PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Aktualno dogajanje

Padalci???

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo

Bunny
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 24.04.2008. 23:41:56    Naslov sporočila: Padalci??? Odgovori s citatom
http://www.as2005.si/novice.asp?card=novice&metoda=nid&dr=nix&id=1069

A kdo to razume???? Jaz se namreč iz tega obvestila ne znajdem!!!
Sprašujem se ali je to pravi način ene "resne" organizacije?
Podpisan je direktor!!!!

Povejte mi če sem čuden ker tega "humorja" ne razumem.

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

Opelpower
20 sekund na brzinc...

Kraj: Kašelj

PrispevekObjavljeno: 25.04.2008. 08:23:47    Naslov sporočila: Re: Padalci??? Odgovori s citatom
ja tko so v bivši jugi časa maršala Tita govoril tistim , ki niso opravili izpita v šoli Laughing

Bunny
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 25.04.2008. 09:46:51    Naslov sporočila: Re: Padalci??? Odgovori s citatom
se pravi da je naša zveza še vedno v letu 1975??? Laughing

UU ´91smo se osamosvojili imamo svojo državo Slovenijo in smo v EU kateri ravnokar predsedujemo Laughing Laughing

jay
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 25.04.2008. 10:51:48    Naslov sporočila: Re: Padalci??? Odgovori s citatom
Bunny je napisal/a:
se pravi da je naša zveza še vedno v letu 1975??? Laughing

UU ´91smo se osamosvojili imamo svojo državo Slovenijo in smo v EU kateri ravnokar predsedujemo Laughing Laughing

ne ne, vodilni so še vedno isti kot leta 75, to je težava Very Happy Cool

aichi
Site Admin

Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: 25.04.2008. 14:57:05    Naslov sporočila: Re: Padalci??? Odgovori s citatom
un, ki to daje gor, se je vzdržal vseh komentarjev Cool

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov

Impreza
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 26.04.2008. 16:24:04    Naslov sporočila: Re: Padalci??? Odgovori s citatom
A to pomeni, da po temu datumu ne bo več mogoče pridobiti licence?!

aichi
Site Admin

PrispevekObjavljeno: 26.04.2008. 21:30:26    Naslov sporočila: Re: Padalci??? Odgovori s citatom
Yeah right.......Kot vsako leto..: Smile

Blanka
Hujši ko Vattanen

Kraj: Sp.Idrija

PrispevekObjavljeno: 27.04.2008. 19:10:47    Naslov sporočila: Re: Padalci??? Odgovori s citatom
A je mogoče kdo iz okolice Idrje de gre na predavanje?

Mike
Šef šefa mehanika

PrispevekObjavljeno: 28.04.2008. 11:43:18    Naslov sporočila: Re: Padalci??? Odgovori s citatom
G. Šuster nima osnovne kulture izražanja in obnašanja. Njegovi prispevki, ki pa jih daje na uradno stran zveze za avto šport so samo dokaz navedenega, vse pa meče slabšo luč na našo državo, zvezo in tiste, ki moramo biti njeni člani.

Bunny je napisal/a:
http://www.as2005.si/novice.asp?card=novice&metoda=nid&dr=nix&id=1069

A kdo to razume???? Jaz se namreč iz tega obvestila ne znajdem!!!
Sprašujem se ali je to pravi način ene "resne" organizacije?
Podpisan je direktor!!!!

Povejte mi če sem čuden ker tega "humorja" ne razumem.

matador
Nosač gum

Kraj: Ljutomer

PrispevekObjavljeno: 15.05.2008. 10:03:41    Naslov sporočila: Re: Padalci??? Odgovori s citatom
a to pomeni da dirkaske licence po tem datumu sploh vec ne izdajajo, in moramo tisti ki je se nimamo pocakati do naslednjega leta?

Dirk
10 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 15.05.2008. 10:32:18    Naslov sporočila: Re: Padalci??? Odgovori s citatom
matador je napisal/a:
a to pomeni da dirkaske licence po tem datumu sploh vec ne izdajajo, in moramo tisti ki je se nimamo pocakati do naslednjega leta?

To tut mene zelo zanima!! Se je sedaj pokazala ena priložnost pa me zanima če še lahko dobim licenco!?

fabi-a
20 sekund na brzinc...

Kraj: , S. Primorska

PrispevekObjavljeno: 15.05.2008. 10:57:15    Naslov sporočila: Re: Padalci??? Odgovori s citatom
Verjetno da lahko.

ponavadi je bil zadnji izredni termin Junij, Julij. Lani pa mislim da celo pred Postojno.

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo AIM - AOL Instant - naslov Yahoo Messenger - naslov MSN Messenger - naslov

matador
Nosač gum

PrispevekObjavljeno: 15.05.2008. 13:28:04    Naslov sporočila: Re: Padalci??? Odgovori s citatom
Upam da res

Anja
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 16.05.2008. 08:08:05    Naslov sporočila: Re: Padalci??? Odgovori s citatom
Sigurno tega ne boste tu gor rešli, ampak bo treba vsaj kaki mail na AŠ poslat. Če vas bo nekaj, te bo seminar, če se nihče ne bo javil te ga ne bo... precej preprosto Smile

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov

drejki
Rally legenda

Kraj: Trbovlje

PrispevekObjavljeno: 16.05.2008. 09:35:15    Naslov sporočila: Re: Padalci??? Odgovori s citatom
Recimo.

Kok vas pa je za licenco?

Če bi se lahko podpisal spodi.

Lp

matador
Nosač gum

PrispevekObjavljeno: 17.05.2008. 13:51:17    Naslov sporočila: Re: Padalci??? Odgovori s citatom
jaz se podpisem
lp

Zlata J.
Seicento vajenec

Kraj: Žalec -občasno Idrija

PrispevekObjavljeno: 17.05.2008. 14:12:54    Naslov sporočila: Re: Padalci??? Odgovori s citatom
Če si član kakšnega društva ti tako vlogo potrdi društvo pošlje na AŠ in ko vas bo dovolj bo tudi seminar. Predvidoma v začetku naslednjega meseca so mi rekli ker tudi mi imamo tri novince tako da brez panike.

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov

matador
Nosač gum

PrispevekObjavljeno: 17.05.2008. 14:22:44    Naslov sporočila: Re: Padalci??? Odgovori s citatom
tak da za to licenco zaprosi klub oz. drustvo v katero si vclanjen sam pa nemoreš tudi če si včlanjen al kako naj to razumem?

Anja
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 17.05.2008. 18:07:17    Naslov sporočila: Re: Padalci??? Odgovori s citatom
Člani zveze se lahko samo društva, posamezniki ne morejo bit Posledično vlogo za voznika pošlje društvo in tudi na dirke te prijavlja - v praksi rabiš svoj opdpis + podpis in žig društva.

sgorazd
Hujši ko Vattanen

PrispevekObjavljeno: 28.05.2008. 06:19:13    Naslov sporočila: Re: Padalci??? Odgovori s citatom
Glede na to, da sem bil na tem seminarju 05.05.2008 pa me zmoti dejstvo, da še ni bilo objave na "uradnem glasilu" o opravljenih izpitih oz. o neopravljenih izpitih.

Mineva 4. teden od opravljanja izpita, vendar objave še ni.

jay
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 29.05.2008. 06:51:18    Naslov sporočila: Re: Padalci??? Odgovori s citatom
sgorazd je napisal/a:
Glede na to, da sem bil na tem seminarju 05.05.2008 pa me zmoti dejstvo, da še ni bilo objave na "uradnem glasilu" o opravljenih izpitih oz. o neopravljenih izpitih.

Mineva 4. teden od opravljanja izpita, vendar objave še ni.

kr navadi se, to je pa aš2005

205T16
20 sekund na brzinc...

Kraj: wajdušna

PrispevekObjavljeno: 05.06.2008. 17:41:03    Naslov sporočila: Re: Padalci??? Odgovori s citatom
http://www.as2005.si/novice.asp?card=novice&metoda=nid&dr=nix&id=1076

Blanka
Hujši ko Vattanen

Kraj: Sp.Idrija

PrispevekObjavljeno: 05.06.2008. 18:40:36    Naslov sporočila: Re: Padalci??? Odgovori s citatom
205T16 je napisal/a:
http://www.as2005.si/novice.asp?card=novice&metoda=nid&dr=nix&id=1076

To je razpis za nov termin...?sgorazd? pa je pisal o tem kje so rezultati tistih,ki smo bili na seminarju 5.maja...namreč še zdaj,ko je že mesec mimo,ne vemo ali smo nardili licenco ali ne!!!...saj če bi jo dobili po pošti bi blo tud čist dovolj-pa še to nismo...in AŠ-jeva stran naj bi bila uradno glasilo...

Anja
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 06.06.2008. 09:33:42    Naslov sporočila: Re: Padalci??? Odgovori s citatom
Kaj če bi kdo raje na AŠ kaki mail poslal ali pa poklical... nihče od nas na forumu namreč nima rezultatov testov, tam pa jih majo Wink

Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Aktualno dogajanje Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava

Domov...Nazaj...Na vrh...