PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Rally kotiček

Rally Legend 2014

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo

jure
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 07.10.2014. 10:52:16    Naslov sporočila: Rally Legend 2014 Odgovori s citatom
Lista prijav :

http://www.rallylegend.com/2014/images/images/stories/ass/iscritti/elenco_iscritti.pdf
Pregled te liste je upravičen razlog, da bom jaz (in še nekaj mojih kolegov...) manjkal(i) na rallyu Idrija. V San Marinu bo spektakel !!

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

potoklosis

Kraj: Zabačeno

PrispevekObjavljeno: 07.10.2014. 16:56:58    Naslov sporočila: Re: Rally Legend 2014 Odgovori s citatom
vredno ogleda in uzivanja v zvoku kurjenja gum po "starem" Smile
in drzat pesti za slovensko posadko Se vidimo

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo

skopusnik
20 sekund na brzinc...

Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: 12.10.2014. 23:11:40    Naslov sporočila: Re: Rally Legend 2014 Odgovori s citatom
Mi smo se vrnili domov po vikendu v San Marinu. Smile Vreme smo imeli vrhunsko (prevroče Laughing ), atraktivne vožnje, glasni in zanimivi dirkalniki ter zelo hitre vožnje naše posadke Very Happy Še bomo šli! Wink

jure
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 13.10.2014. 07:35:36    Naslov sporočila: Re: Rally Legend 2014 Odgovori s citatom
Tudi mi smo pridrsali zgodaj zjutraj v nedeljo domov, fenomenalno, res ! S sabo sem imel tudi edinega Slovenca, ki je bil državni prvak v rallyu z Porschejem 911, mislim da se je pomladil za cca.25 let, ko je videl toliko starih 911 na kupu....
Vreme pa res skor prevroče.....drugo leto obvezno spet v San Marino!!

potoklosis

Kraj: Zabačeno

PrispevekObjavljeno: 14.10.2014. 20:25:46    Naslov sporočila: Re: Rally Legend 2014 Odgovori s citatom
super rally super vreme podaljsali kar do danes...
se vidimo drugo leto Smile

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo

JernejM
10 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 20.10.2014. 20:04:35    Naslov sporočila: Re: Rally Legend 2014 Odgovori s citatom
https://vimeo.com/109374398

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Rally kotiček Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava

Domov...Nazaj...Na vrh...