PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Rally Magazin Forum Seznam forumov -> WRC in drugi

WRC Spain 2018

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo

89luka89
Rally legenda

Kraj: Ilirska Bistrica

PrispevekObjavljeno: 25.03.2018. 21:31:12    Naslov sporočila: WRC Spain 2018 Odgovori s citatom
Pozdravljeni. Letos imamo namen it na Rally v Španijo. Pa me zanima če je že kdo bil gor, da mi da mal informacij kako je blo.

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

skopusnik
20 sekund na brzinc...

Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: 25.03.2018. 21:46:52    Naslov sporočila: Re: WRC Spain 2018 Odgovori s citatom
Bil lani

89luka89
Rally legenda

PrispevekObjavljeno: 25.03.2018. 21:56:04    Naslov sporočila: Re: WRC Spain 2018 Odgovori s citatom
A lahko daš mal več info. A majo tudi v španiji rally pass, In kako je z vstopninami.

skopusnik
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 26.03.2018. 12:46:38    Naslov sporočila: Re: WRC Spain 2018 Odgovori s citatom
Mi nismo nobene vstopnine plačali, imaš pa neke karte, da v servisu prideš bližje tovarniškim ekipam. Nisem pa prepričan ali je plačljivo ali VIP.

89luka89
Rally legenda

PrispevekObjavljeno: 26.03.2018. 22:49:45    Naslov sporočila: Re: WRC Spain 2018 Odgovori s citatom
A pol parkingi na brzincih so tudi brezplačni?

skopusnik
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 26.03.2018. 23:17:49    Naslov sporočila: Re: WRC Spain 2018 Odgovori s citatom
Ja, saj parkiraš nekje za cesto ponavadi. Kot rečeno, mi nismo nič plačali vstopnin, parkingov ali česa podobnega Smile

Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Rally Magazin Forum Seznam forumov -> WRC in drugi Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava

Domov...Nazaj...Na vrh...