PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Tehnika, Oprema, Vprašanja

Rollbar

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo

Bunny
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 09.10.2007. 09:57:45    Naslov sporočila: Rollbar Odgovori s citatom
Zanima me če ma kdo kak naslov internetne strani, knjige ... bilokaj, kjer je lepo razvidna slika kje se mora rollbar pošvasat(povarit), kje so ojačitve v karoseriji.

Hvala za odgovor.
LP Bunny

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

juretti
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 09.10.2007. 10:14:19    Naslov sporočila: Re: Rollbar Odgovori s citatom
rolbar kupiš že narjenga, ojačitve karoserije se pa razlikujejo od avta do avta...

Bunny
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 09.10.2007. 11:15:22    Naslov sporočila: Re: Rollbar Odgovori s citatom
Ja vem da je tko najlažje ampak jast ga ne mislm švasat sam zanima me kako in kam in kje ... Very Happy hvala vseeno

DS71
20 sekund na brzinc...

Kraj: Il.Bistrica

PrispevekObjavljeno: 09.10.2007. 11:32:15    Naslov sporočila: Re: Rollbar Odgovori s citatom
uradna FIA stran...mislim da pod dodatek J..ni pa dovoljeno kr neki doma delat..ti bojo znali bolj objasnit na AŠ..tehnična komisija

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

DS71
20 sekund na brzinc...

Kraj: Il.Bistrica

PrispevekObjavljeno: 09.10.2007. 11:40:15    Naslov sporočila: Re: Rollbar Odgovori s citatom
eko..da ne boš zgubil cel dan z iskanjem Cool
http://www.fia.com/resources/documents/994546964__AppJ_Art_253.pdf

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

Bunny
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 09.10.2007. 11:45:56    Naslov sporočila: Re: Rollbar Odgovori s citatom
Ful hvala!!!

Bunny
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 09.10.2007. 11:56:31    Naslov sporočila: Re: Rollbar Odgovori s citatom
Sem lihkar dobiu tist bilten al kar je že od AŠ 2005 za l 07, tko da tukaj vse piše. Hvala vsem!! Če pa ma še kdo kaj naj se javi.

citroenfreak
Gledalec

PrispevekObjavljeno: 10.10.2007. 17:46:57    Naslov sporočila: Re: Rollbar Odgovori s citatom
Kdo v Sloveniji pa dela custom roll bare in kakšne so kej okvirne cene dela, brez materiala?

Hvala

Lp

David.Sport
Pokalni zmagovalec

PrispevekObjavljeno: 12.03.2008. 13:21:16    Naslov sporočila: Re: Rollbar Odgovori s citatom
a si zihr de maš legalno tole??kr se zravn rollbarja še ene par listkou dobi pa so kej poslikan...

rifasiemp
Rally legenda

PrispevekObjavljeno: 30.06.2008. 13:47:15    Naslov sporočila: Re: Rollbar Odgovori s citatom
da ne bom odpiro nove teme.... rollbar.... za enega eksota bi rabo.... autobianchi a112 pa zanima me kje se ga dobi najugodneje... pa se eno vprasanje... kako dolgo velja rollbaru homoligacija... ker bi ga mogoce kdaj zrihtal za ghd

hvala za odgovore Wink

lp,Nejc

Opelpower
20 sekund na brzinc...

Kraj: Kašelj

PrispevekObjavljeno: 30.06.2008. 16:37:09    Naslov sporočila: Re: Rollbar Odgovori s citatom
http://www.rallyshop.it/index.php?main_page=product_info&cPath=30_254_31&products_id=351

šparco ga ima

mloncar
20 sekund na brzinc...

Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: 23.07.2008. 12:13:16    Naslov sporočila: Re: Rollbar Odgovori s citatom
Imam eno vprašanje.. ..našel sem dirkalno Renault 5 GTT s švasanim rollbarom. Karoserija je v slabem stanju, rollbar je pa dober. Zanima me kako najhitreje in najlažje odstraniti rollbar iz GTT, ter ga potem pripraviti za vgradnjo v moj avto? Zanima me ali se to sme naredit?

Hvala za info

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

DRG
Hujši ko Vattanen

PrispevekObjavljeno: 23.07.2008. 15:43:25    Naslov sporočila: Re: Rollbar Odgovori s citatom
Ce je svasan, ga ne smes rezati (seveda samo v primeru, ce hoces vse homologirati)!
Narediti se pa da tako ali drugace Wink
Arrow

To je samo moje mnenje in samo moje....Ce pa gre komu to v nos,potem se naj dela,da ni videl napisanega! Wink

Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Tehnika, Oprema, Vprašanja Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava

Domov...Nazaj...Na vrh...