PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Tehnika, Oprema, Vprašanja

Pomoč: čelada,interfon

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo

s3m3
Kuha mal'co

Kraj: Logatec

PrispevekObjavljeno: 18.03.2008. 16:14:39    Naslov sporočila: Pomoč: čelada,interfon Odgovori s citatom
Mene pa nekaj zanima!Mam čelado in slušalke od peltorja interfon pa od ompja!!Zdej me pa zanima če se da dobit kakšen vmesnik za priklop teh dveh stvari!!Če ima kdo že izkušje s tem??
LP

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

lusho_jr

PrispevekObjavljeno: 20.03.2008. 13:14:56    Naslov sporočila: Re: Pomoč: čelada,interfon Odgovori s citatom
Priporoč## ti, da vzameš še centralo od peltorja. Sem enkrat probal prilagajat pa ni šlo, sicer sem imel ravno obratno situacijo (peltor centralo pa navadne slušalke in mikrofon). S slušalkami se da kej zrihtat, z mikrofonom pa je problem.

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

DS71
20 sekund na brzinc...

Kraj: Il.Bistrica

PrispevekObjavljeno: 20.03.2008. 13:56:33    Naslov sporočila: Re: Pomoč: čelada,interfon Odgovori s citatom
dobiš vmesnik...je pa zanimiva cena Confused
drgač imam jst enga Rolling Eyes

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

db Rally
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 20.03.2008. 14:14:10    Naslov sporočila: Re: Pomoč: čelada,interfon Odgovori s citatom
Jst imam predelan oz. zamenjan konektor na čeladi za OMP centralino.Ni pa to najbolj pametno če enkrat v prihodosti kupiš Peltor centralino.

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Tehnika, Oprema, Vprašanja Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava

Domov...Nazaj...Na vrh...