Tehnika, Oprema, Vprašanja

Rasiritev info?

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo

_B3yBo_
Sovoznik z dioptrijo

Kraj: vrhnika

PrispevekObjavljeno: 23.06.2008. 01:07:52    Naslov sporočila: Rasiritev info? Odgovori s citatom
mene zanima ali se da kje nabaviti tako rasiritev (v tkem stilu) kot jo ima zadaj ali jo je potrebno sam naresti...

kajti ta rasiritev (11cm) ki sem jo naredi od bmw325 za prejsne feltne je sedaj premala za nove feltne

feltna mi gleda takole ven Laughing

pomeni nekaj takega bi rabil...

sedaj me zanima ce se da nabaviti, kje se da in iz cesa so pa upam da se dobi za 13 col

hvala za odgovore

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

kookie
20 sekund na brzinc...

Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: 23.06.2008. 08:38:52    Naslov sporočila: Re: Rasiritev info? Odgovori s citatom
za kadetta dobiš na ebayu, serijsko so itak imeli 13 col, samo vprašanje, če ima seičento tako luknjo, bo treba mal rezat po mojem. obrni se na opelpowerja

Cool

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

majstr
20 sekund na brzinc...

Kraj: IDRIJA

PrispevekObjavljeno: 23.06.2008. 10:08:38    Naslov sporočila: Re: Rasiritev info? Odgovori s citatom
Stirodur pa poliester party pa bo Cool

_B3yBo_
Sovoznik z dioptrijo

Kraj: vrhnika

PrispevekObjavljeno: 23.06.2008. 12:01:17    Naslov sporočila: Re: Rasiritev info? Odgovori s citatom
hvala ze brskam po ebayu Very Happy drugace sem se spomnila da bi lepo pasale tudi od Mini Cooperja..

to da jih bo treba rezati in predelovati pa predvidevam, ker sem moral ze pri trenutni rasiritvi to naresti.

hmm nisem nek pristas poliestra...ga imam rahlo ze cez glavo Laughing

v skrajni sili pa pomoje da lahko tudi to rasiritev rasirim vmes in bi dobil nekaj takega, ali mislite da bom izgubil obliko?

hvala

Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Tehnika, Oprema, Vprašanja Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava

Domov...Nazaj...Na vrh...