PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Aktualno dogajanje

Sodelovanje z zvezo AŠ2005

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  

Ali zveza dirkačem, ekipam in organizatorjem pomaga po najboljših močeh?
Da
5%
 5%  [ 5 ]
Ne
40%
 40%  [ 38 ]
Škoda besed
52%
 52%  [ 49 ]
Ni pomembno
2%
 2%  [ 2 ]
Skupaj glasov : 94

Avtor Sporočilo

The doctor
Šef šefa mehanika

Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: 24.01.2008. 12:59:23    Naslov sporočila: Sodelovanje z zvezo AŠ2005 Odgovori s citatom
Kaj mislite? Confused

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

The doctor
Šef šefa mehanika

PrispevekObjavljeno: 24.01.2008. 19:55:13    Naslov sporočila: Re: Sodelovanje z zvezo AŠ2005 Odgovori s citatom
komentarji zaželjeni

buxter

Kraj: Primorska

PrispevekObjavljeno: 24.01.2008. 23:07:09    Naslov sporočila: Re: Sodelovanje z zvezo AŠ2005 Odgovori s citatom
Slovenija, od kod lepote tvoje!!!

blagomix
20 sekund na brzinc...

Kraj: horjul

PrispevekObjavljeno: 24.01.2008. 23:56:32    Naslov sporočila: Re: Sodelovanje z zvezo AŠ2005 Odgovori s citatom
Z moje strani kot organizatorja PRK-jev imam ze od samega zacetka vec ali manj slabe izkusnje, ce pa bi zelel vse napisati bi bil list hitro poln ( zacelo se je na zimskem showu, kjer niso pustili, da bi merili čas traktoristkam, potem na naslednji dirki zaradi nastopa Jereba v odmoru ..., ce si hotel dobiti karte za zakljucno slovesnost, si moral pisno zaprositi, ceprav si kot organizator že plačal 60 jurčkov , datumov za vpis v koledar niso nikoli upoštevai, kakor tudi ne spremembe pravil, da bi združili avtokrosiste v eno divizijo Buggy in školkarji, razen divizije 1,....... ), edino kar lahko pohvalim je to, da sem dobil ažurno podatke po pošti, kolikšen je moj dolg do AŠ.
Lansko leto sem predlagal, da bi skupaj organizirali nekakšen pokal narodov, kjer bi nastopilo 6 TOP dirkačev iz Italije, Avstrije, Madžarske, CRO, SLO, pa je bil njihov odgovor, da mi lahko priskrbijo kontakte......., da o njihovih internetni stani in obveščanju voznikov in organizatorjev sploh ne govorim..........................................

The doctor
Šef šefa mehanika

PrispevekObjavljeno: 25.01.2008. 14:05:14    Naslov sporočila: Re: Sodelovanje z zvezo AŠ2005 Odgovori s citatom
Kar se tiče terjanja denarja je naša zveza po mojem mnenju med prvimi na svetu. Vsaj z nečim se lahko pohvali Shocked

IztokFranko
20 sekund na brzinc...

Kraj: KK

PrispevekObjavljeno: 25.01.2008. 16:30:10    Naslov sporočila: Re: Sodelovanje z zvezo AŠ2005 Odgovori s citatom
lahko bi se malo bolj potrudila Very Happy Laughing (a vonjate ironijo v tem postu)

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov

IztokFranko
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 21.02.2008. 19:56:00    Naslov sporočila: Re: Sodelovanje z zvezo AŠ2005 Odgovori s citatom
blagomix je napisal/a:
Z moje strani kot organizatorja PRK-jev imam ze od samega zacetka vec ali manj slabe izkusnje, ce pa bi zelel vse napisati bi bil list hitro poln ( zacelo se je na zimskem showu, kjer niso pustili, da bi merili čas traktoristkam, potem na naslednji dirki zaradi nastopa Jereba v odmoru ..., ce si hotel dobiti karte za zakljucno slovesnost, si moral pisno zaprositi, ceprav si kot organizator že plačal 60 jurčkov , datumov za vpis v koledar niso nikoli upoštevai, kakor tudi ne spremembe pravil, da bi združili avtokrosiste v eno divizijo Buggy in školkarji, razen divizije 1,....... ), edino kar lahko pohvalim je to, da sem dobil ažurno podatke po pošti, kolikšen je moj dolg do AŠ.
Lansko leto sem predlagal, da bi skupaj organizirali nekakšen pokal narodov, kjer bi nastopilo 6 TOP dirkačev iz Italije, Avstrije, Madžarske, CRO, SLO, pa je bil njihov odgovor, da mi lahko priskrbijo kontakte......., da o njihovih internetni stani in obveščanju voznikov in organizatorjev sploh ne govorim..........................................

to glede časa pri traktoristkah, je po moje šlo zaradi varnosti.

ker, če bi čas merili, bi se hitro našli prepotentni ljudje, ki bi iz tistega traktorja hoteli iztisniti nemogoče in peljali na limitu Rolling Eyes kar sicer ni neka hitrost Laughing vendar dovolj, da daš traktor na bok in bi hitro lahko prišlo do resnih posledic.

že slovenske novice so polne novic, da se ljudje že v navadni vožnji kobacajo na streho..

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov

123...
Absolutni mojster volana

PrispevekObjavljeno: 22.02.2008. 08:02:03    Naslov sporočila: Re: Sodelovanje z zvezo AŠ2005 Odgovori s citatom
Tepec.

IztokFranko
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 22.02.2008. 13:00:14    Naslov sporočila: Re: Sodelovanje z zvezo AŠ2005 Odgovori s citatom
te je naredil.

NeRo
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 22.02.2008. 14:18:25    Naslov sporočila: Re: Sodelovanje z zvezo AŠ2005 Odgovori s citatom
IztokFranko je napisal/a:
blagomix je napisal/a:

to glede časa pri traktoristkah, je po moje šlo zaradi varnosti.

ker, če bi čas merili, bi se hitro našli prepotentni ljudje, ki bi iz tistega traktorja hoteli iztisniti nemogoče in peljali na limitu Rolling Eyes kar sicer ni neka hitrost Laughing vendar dovolj, da daš traktor na bok in bi hitro lahko prišlo do resnih posledic.

že slovenske novice so polne novic, da se ljudje že v navadni vožnji kobacajo na streho..

Eheheheh. Franko, Franko. Včasih sam sebe prekosiš.
Da ti dočaram, kako je brati tebe...
Si videl kdaj kako bakico, ko je vsekala po tleh ali padla po stopnicah. Revca se ti zasmili ampak ti gre tudi na smeh zaradi situacije same, padca itd. Tako nekako je brati tvoje poste. Recimo tega zgoraj.
Brez zamere Franko. Cool

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo

IztokFranko
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 22.02.2008. 14:43:00    Naslov sporočila: Re: Sodelovanje z zvezo AŠ2005 Odgovori s citatom
to je blo 50:50 resno mišljeno. Wink

vendar vseeno, aš je ziher mislil na varnost pri tem. lahko pokličete njih med uradnimi urami in boste videli njihovo razlago.

123...
Absolutni mojster volana

PrispevekObjavljeno: 22.02.2008. 17:55:30    Naslov sporočila: Re: Sodelovanje z zvezo AŠ2005 Odgovori s citatom
Dej poba mal se ohlad!

EV

PrispevekObjavljeno: 30.03.2008. 18:51:33    Naslov sporočila: Re: Sodelovanje z zvezo AŠ2005 Odgovori s citatom
The doctor je napisal/a:
Kar se tiče terjanja denarja je naša zveza po mojem mnenju med prvimi na svetu. Vsaj z nečim se lahko pohvali Shocked

Lep pozdrav vsem obiskovalcem foruma.
Vidim da imate debato okoli aš-ja. V vseh avtošportih je enako SAMO DA SE KASIRA.Ne naredijo pa nič.O tem tudi govori spodnji članek iz Direkta.
Objavljeno: Ned Feb 26, 2006 19:28 Naslov sporočila:

--------------------------------------------------------------------------------

NEKAJ O RESNOSTI AŠ-JA DO SLOVENSKEGA AVTOŠPORTA
OBJAVLJENO V DIREKT-U

Dirkač Tone zamočil
Predsedniku zveze AŠ 2005 Tonetu Anderliču ni uspelo pravočasno priti na pomemben svetovni kongres
Ljubljana, 02.11.2005
Maša Cvek

Predstavniki Slovenske zveze za avtošport AŠ 2005 so štiri leta na vse pretege lobirali za sprejem v mednarodno avtomobilistično zvezo FIA, potem pa jim je njihov famozni predsednik Tone Anderlič že na prvem mednarodnem kongresu naredil vse prej kot dobro reklamo.

Pri ofenzivi na mednarodno avtomobilistično zvezo FIA so si funkcionarji AŠ 2005 z Dagmarjem Šusterjem na čelu poiskali močnega zaveznika - Olimpijski komite Slovenije in njegovega večnega predsednika Janeza Kocijančiča. Ta je pokazal neobičajen interes za panogo, ki sploh ni olimpijska, saj je pisaril pisma predsedniku FIA Maxu Mosleyju, ki pa ga Kocijančičeve pisarije niso preveč ganile. V Avto-moto zvezo Slovenije, ki ima pri nas edina mednarodno licenco, je fantom iz AŠ 2005 uspelo spraviti tudi domžalskega podjetnika Petra Verbiča, ki vestno skrbi za tekoči odtok informacij k Dagmarju Šusterju. Prav ta je svojega starega prijatelja Anderliča zrinil na čelo AŠ 2005, čeprav Tone o dirkanju in avtomobilih nima pojma. Je bil pa bojda zelo uspešen nabiralec denarja za dolenjsko dirko Gorjanci. Od sponzorjev mu je bil najbolj pri srcu Petrol, od katerega po zamenjavi v vrhu družbe zagotovo ne bo več nič kapnilo.

Potem ko je AŠ 2005 le uspelo postati pridružena članica FIA brez možnosti glasovanja, je prišlo vabilo na kongres v Rimu. Nanj so AŠ-jevci 28. oktobra poslali neizkušenega dirkača Toneta, sicer znanega tudi po tem, da za vsako malenkost grozi z odstopom. Na uro trajajočo sejo v Rimu je Anderlič pridrvel - z enournim zaostankom. Zamudil je vse pomembno dogajanje, kar je, če nič drugega, zelo zvezdniško.

JA AŠ SE ZELO TRUDI
MISLIM DA KOMENTAR NI POTREBEN,

Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Aktualno dogajanje Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava

Domov...Nazaj...Na vrh...