PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Aktualno dogajanje

6. Mobitel Rally Maribor On-Line
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo

GrP
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 27.05.2008. 11:22:15    Naslov sporočila: 6. Mobitel Rally Maribor On-Line Odgovori s citatom
www.rally-maribor.si

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

saso
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 11.06.2008. 22:15:17    Naslov sporočila: Re: 6. Mobitel Rally Maribor On-Line Odgovori s citatom
Res,da poteče rok za prijave čez en teden ampak vseeno me mal zanima ali je že prišla kakšna prijava s strani kvalitetnih tujih posadk,poleg nekaj hrvatov ter nemca Gassnerja,ki bodo prijavljeni.

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

flat out
Hujši ko Vattanen

PrispevekObjavljeno: 12.06.2008. 09:07:58    Naslov sporočila: Re: 6. Mobitel Rally Maribor On-Line Odgovori s citatom
Pride Saškin z Gassnerjevim avtom

Šebalj je včeraj dobil hčerko.

McJure
20 sekund na brzinc...

Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: 12.06.2008. 09:25:39    Naslov sporočila: Re: 6. Mobitel Rally Maribor On-Line Odgovori s citatom
Naj eden privleče Komljenoviča, pa meni pove kje je tisti "Cilenškov" skok! Very Happy

db Rally
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 12.06.2008. 09:32:10    Naslov sporočila: Re: 6. Mobitel Rally Maribor On-Line Odgovori s citatom
McJure je napisal/a:
Naj eden privleče Komljenoviča, pa meni pove kje je tisti "Cilenškov" skok! Very Happy

To bi blo pa zanimivo,ja.... Laughing Wink

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

ŽiŽa
20 sekund na brzinc...

Kraj: Nova vas

PrispevekObjavljeno: 12.06.2008. 09:40:58    Naslov sporočila: Re: 6. Mobitel Rally Maribor On-Line Odgovori s citatom
McJure je napisal/a:

če pride Komljenovič se bo skok preimenoval Wink

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov

flat out
Hujši ko Vattanen

PrispevekObjavljeno: 12.06.2008. 10:11:45    Naslov sporočila: Re: 6. Mobitel Rally Maribor On-Line Odgovori s citatom
Lahko bi za pomoč prosili Primoža Ulago ali pa Frenka Petka da bi mailo izpilil Komljenovičev slog.
Bi bil bolje ocenjen, pa mehaniki nebi preveč trpeli,

kitcar
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 12.06.2008. 12:47:17    Naslov sporočila: Re: 6. Mobitel Rally Maribor On-Line Odgovori s citatom
Jaz mislim da bi na tistem puklu prej Komljenovič nauču Ulago pa Petka skakat Wink)

NeRo
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 18.06.2008. 15:04:48    Naslov sporočila: Re: 6. Mobitel Rally Maribor On-Line Odgovori s citatom
Kdo bo letos najdaljši? Twisted Evil

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo

gregario_
20 sekund na brzinc...

Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: 18.06.2008. 15:13:45    Naslov sporočila: Re: 6. Mobitel Rally Maribor On-Line Odgovori s citatom
hm..upam da mi bo dano tok skočt z avtom kokr fanta na slikah.. Smile
mene bl zanima kdaj se bo v sloveniji prvič pojavu na štartu S2000 stroj..u mb najbrž še ne..?

lp jaka

saso
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 19.06.2008. 13:00:09    Naslov sporočila: Re: 6. Mobitel Rally Maribor On-Line Odgovori s citatom
Po mojem dirkalnika S2000 letos še ne bomo videli v Sloveniji.Saj res,danes je zadnji dan prijav,a bo okrog 80 prijavljenih?

Anja
20 sekund na brzinc...

Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: 20.06.2008. 07:03:29    Naslov sporočila: Re: 6. Mobitel Rally Maribor On-Line Odgovori s citatom
Bo bo, pa še kaki več Smile

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov

afna
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 20.06.2008. 07:37:36    Naslov sporočila: Re: 6. Mobitel Rally Maribor On-Line Odgovori s citatom
Anja, povej nam kaj več....

saso
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 20.06.2008. 12:19:02    Naslov sporočila: Re: 6. Mobitel Rally Maribor On-Line Odgovori s citatom
Anja je napisal/a:
Bo bo, pa še kaki več Smile

Ja imaš prav,mal bolj sem stvar pretuhtal in res je možno,če bi tudi letos prišel na rally Ajdovščino Cristian Marsic-prejšnji teden je na della marca peljal peugeot 207 S2000,pa mogoče na rally Postojna kakšen čeh-Petak,Odložilik.Sam tolk o tem, ker to ni glih tema za sem.

gregario_
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 26.06.2008. 13:34:11    Naslov sporočila: Re: 6. Mobitel Rally Maribor On-Line Odgovori s citatom
dons bi mogla bit objavlena lista prijav za maribor..zaenkrat ne duha ne sluha.. Smile ?

lp jaka

Peter Marc
20 sekund na brzinc...

Kraj: Nova Gorica - Idrija - Logatec

PrispevekObjavljeno: 26.06.2008. 18:12:18    Naslov sporočila: Re: 6. Mobitel Rally Maribor On-Line Odgovori s citatom
gregario_ je napisal/a:
dons bi mogla bit objavlena lista prijav za maribor..zaenkrat ne duha ne sluha.. Smile ?

lp jaka

BO do 24 ure Laughing
www.wladoil.si
www.parcom.si
www.nipanike.si
www.blagajne.si
www.podatkovni-center.si

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov

zvonko
10 sekund na brzinc...

Kraj: Cerknica

PrispevekObjavljeno: 26.06.2008. 19:38:00    Naslov sporočila: Re: 6. Mobitel Rally Maribor On-Line Odgovori s citatom
no pa je prišla lista prijav za maribor.prijavljenih je 99.

še link http://www.rally-maribor.si/info/prijave08.htm

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo AIM - AOL Instant - naslov

gregario_
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 26.06.2008. 20:02:50    Naslov sporočila: Re: 6. Mobitel Rally Maribor On-Line Odgovori s citatom
Peter Marc je napisal/a:
gregario_ je napisal/a:

lp jaka

BO do 24 ure Laughing

pa res lej..a si mogoče jasnovidec..? Smile

lp jaka

siva eminenca
10 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 26.06.2008. 20:21:23    Naslov sporočila: Re: 6. Mobitel Rally Maribor On-Line Odgovori s citatom
Lista prijavljenih na 6. Mobitel rally Maribor.

http://www.rally-maribor.si/info/prijave08.htm

ŽiŽa
20 sekund na brzinc...

Kraj: Nova vas

PrispevekObjavljeno: 26.06.2008. 22:27:37    Naslov sporočila: Re: 6. Mobitel Rally Maribor On-Line Odgovori s citatom
Horvat Cool

lepa številka prjavljenih

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov

McJure
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 27.06.2008. 06:23:00    Naslov sporočila: Re: 6. Mobitel Rally Maribor On-Line Odgovori s citatom
Ja, tudi meni je Horvat najprej padel v oči!!! Upajmo da se res pojavi, ker bi bil kar huda osvežitev. Drugače pa lepa bera prijavljenih, le nekako me obhaja občutek, da kot ponavadi, na rampi ne bomo videli kar nekaj prijavljenih Hrvatov! Upajmo da se motim.
Želim si lepega vremena, pa da naši dirkači vrnejo pokal, ki ga je lani skoraj malo prelahko odnesel Gassner.

Se vidimo gor!

modri dirkač
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 27.06.2008. 08:37:34    Naslov sporočila: Re: 6. Mobitel Rally Maribor On-Line Odgovori s citatom
ŽiŽa je napisal/a:
Horvat Cool

lepa številka prjavljenih

Moram priznati, da komaj čakam Koroški most, ko bo dirkalnike S1600 in Kit Car lepše poslušati kot gledati. Še posebej od Italijana Punto, ki poka tako, kot bi vsak trenutek hotel eksplodirati. Laughing
Ja, drugače pa dobrodošla Logar in Horvat. Wink

saso
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 27.06.2008. 20:05:34    Naslov sporočila: Re: 6. Mobitel Rally Maribor On-Line Odgovori s citatom
McJure je napisal/a:
Ja, tudi meni je Horvat najprej padel v oči!!! Upajmo da se res pojavi, ker bi bil kar huda osvežitev. Drugače pa lepa bera prijavljenih, le nekako me obhaja občutek, da kot ponavadi, na rampi ne bomo videli kar nekaj prijavljenih Hrvatov! Upajmo da se motim.
Želim si lepega vremena, pa da naši dirkači vrnejo pokal, ki ga je lani skoraj malo prelahko odnesel Gassner.

Se vidimo gor!

Ja,tole se pa strinjam s tabo,jest kar dvomim v nastop kakšnega Šaškina ali Lončariča,sploh pa me preseneča prijava Šaškina,še Delte ni peljal.

siva eminenca
10 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 27.06.2008. 20:32:28    Naslov sporočila: Re: 6. Mobitel Rally Maribor On-Line Odgovori s citatom
Šaškin se bo 99% zanesljivo pojavil. Če drugega ne ima zmagovalnega tunerja: Gassner motorsport.!!!!!!????

Question Idea Question Idea Twisted Evil Rolling Eyes Twisted Evil Rolling Eyes Twisted Evil

saso
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 01.07.2008. 11:32:24    Naslov sporočila: Re: 6. Mobitel Rally Maribor On-Line Odgovori s citatom
Objavljene so hitrosne preizkušnje,sam mislim,da je prišlo pri opisu hp Gačnik(lani Jarenina) do napake zato,ker najprej piše,da se bo vozilo v obratni smeri kot lani in je tako tudi narisano,potem pa je opis atraktivnih mest lanski, npr.AM3-zavije pravokotno levo in čez most,moglo bi bit zapelje čez most in zavije desno,lahko pa,da se jest motim?
Tudi pri hp Svečina se razlikujeta zemljevid in opis,kje bo štart-označen je pri AM2 pri opisu pa pri AM1.

tym
Šef šefa od šefa, ah...

Kraj: obala

PrispevekObjavljeno: 01.07.2008. 16:25:00    Naslov sporočila: Re: 6. Mobitel Rally Maribor On-Line Odgovori s citatom
najverjetneje bom prišu pogledat rally, ker bom v mariboru v soboto Very Happy in me zanima kje je ta "Cilenškov" skok ?na katerm HP-ju in če je kje tam, ki so označena atraktivna mesta.

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov

McJure
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 02.07.2008. 16:04:22    Naslov sporočila: Re: 6. Mobitel Rally Maribor On-Line Odgovori s citatom
...moram še samo pripomniti da so pa na marketingu mariborčani spet naredili korak naprej. Včeraj sem videl na nacionalki eno prav fajno reklamo, danes sem bil pa slučajno v Mariboru, pa je polno nekih informacij na video panojih, pa plakatih, pa tudi čisto nedirkaški ljudje vsi vedo za zadevo. Lahko rečem samo bravo!

TZ_____
Sovoznik z dioptrijo

PrispevekObjavljeno: 02.07.2008. 17:49:50    Naslov sporočila: Re: 6. Mobitel Rally Maribor On-Line Odgovori s citatom
Zdravo,

v okviru 6. Mobitel Rallyja Maribor imamo letos tudi dobrodelno akcijo, kjer pomagamo gospe, ki je bila v prometni nesreči (ne po svoji krivdi) poškodovana in je sedaj na invalidskem vozičku. Tako smo pripravili majice z motivom Rally Maribor, ki jih boste dobili kot darilo ob donaciji 5 (ali več) EUR. Majice bodo na voljo v servisnem prostoru in na brzincih na bolj popularnih točkah.
Hvala, da se boste odzvali.

Vozimo strpno, rešujmo življenja!

Tomaž Kaučič
DTDK

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

Doberman
Seicento vajenec

Kraj: Vrhnika

PrispevekObjavljeno: 02.07.2008. 20:22:06    Naslov sporočila: Re: 6. Mobitel Rally Maribor On-Line Odgovori s citatom
TZ_____ je napisal/a:
Vozimo strpno, rešujmo življenja!

Zelo plemenito... in lepo napisano... povsem v stilu Andreja Jereba, ki v vsakem TV-nastopu zagovarja enake vrednote in poziva mlade, naj se raje "spucajo" na dirkališčih...

Ampak ravno vidva, to lahko trdim iz prve roke in verjetno mi bodo pritrdili tudi vajini kolegi, sta pojem tega, kako se civilno ne bi smelo voziti in se vama tudi na regionalnih ter lokalnih cestah fino trga... Kar mi je po svoje logično, saj imata dirkanje tako rekoč v krvi. Samo ne mi tukaj nekih piarovskih štosov prodajat... Hipokrizija na kvadrat.

jazdec
20 sekund na brzinc...

Kraj: Trbovlje

PrispevekObjavljeno: 02.07.2008. 21:13:08    Naslov sporočila: Re: 6. Mobitel Rally Maribor On-Line Odgovori s citatom
Voziti strpno ni enako voziti počasi. Wink
Poleg tega pa je po mojem mnenju en Kaučič ali pa Jereb v vožnji po regionalni cesti, čeprav ne čist po omejitvah, manj nevaren od premikajočih šikan (tistih, ki se vozijo globoko pod omejitvami) oz. tistih, ki izsiljujejo v križiščih ali pa vozijo hitro in ne obvladujejo avtomobila.

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Aktualno dogajanje Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava