PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Aktualno dogajanje

PRK 23.3
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6  Naslednja

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo

pero
Rally legenda

PrispevekObjavljeno: 18.04.2008. 18:23:55    Naslov sporočila: Re: PRK 23.3 Odgovori s citatom
danes sta na progi trenirala tudi Trček in če sem prav videl Logar, a je tud njiju premamil.

škoda k je ful dež padal, da se nista mogla lih najhitrej pelat

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

mutni
20 sekund na brzinc...

Kraj: il.bistrica

PrispevekObjavljeno: 19.04.2008. 13:53:35    Naslov sporočila: Re: PRK 23.3 Odgovori s citatom
kaj je biu kdu dns u logatci?
se je kej zanimivga dogajalo?

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov

GSI
Mehanik

Kraj: planet Melmak

PrispevekObjavljeno: 19.04.2008. 15:55:15    Naslov sporočila: Re: PRK 23.3 Odgovori s citatom
Trening, vsak je par rund odpelov. Pa tanovo Imrezo STI se je dal vidt, čeprav je odrezana zadej, je huda do konca.

saso
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 19.04.2008. 18:19:06    Naslov sporočila: Re: PRK 23.3 Odgovori s citatom
Jest sem si šel danes tud ogledat trening,je bilo kar nekaj za vidit,tekmovalcev je dost.Ni pa bilo Kramerja ter tudi Trčka ter Logarja ne,ki naj bi trenirala v petek,kot je nekdo prej napisal.

gmendieta78
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 19.04.2008. 19:37:14    Naslov sporočila: Re: PRK 23.3 Odgovori s citatom
...

Nazadnje urejal/a gmendieta78 23.01.2010. 23:27:04; skupaj popravljeno 1 krat

MG
Hujši ko Vattanen

PrispevekObjavljeno: 19.04.2008. 19:50:17    Naslov sporočila: Re: PRK 23.3 Odgovori s citatom
Mc crash je napisal/a:
Ja fino bi blo videt tud kej hujga,namest Boha je dans Pelhan nažigal,da je blo saj mal za videt,Vusič je mislu da nekaj zna je blo za ...,Marc lahk gre pa za kašn let na Finsko pa bo
isti -----.Ko bo dal kašnmu mulcu za vozit bo pa mogoč kašn rezultat,sam ga ne bo dosegu,ker ne more volana zasukat ko je v avtu,ma pač ena 56 kil preveč.Na žalost se ne more sprijaznit s tem.Naj kupi un računalniški zic pa naj doma uživa v njegovih super vožnjah na kompjuterju,ne da nam para živce,ker avto ma za nekaj pokazat od nega pa ni neč!!!

Tole je pa blo zelo nesramno!
Se en tak, ko ce bi imel dnar bi prisel pa zmagal.

REaLIST
Rally legenda

PrispevekObjavljeno: 19.04.2008. 19:55:40    Naslov sporočila: Re: PRK 23.3 Odgovori s citatom
Mc crash je napisal/a:
... Ko bo dal kašnmu mulcu za vozit bo pa mogoč kašn rezultat ...

Mislim da je Marc v preteklosti dosti denarja namenil drugim dirkačem (dirkaču), pa naj zdej dec uživa še sam.

Bunny
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 19.04.2008. 19:59:03    Naslov sporočila: Re: PRK 23.3 Odgovori s citatom
MG je napisal/a:
Mc crash je napisal/a:
Ja fino bi blo videt tud kej hujga,namest Boha je dans Pelhan nažigal,da je blo saj mal za videt,Vusič je mislu da nekaj zna je blo za ...,Marc lahk gre pa za kašn let na Finsko pa bo
isti -----.Ko bo dal kašnmu mulcu za vozit bo pa mogoč kašn rezultat,sam ga ne bo dosegu,ker ne more volana zasukat ko je v avtu,ma pač ena 56 kil preveč.Na žalost se ne more sprijaznit s tem.Naj kupi un računalniški zic pa naj doma uživa v njegovih super vožnjah na kompjuterju,ne da nam para živce,ker avto ma za nekaj pokazat od nega pa ni neč!!!

Tole je pa blo zelo nesramno!
Se en tak, ko ce bi imel dnar bi prisel pa zmagal.

po možnosti kar wrc!! Nesramnež!!! Me zanimajo tvoji rezultati?

Mc crash
Mehanik

Kraj: žir

PrispevekObjavljeno: 19.04.2008. 20:06:06    Naslov sporočila: Re: PRK 23.3 Odgovori s citatom
ja sami bumbarj še hodmo gleda,na tribunah so še dost hujš komentarji,če pa enmu kaj
na žuljn stopiš si pa nesramen?????

Blaž
Rally legenda

Kraj: Škofja loka

PrispevekObjavljeno: 19.04.2008. 20:10:43    Naslov sporočila: Re: PRK 23.3 Odgovori s citatom
Mc crash zelo rad bi tebe videl za volanom dirkalnika. Marc pelje za svoje finance tako kot velika večina dirkačev v Sloveniji. Ko boš ti nekega dne dopolnil 18 let, pa ko te sreča pamet, zaslužiš nekaj evrov,.. potem se oglasi in povej kako je peljati dirkalno vozilo. Do takrat pa bodi raje doma in se igraj.

vusso
Šef šefa od šefa, ah...

Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: 19.04.2008. 20:22:33    Naslov sporočila: Re: PRK 23.3 Odgovori s citatom
Če so nekateri nesramni pa smo lahko tudi mi. Mislim, da je McCrash res tisti, ki je samo nevoščljiv tistim, ki si to lahko privoščijo in njegov žep grizejo bolhe v primerjavi z ostalimi.

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo

McJure
20 sekund na brzinc...

Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: 20.04.2008. 07:47:01    Naslov sporočila: Re: PRK 23.3 Odgovori s citatom
Da me ne bi kdo s tem idiotom zamenjeval!!!! Mad

M M -SWIFT
Gledalec

PrispevekObjavljeno: 20.04.2008. 08:04:32    Naslov sporočila: Re: PRK 23.3 Odgovori s citatom
Ej Janez ( Mc crash ). Jest sn misnil včasih ko sn te srečval na dirkah de si eden tistih ki hodjo uživat tja.Ko pa posluš## tvoje komentarje ob progi in berem tvoje poste,mi gre pa kr na bruhanje.( pa tak dirkaški privrženec)
Pa še neki k si glih tako pametn.Spomni se kako si Alfo razbil,edina ovira sredi travnika,pa še tisto si nabasal,pa še kej bi se našlo.Rajši sebe komentiraj ne pa tiste k so ze neki pokazal,če ne vsega bojo pa še.

GSI
Mehanik

Kraj: planet Melmak

PrispevekObjavljeno: 20.04.2008. 09:59:53    Naslov sporočila: Re: PRK 23.3 Odgovori s citatom
Na tribunah so pa itak vedno najbolj glasni vsevedni frajerčki, ki z realnostjo nimajo nebene povezave. Tisti, ki kaj vedo, so raje tiho in se jim za hrbti smejijo.

slayer
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 20.04.2008. 11:39:54    Naslov sporočila: Re: PRK 23.3 Odgovori s citatom
Mc crash je napisal/a:
ja sami bumbarj še hodmo gleda,na tribunah so še dost hujš komentarji,če pa enmu kaj
na žuljn stopiš si pa nesramen?????

Bejži in se na naslednjo dirko prijavi z karjolo, kaj druzga ti ne ostane verjetno. Pridem navivat! Very Happy

zajla
Šef šefa od šefa, ah...

PrispevekObjavljeno: 20.04.2008. 16:35:00    Naslov sporočila: Re: PRK 23.3 Odgovori s citatom
McCrash se naj raje najperj pisat navadi. Vprasanje, ce sploh ima izpit za moped...

brbr
20 sekund na brzinc...

Kraj: Žiri

PrispevekObjavljeno: 20.04.2008. 16:53:52    Naslov sporočila: Re: PRK 23.3 Odgovori s citatom
zajla je napisal/a:
McCrash se naj raje najperj pisat navadi. Vprasanje, ce sploh ima izpit za moped...

No dejte nehat s takimi komentarji, ker sploh ne poznate človeka. Sicer je pa forum zato da se napiše svoje mnenje. ne rečem, da se strinjam z vsemi napisanimi posti samo ne morte potem obsojat človeka ker je nekaj napisal (svoje mnenje).

M M -SWIFT a ti nisi imel še nobene nesreče ??? Shocked Shocked

Lp Domen

zajla
Šef šefa od šefa, ah...

PrispevekObjavljeno: 20.04.2008. 16:56:45    Naslov sporočila: Re: PRK 23.3 Odgovori s citatom
Naj se spomni, kaj je Krivec povedal njemu in njegovim kolegom, ki so stali ravno pod komentatorskim mestom, dve leti nazaj v Žabljah...

Njegovo pisanje je žaljivo za dirkače. Vsi dirkajo na svoje stroške in za svoje veselje.

Loeb
Kuha mal'co

Kraj: Idrija

PrispevekObjavljeno: 20.04.2008. 17:37:53    Naslov sporočila: Re: PRK 23.3 Odgovori s citatom
Bomo videli če bo napisal kdo od zgoraj omejenih dirkačev... Drugače pa zelo žaljivo.

mutni
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 20.04.2008. 18:12:27    Naslov sporočila: Re: PRK 23.3 Odgovori s citatom
mislm da ste malu zašli sz teme Cool
uglavnm da povzamemo mal današnje dogajanje...
vreme je blu lepu, dirke so ble zanimive, skratka popoln dan Laughing

p.s. a kdu vej kaj je blu narobe sz citroen ax-##, da so vložli prostest?tehnične nepravilnosti?

fabi-a
20 sekund na brzinc...

Kraj: , S. Primorska

PrispevekObjavljeno: 20.04.2008. 18:55:16    Naslov sporočila: Re: PRK 23.3 Odgovori s citatom
Ja tegale Ax sem jaz vozil. Dobil sem protest, tko da pocakajmo do srede ko bo tehnicna komisija odlocila, ali je upravicena ali ne. Bom takrat vec komentiral.
Vendar Vallisneriju,ki mi je avto rental, trdno zaupam.

Lep pozdrav!

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo AIM - AOL Instant - naslov Yahoo Messenger - naslov MSN Messenger - naslov

gasp
Sovoznik z dioptrijo

Kraj: Tunjice

PrispevekObjavljeno: 20.04.2008. 18:56:25    Naslov sporočila: Re: PRK 23.3 Odgovori s citatom
odlično je bilo, tokrat smo imeli več sreče z vremenom Smile vsaka čast vsem ki so danes nastopali, predvsem pa avtokrosistom, ki so z nastevitvami za avtokros (razen petrovčiča) znova dokazali svojo hitrost tudi na asfaltu

mutni
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 20.04.2008. 19:02:52    Naslov sporočila: Re: PRK 23.3 Odgovori s citatom
držimo pesti da bo use ok ne Cool
pa useenu čestitke za zmago...dobro si ga peljal..svaka čast... Cool

Drager
Mehanik

Kraj: V boksih

PrispevekObjavljeno: 20.04.2008. 19:40:08    Naslov sporočila: Re: PRK 23.3 Odgovori s citatom
fabi-a je napisal/a:
Ja tegale Ax sem jaz vozil. Dobil sem protest, tko da pocakajmo do srede ko bo tehnicna komisija odlocila, ali je upravicena ali ne. Bom takrat vec komentiral.

Lep pozdrav!

Kam je šel avto? 20 minut pred podelitvijo sem videl da se je kombi z avtomobilom odpeljal, pred njim pa en od komisarjev.

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Yahoo Messenger - naslov MSN Messenger - naslov

makaron
Absolutni mojster volana

Kraj: Notranjska

PrispevekObjavljeno: 20.04.2008. 20:07:06    Naslov sporočila: Re: PRK 23.3 Odgovori s citatom
Če sem prav razumel gre avto v LJ pod ključ, kjer ga bo tekom tedna pregledal tehnični komisar (mislim, da je bilo rečeno v sredo, ker prej nima časa). Osebno sicer mislim, da je AX lažji od ostalih avtomobilov (min. masa je 760kg) in odtod njegova prednost.

Čestitke še enkrat vsem zmagovalcem in ostalim tekmovalcem, ki so prikazali res odlične borbe. Še vreme nam je bilo nakljonjeno, tko da sem kot eden izmed mnogih gledalcev zares užival Very Happy

Bunny
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 20.04.2008. 20:17:38    Naslov sporočila: Re: PRK 23.3 Odgovori s citatom
Popoln dan!! Vsaj Zame. fabi-a ti si pa pokazal kam sodiš in kaj si sposoben!!!! Pa jebeš diplomirane inžinirje in V ....ing!!! Nej bo kar hoče zame si danes zmagal!!!!

jakaracman
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 20.04.2008. 20:26:42    Naslov sporočila: Re: PRK 23.3 Odgovori s citatom
Bunny je napisal/a:
Nej bo kar hoče zame si danes zmagal!!!!

Tudi če je avto zgoljufan?

PS: Čisto teoretično vprašanje, vsak je nedolžen dokler se mu ne dokaže krivde in tako je ta hip avto "čist" ... Gre samo za to, da eni komentirajo, ne da bi pomislili (ali pa pri njih cilj v življenju opravičuje sredstva) ...

bac
20 sekund na brzinc...

Kraj: Idrija

PrispevekObjavljeno: 20.04.2008. 23:28:41    Naslov sporočila: Re: PRK 23.3 Odgovori s citatom
fabi-a je napisal/a:

Lep pozdrav!

Jest ti čestitam. Vozil si odlično, me je pa nekaj grozno zmotilo. Tvoja spremljevalna ekipa oz. boksi. Ne vem kam je šel tisti zakon o omejitvi alkohola na športnih prireditvah, a so ga že izbrisali al kako? Sej ne rečem eno pivo, ali mogoče še 2, zaradi visokih temperatur (pustmo zdej gledalce-tukej imaš itak 100 različnih alkoholnih tipov) ampak spremljevalna ekipa si pa kej takega ne sme privoščit. Za mene ste izpadl bedaki, pa ne mislem nobenga žalit, sam men se zdi da takšno pijančevanje ne sodi k športu. Sploh pa ne h avtomobilističnemu, saj naj bi bili dirkači zgled drugim voznikom, ker ste na cesti kao kulturni vozniki, ki se nato čisto legalno zdivjate na dirkah. Smrdelo je po vinu daleč tam okrog, proti koncu pa je vsak lahko opazu skupinice napitih mladeničev v rdečih kratkih majicah z znanim logotipom.
Veliko je nesreč v Sloveniji s smrtnim izidom. Vzrok za njih, na prvem mestu, je pa alkohol. Upam da so vsi tvoji prijatelji prišli srečno domov, v prihodje pa rajši prej pomisli, če je še pametno izvajati takšno promocijo in kakšne posledice ima to lahko.

Pa lep pozdrav

fabi-a
20 sekund na brzinc...

Kraj: , S. Primorska

PrispevekObjavljeno: 21.04.2008. 05:07:30    Naslov sporočila: Re: PRK 23.3 Odgovori s citatom
Glede spremljevalne ekipe se popolnoma strinjam, nekateri so pretiravali...so pa imeli organiziran avtobus, tko da glede prevoza domov je bilo vse poslihtano.

Saj vem sedaj vas bo vse motilo, moj cilj dirkanja je bil pa malo drugacen, da bi me ljudje vzljubili, ne pa izobčili.

Vseeno hvala!

Lepse je bilo lani dirkat s Xsaro s civilnim motorjem, podvozjem za rally... vsaj nobenemu nisem na zul stopil, ter dobaval pokale(do 21let) in se na koncu srecen in vesel vračal domov.

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo AIM - AOL Instant - naslov Yahoo Messenger - naslov MSN Messenger - naslov

GorazdT
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 21.04.2008. 06:31:35    Naslov sporočila: Re: PRK 23.3 Odgovori s citatom
Fabi-a, rad bi ti čestital za izredno lepo in čisto vožnjo. Da bi znal bit kak protest, je bilo za pričakovat, sploh če nek skoraj "novinec" tako gladko zmaga z avtomobilom, ki je pri nas že večkrat gosotoval in so ga premagovali tudi marsikateri yugi.
Verjetno je zate še najboljše, da je bil protest na prvi dirki, če je vse OK, potem boš vsem zaprl goflje in že v štartu zatrl vse dvome, ki bi se pojavljal tekom sezone...

Je pa vedno problem pri najetih avtomobilih, kjer ne veš kako ga je lastnik pripravil..., za svojega točno veš kaj je notri...

Upam, da se čimhitreje razrešijo vsi dvomi.

Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Aktualno dogajanje Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6  Naslednja
Stran 4 od 6

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava