PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Tehnika, Oprema, Vprašanja

Rally vožnja za darilo-->kje?

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo

Tom1983

PrispevekObjavljeno: 18.09.2007. 16:46:32    Naslov sporočila: Rally vožnja za darilo-->kje? Odgovori s citatom
Pozdravljeni!

Zanima me kje v Sloveniji bi bilo možno da bi lahko bil kot sovoznik rallija, recimo zraven Andreja Jermana, ali mogoče kdo ve, kakšen kontakt, telefon da bi lahko koga vprašal?

Hvala!

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

koko
20 sekund na brzinc...

Kraj: savinjska dolina

PrispevekObjavljeno: 18.09.2007. 17:08:37    Naslov sporočila: Re: Rally vožnja za darilo-->kje? Odgovori s citatom
Andrej Jerman?Zdej ko je carving tehnika,ne vem če je še plac za sopotnika.

Tom1983

PrispevekObjavljeno: 18.09.2007. 19:57:20    Naslov sporočila: Re: Rally vožnja za darilo-->kje? Odgovori s citatom
sem ugotovil da sem napačnega mislil, Andreja Jereba je pravi, a ve kdo če je kakšna možnost ?

wd
Rally legenda

PrispevekObjavljeno: 18.09.2007. 19:58:55    Naslov sporočila: Re: Rally vožnja za darilo-->kje? Odgovori s citatom
Ja, komi čaka.

drekec_pekec
Hitri Seicento vajenec

PrispevekObjavljeno: 18.09.2007. 20:00:23    Naslov sporočila: Re: Rally vožnja za darilo-->kje? Odgovori s citatom
Ahh...zber si kaksnega hitrejsega Very Happy Twisted Evil

medy
Hud Relifarer

Kraj: cerknica

PrispevekObjavljeno: 18.09.2007. 21:25:05    Naslov sporočila: Re: Rally vožnja za darilo-->kje? Odgovori s citatom
drekec_pekec je napisal/a:
Ahh...zber si kaksnega hitrejsega Very Happy Twisted Evil

pol bi blo pa najbolš da bi ga ti kakšen krog pelu Twisted Evil Twisted Evil

vti
20 sekund na brzinc...

Kraj: Logatec

PrispevekObjavljeno: 19.09.2007. 05:42:21    Naslov sporočila: Re: Rally vožnja za darilo-->kje? Odgovori s citatom
Kok ste eni otročji s svojimi pametnimi komentarji.
Če oseba sprašuje oz prosi za pomoč mu dajte informacijo. Če je nimate, pa ne smetite z vašimi neumesnimi komentarji in bodite tiho!

P.S.
Evo ti kontakt mail:
andrej.jereb@a-jereb.si
oz.
+386 40 607 609 (stiki z javnostjo)
Sam težko da te po peljal oz ne bo poceni. Poskuši še pri komu drugem.

MK
20 sekund na brzinc...

Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: 19.09.2007. 06:16:36    Naslov sporočila: Re: Rally vožnja za darilo-->kje? Odgovori s citatom
A sploh ima dirkalca v garaži, ker v enem intervjuju sem bral, da je rekel, da mu je ful čudno, ker prvič po ne vem koliko letih v garaži nima dirkalca.

sgorazd
Hujši ko Vattanen

PrispevekObjavljeno: 19.09.2007. 06:20:51    Naslov sporočila: Re: Rally vožnja za darilo-->kje? Odgovori s citatom
kakšen že je, sam ne njegov

Opelpower
20 sekund na brzinc...

Kraj: Kašelj

PrispevekObjavljeno: 19.09.2007. 07:01:27    Naslov sporočila: Re: Rally vožnja za darilo-->kje? Odgovori s citatom
MK je napisal/a:
A sploh ima dirkalca v garaži, ker v enem intervjuju sem bral, da je rekel, da mu je ful čudno, ker prvič po ne vem koliko letih v garaži nima dirkalca.

ma pa une DIRKA! yariske... bolš kot nič

Revizor
Kuha mal'co

PrispevekObjavljeno: 19.09.2007. 08:17:59    Naslov sporočila: Re: Rally vožnja za darilo-->kje? Odgovori s citatom
Kontaktiraj me na PM

Ania

PrispevekObjavljeno: 16.03.2008. 12:42:43    Naslov sporočila: Re: Rally vožnja za darilo-->kje? Odgovori s citatom
mene tudi zanima, kje bi lahko dobila kaksno uro voznje, ampak ni nujno da z nekim znanim voznikom.. Wink ampak pac z nekom ki ima svoj rally avto in ki ga vozi, da npr. najprej samo zraven sedis potem pa se ti odpeljes kaksen krog.. Cool
ce ima kdo tel.stevilko al pa kaksno drugo informacijo bi prosila za cimhitrejsi odgovor (rabim za oceta za rojstni dan).. Very Happy
Lp..*

bozop
Hud Relifarer

Kraj: kras

PrispevekObjavljeno: 16.03.2008. 16:58:42    Naslov sporočila: Re: Rally vožnja za darilo-->kje? Odgovori s citatom
Predvidoma v aprilu bo taka možnost: na poligonu Blagomix v Logatcu, ko bomo imeli mi trenig in testiranja, za vse interesente za vožnjo v cliu 1,4 ali astri se lahko obrnete na: bps@email.si

Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Tehnika, Oprema, Vprašanja Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava

Domov...Nazaj...Na vrh...