PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Tehnika, Oprema, Vprašanja

Rollbar

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo

fičo_turbo
Gledalec

Kraj: grosuplje

PrispevekObjavljeno: 23.04.2008. 20:46:22    Naslov sporočila: Rollbar Odgovori s citatom
LP

Sem nov na tem forumu in me zanima kje kdo v Sloveniji izdeluje rollbar Question

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

aichi
Site Admin

Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: 23.04.2008. 21:00:48    Naslov sporočila: Re: Rollbar Odgovori s citatom
Hm... Za mojo pokojno Alfo sem ga dobil pri enem stricu z Iga (sem pozabil ime)... Je pa delal to včasih za Yugote.

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov

TurboMiš
Gledalec

Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: 23.04.2008. 21:23:25    Naslov sporočila: Rollbar Odgovori s citatom
Znanec ma obrt tu pri nas zravn Kranja in ga uhka pobaram. vem da je neki delal za ene avtomobiliste pred časom.

Samo
Absolutni mojster volana

Kraj: štajerc v LJ

PrispevekObjavljeno: 23.04.2008. 22:21:55    Naslov sporočila: Re: Rollbar Odgovori s citatom
fičo_turbo je napisal/a:
LP

Sem nov na tem forumu in me zanima kje kdo v Sloveniji izdeluje rollbar Question

Urbančič Janez - najdeš ga na Celovški cesti, za McDonaldsom... dobiš tudi certifikat

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov

Cech_Styler
20 sekund na brzinc...

Kraj: Logatec

PrispevekObjavljeno: 23.04.2008. 23:39:58    Naslov sporočila: Re: Rollbar Odgovori s citatom
kolk pa pride ena kletka cca?

IztokFranko
20 sekund na brzinc...

Kraj: KK

PrispevekObjavljeno: 24.04.2008. 05:58:17    Naslov sporočila: Re: Rollbar Odgovori s citatom
Samo je napisal/a:
fičo_turbo je napisal/a:
LP

Urbančič Janez - najdeš ga na Celovški cesti, za McDonaldsom... dobiš tudi certifikat

to je celovška c. 172 Very Happy

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov

fičo_turbo
Gledalec

Kraj: grosuplje

PrispevekObjavljeno: 24.04.2008. 13:51:16    Naslov sporočila: Re: Rollbar Odgovori s citatom
Hvala za vse odgovore Very Happy
Ali ima mogoče kdo še kakšno telefonsko številko od tistega ki dela rollbar??? Confused

HI-HI
10 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 05.06.2008. 05:48:41    Naslov sporočila: Številka... Odgovori s citatom
041420662 marc iz iga

bernjak
Šef šefa mehanika

PrispevekObjavljeno: 12.09.2008. 15:06:54    Naslov sporočila: Re: Rollbar Odgovori s citatom
zdravo mene pa zanima če mi lahko kdo napiše od urbančiča številko

bernjak
Šef šefa mehanika

PrispevekObjavljeno: 14.09.2008. 17:26:52    Naslov sporočila: Re: Rollbar Odgovori s citatom
kaj res nobeden nima od urbančiča številko ki dela zaščitne kletke

P.K.
10 sekund na brzinc...

Kraj: Trbovlje

PrispevekObjavljeno: 15.09.2008. 07:10:56    Naslov sporočila: Re: Rollbar Odgovori s citatom
041-717-700 Urbančič

bernjak
Šef šefa mehanika

PrispevekObjavljeno: 15.09.2008. 18:05:36    Naslov sporočila: Re: Rollbar Odgovori s citatom
ej hvala ti Wink

Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Tehnika, Oprema, Vprašanja Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava

Domov...Nazaj...Na vrh...