PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Aktualno dogajanje

Rally Lavanttal 2017

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo

alexevo
20 sekund na brzinc...

Kraj: Idrija

PrispevekObjavljeno: 05.04.2017. 21:50:06    Naslov sporočila: Rally Lavanttal 2017 Odgovori s citatom
No, ta vikend se odvija rally Lavanttal pri naših severnih sosedih. Odkar dirka več ne šteje za DP SLO, seveda tudi stran ni več v slovenščini in ker nemščine obvladam ravno toliko, da ni vse skup nič, me zanima nekaj. Je za ta rally po novem obvezna vstopnina? če prav razumem, stane zapestnica 10€ in velja za vse HP in dostop v bokse?

evo še link do uradne strani:
http://www.lavanttal-rallye.at/2017/index.php

Hvala

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov

SinTa
Seicento vajenec

PrispevekObjavljeno: 06.04.2017. 09:26:40    Naslov sporočila: Re: Rally Lavanttal 2017 Odgovori s citatom
Je tako. Podobno je bilo že lani in v prejšnih letih na Wechsselland rallyu v Pinggau.

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

wrc-team
20 sekund na brzinc...

Kraj: ajdovščina

PrispevekObjavljeno: 09.04.2017. 08:20:08    Naslov sporočila: Re: Rally Lavanttal 2017 Odgovori s citatom
vstopnina je bila in to samo za v bokse 10e kar se meni zdi malo pretirano

alexevo
20 sekund na brzinc...

Kraj: Idrija

PrispevekObjavljeno: 09.04.2017. 19:29:49    Naslov sporočila: Re: Rally Lavanttal 2017 Odgovori s citatom
Res je ja, samo za bokse je bila vstopnina. Jaz sem pač plačal, ker se mi ne zdi vredno prepirat, pa še tako je, da organizatorji tudi rabijo sredstva in mislim da teh 10€ ne bom pogrešal toliko, da bi zaradi njih obubožal. Ni mi pa jasno kdo kaj kupi od tistega možaka, ki ima stojnico z artikli...jao no. Artikli popolnoma out-dated, nobene veze z rallyem in za povrhu vsega še drago in umazano. Prav vidi se, da že par let nosi isto robo, ki drugače leži v nekem pozabljenem skladišču.

No pa še pozitivna zgodba...Rally je bil odličen, konkurenca odlična, razplet pa dramatičen, vsaj kar se tiče težav vodilnih. Baumschlager kar dobro ustrelil, WRC specialke pa se peljejo noro lepo. Tudi Adamčki so super dirkalniki in pomojem bi bil kakšen tudi lepa popestritev SLO DP (nekaj ugibanj je tudi na to temo).

All in all zelo zadovoljen in bom definitivno še obiskal ta rally.

Pa še kapo dol vozniku Audija TT. V boksi šele videl, da je pravzaprav na invalidskem vozičku. Shocked

Še nekaj utrinkov...

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov

Diabolik
Sovoznik z dioptrijo

PrispevekObjavljeno: 10.04.2017. 18:24:07    Naslov sporočila: Re: Rally Lavanttal 2017 Odgovori s citatom
A lahko eden prevede tegale jodlarja, jaz sem bolj za makaronščino. Kar naprej omenja nekaj Slovenijo in ker ima očitno glavnega sponzorja iz Slovenije, bi bilo lepo od njega da bi se kaj južneje pojavil:

https://www.youtube.com/watch?v=YrmmJ7tPnxg

SinTa
Seicento vajenec

PrispevekObjavljeno: 12.04.2017. 10:36:42    Naslov sporočila: Re: Rally Lavanttal 2017 Odgovori s citatom
Nastopil naj bi na prvem reliju v Sloveniji, za naprej pa še nič konkretnega na kaj naj bi se osredotočil, Slovenija, Avstrija, omenja tudi Nemčijo.

A.J.
Hitri Seicento vajenec

PrispevekObjavljeno: 17.04.2017. 11:58:52    Naslov sporočila: Re: Rally Lavanttal 2017 Odgovori s citatom
Diabolik je napisal/a:
A lahko eden prevede tegale jodlarja, jaz sem bolj za makaronščino. Kar naprej omenja nekaj Slovenijo in ker ima očitno glavnega sponzorja iz Slovenije, bi bilo lepo od njega da bi se kaj južneje pojavil:

https://www.youtube.com/watch?v=YrmmJ7tPnxg

Ja na boku ima nalepko Moravske toplice... :0

postino
Seicento vajenec

PrispevekObjavljeno: 17.04.2017. 20:03:38    Naslov sporočila: Re: Rally Lavanttal 2017 Odgovori s citatom
prijavljen na rally vipavska dolina

jure
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 17.04.2017. 21:13:15    Naslov sporočila: Re: Rally Lavanttal 2017 Odgovori s citatom
Andreas Aigner-svetovni prvak v gr.N leta 2008. Če bo peljal letos celo Slo prvenstvo, bo imel še en naslov državnega prvaka.....

Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Aktualno dogajanje Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava

Domov...Nazaj...Na vrh...