PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Rally Magazin Forum Seznam forumov -> WRC in drugi

WRC rally Nemčija 2017

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo

lesko
Gledalec

PrispevekObjavljeno: 27.07.2017. 08:13:02    Naslov sporočila: WRC rally Nemčija 2017 Odgovori s citatom
Pozdravljeni,

letos bomo obiskali Nemški rally za svetovno prvenstvo in obiskali ga bomo z kamperjem. Hitri pregled na uradno spletno stran je pokazal, da so za to namenjeni kampi in da je strogo prepovedano spanje izven njih. Ker smo že bili leta 2004 tam (z avtomobilom), so ceste dokaj ozke in kar zoprne za vožnjo z avtodomom. Ker gremo prvič z kamperjem na takšen dogodek, me zanima, če je že kdo bil z kamperjem tam? Rabil bi kak nasvet, namig...

Hvala in lep pozdrav!

A

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

EVOX
Nosač gum

PrispevekObjavljeno: 31.07.2017. 17:10:37    Naslov sporočila: Re: WRC rally Nemčija 2017 Odgovori s citatom
Vidim,da ti nobeden ne odgovori,ta forum je itak že zdavnaj umrl.Mogoče ti jest lahko malo pomagam.Mi smo bili z avtom 2 leti nazaj,če se boste držali teh glavnih lokacij,ki jih ponuja in reklamira organizator,ne boste imeli težave s kamperjem,povsod na teh glavnih lokacijah za gledalce so tudi organizirani kampi,v Nemčiji je dobro poskrbljeno in označeno že na avtocesti za gledalce

lesko
Gledalec

PrispevekObjavljeno: 01.08.2017. 12:40:07    Naslov sporočila: Re: WRC rally Nemčija 2017 Odgovori s citatom
Super! Hvala za namig. Smile

PS: opazil sem ja, da je ta forum le bleda senca kar je bil... ampak, kaj čmo... Smile

marko-89
Hujši ko Vattanen

Kraj: gradišče

PrispevekObjavljeno: 03.08.2017. 23:59:26    Naslov sporočila: Re: WRC rally Nemčija 2017 Odgovori s citatom
Mi smo bili s kamperjem, brez nobenih tezav. Na vsakem brzincu imas parkirisca, tako da normalno parkiras tudi z kamperjem. Na avtocestah ze vse označeno za posamezne brzince. Mi smo se vsak dan nastanili v kampih, jih je veliko. Ce rabis kaksne naslove ali imena kampov ti jih napisem. Glede organizacije je res na nivoju

lesko
Gledalec

PrispevekObjavljeno: 07.08.2017. 15:12:26    Naslov sporočila: Re: WRC rally Nemčija 2017 Odgovori s citatom
O super. Hvala!!! Potem pa res ne bo problema. Lahko pa bi mi res napisal Kampe... Smile

Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Rally Magazin Forum Seznam forumov -> WRC in drugi Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava

Domov...Nazaj...Na vrh...