PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Aktualno dogajanje

Lanski državni prvak v diviziji I

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo

Fušmojster
Šef šefa od šefa, ah...

Kraj: Vrhnika

PrispevekObjavljeno: 13.05.2014. 20:55:24    Naslov sporočila: Lanski državni prvak v diviziji I Odgovori s citatom
Slovenske novice, Sobota, 10.05.2014
Berem zanimiv članek o novem dirkalniku v slovenskem prvenstu. Zelo pohvalno !
Zmoti pa me odstavek, v katerem pisec g. Gregor Pavšič navaja, da je postojnski dirkač Grega Premrl lanski državni prvak v najmanjši diviziji I. Halo !??
Zanima me, kako lahko tak pisec in dolgoletni poznavalec tega športa napiše kaj takega ?

Na rallyu Lavanttal mi je prišel v roke vodnik rallya v katerem prav tako zasledim, da je Grega Premrl lanski državni prvak najnižje kategorije divizije I, kjer je zmagoval z MG
ZR-jem 105. Zanimivo, mar ne ?

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

levcek
Relifarer

PrispevekObjavljeno: 13.05.2014. 21:27:57    Naslov sporočila: Re: Lanski državni prvak v diviziji I Odgovori s citatom
Tako je pač pri nas zaradi vsega tega pa tone in tone proti dnu Slovenski avtošport.

lp

CBR
Hujši ko Vattanen

PrispevekObjavljeno: 13.05.2014. 21:51:34    Naslov sporočila: Re: Lanski državni prvak v diviziji I Odgovori s citatom
Sej je logicno da si prvak ce dobis podporo s strani Citroena.

Toxic
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 14.05.2014. 07:10:01    Naslov sporočila: Re: Lanski državni prvak v diviziji I Odgovori s citatom
Fušmojster, kdo pa ti je kriv, da bereš Slovenske novice ...ki so, na žalost, pač najbolj bran časopis v Sloveniji ... sicer pa sem prepričan, da je šlo za pri Gregorju le lapsus.

Fušmojster
Šef šefa od šefa, ah...

PrispevekObjavljeno: 14.05.2014. 07:54:29    Naslov sporočila: Re: Lanski državni prvak v diviziji I Odgovori s citatom
Toxic, kot praviš, so Slovenske novice najbolj bran časopis .... mogoče je pa fora lapsusa glih v tem .... sam mal prepogost se ta lapsus ponavlja...

wrc-team
20 sekund na brzinc...

Kraj: ajdovščina

PrispevekObjavljeno: 14.05.2014. 08:33:48    Naslov sporočila: Re: Lanski državni prvak v diviziji I Odgovori s citatom
kdor piše lahko zajebe...kdor pa na forumu visi pa čaka kdaj bo kj zaslediu da bo lahko koga v drek tlaču pa.... tipično slovensko... Rolling Eyes

smrk
Pokalni zmagovalec

Kraj: ajdovščina

PrispevekObjavljeno: 14.05.2014. 08:44:57    Naslov sporočila: Re: Lanski državni prvak v diviziji I Odgovori s citatom
Sam eni zmeraj zajebejo in to naj bi bili kvazi najboljši novinarji v avtošportu ,vsaj pozanimajo naj se predno kaj napišejo ,ker to ni prvič

bencinček
Hitri Seicento vajenec

PrispevekObjavljeno: 14.05.2014. 08:53:02    Naslov sporočila: Re: Lanski državni prvak v diviziji I Odgovori s citatom
Na žalost se take in podobne napake pri nas kar dosti krat ponavljajo!Velikokrat so nekateri dirkači, zaradi manjših proračunov pri nas medijsko zapostavljeni! Škoda mogoče se med temi fanti skriva kakšen velik talent!

Aja, potem se pa vsi čudimo zakaj hodimo dirkat v tujino??? Poglejte si samo posnetek iz ORC Čazma, ki so bili objavljeni po tv!!! Pri nas smo nekaj svetlobnih let zadaj!!!

Fušmojster
Šef šefa od šefa, ah...

PrispevekObjavljeno: 14.05.2014. 08:54:20    Naslov sporočila: Re: Lanski državni prvak v diviziji I Odgovori s citatom
wrc-team, imaš prav, tud jaz sem se vprašal kdo koga v drek tlač... Cool

Cech_Styler
20 sekund na brzinc...

Kraj: Logatec

PrispevekObjavljeno: 17.05.2014. 08:43:04    Naslov sporočila: Re: Lanski državni prvak v diviziji I Odgovori s citatom
Mislim da se pri nas v avtošportu ne bo nič sprmenilo na boljše. Zakaj? Zaradi ljudi!

Kaj skoz vlačite GRPja v drek? Ga ne zagovarjam, ampak že presedate z nakladanjem. Če njega ne bi bilo, tudi na siolu,novicah in še kje drugje sploh ne bi bilo za brati novic! Kot vsak človek pa se seveda zmoti, mogoče je ta napaka v novicah malo velika,priznam.

In zakaj dirkač ki ima odprto možnost sodelovanja z citroenom ne bi bil prvak? Če ima možnost stopiti ven iz slovenskega direktorija, zakaj ne bi? Prav tako ste že dosadni z Turkom, pa včasih z Jerebom in ostalimi. Važno da se postavite v en ovinek s pirčkom v roki in tisti ki ne potegne ročno ni dirkač in je zanič. Standarno slovensko nakladanje! Grow up!!!!

Vsaka čast tistim ki še vztrajajo. Ista scena je bila z Targetom in še marsikaterim. Zakaj je potrebno blatiti v Sloveniji prav vsakega, ki se mu odpre malo boljša možnost???

Ko se odločiš za dirkaško pot imaš samo dve možnosti: ali dirkaš za dušo ali pa se greš zares! In hvala vsem ekipam, ki dvigujejo raven slovenskega avtošporta kot so Lema (še ena ki je bila deležna blatenja), IK Sport, Oktan Šport, OPV in še marsikomu drugemu!

Rok Birsa
Gledalec

PrispevekObjavljeno: 17.05.2014. 09:21:42    Naslov sporočila: Re: Lanski državni prvak v diviziji I Odgovori s citatom
Spoštovani,

Gregorja Pavšiča poznam že zelo dolgo, saj sva približno istočasno začela najino avtomobilistično novinarsko pot. Jaz sem izdeloval oddaje 7 sezon in izdelal veliko TV oddaj Avto Šok.

Vlado, a niso bili to lepi časi, ko sva skupaj delala oddaje?

Zadnja moja oddaja je bila na sporedu leta 2008 in od takrat dalje nisem opazil nobene oddaje, ki bi temeljito pokrivala slovenski Avto šport. Naj vam pa povem, da je bilo potrebno zvezi AŠ 2005 plačati nek znesek, da smo lahko delali oddaje; sicer jih ne bi smeli. V Sloveniji ni nič zastonj.

Gregor Pavšič je gospod novinar in njegovi članki so zelo dobri in na nivoju. Spoštujte ga, ker je dober novinar in človek.

Letos sem po dolgem času šel na WTCC Hungaroring in tudi tam je kriza prisotna, ampak se ne dajo.

Vsem tekmovalcem pa svetujem, da raje kot svoj čas posvečaju blatenju kogarkoli, se ozrejo vase in posvečajo lastnemu dirkanju. Dolgoročno boste več imeli od tega. Vem pa da je lažje druge obrekovati, kot pa se posvečati lastnim ciljem.

Želim vam vse dobro,

Rok Birsa

toy for big boy
Nosač gum

Kraj: nekje vmes

PrispevekObjavljeno: 19.05.2014. 06:24:35    Naslov sporočila: Lanski državni prvak v diviziji I Odgovori s citatom
Problem ni v tem, da bi se GRP zmotil (se je tudi javno opravičil v članku), problem je v tem, da novinarji za denar ali pa samo za uslugo napišejo tisto, kar v določenem trenutku nekomu odgovarja. Zavedati se je potrebno da tudi sponzorji to berejo!

JEZEK
Hud Relifarer

PrispevekObjavljeno: 19.05.2014. 23:01:24    Naslov sporočila: Re: Lanski državni prvak v diviziji I Odgovori s citatom
tako je, GRP je napisal tisto kar so mu PREMRLI PLAČALI. Drugače pa on zelo dobro ve kdo je bil prvak......

Toxic
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 20.05.2014. 08:24:43    Naslov sporočila: Re: Lanski državni prvak v diviziji I Odgovori s citatom
he he he, spet Jezek, kdo pa drug ....

K4M
Nosač gum

Kraj: NM

PrispevekObjavljeno: 20.05.2014. 09:50:32    Naslov sporočila: Re: Lanski državni prvak v diviziji I Odgovori s citatom
JEZEK = troll

Fušmojster
Šef šefa od šefa, ah...

PrispevekObjavljeno: 20.05.2014. 11:09:23    Naslov sporočila: Re: Lanski državni prvak v diviziji I Odgovori s citatom
Vsak ima lahko svoje mnenje in svojo razlago o tem. Dejstvo pa je, da je bilo to zapisano že v avstrijskem biltenu za rally Lavanttal, nato pa še v slovenskih novicah. Nato se človek lahko vpraša, gre res le za lapsus.... nihče pa ni omenil, da je bil pri tem nekdo takorekoč prizadet ....

Toxic
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 20.05.2014. 11:21:01    Naslov sporočila: Re: Lanski državni prvak v diviziji I Odgovori s citatom
Ampak zanimivo ... prav prizadeti se sploh ni oglasil ...

Fušmojster
Šef šefa od šefa, ah...

PrispevekObjavljeno: 21.05.2014. 11:51:04    Naslov sporočila: Re: Lanski državni prvak v diviziji I Odgovori s citatom
Toxic, kako že pravijo, za prjatle si je treba cajt uzet.....

Toxic
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 21.05.2014. 11:52:47    Naslov sporočila: Re: Lanski državni prvak v diviziji I Odgovori s citatom
Jap, res je ... sem, nehajmo zdej delat tako štorijo iz enega lapsusa. Nihče ni nezmotljiv ...

Fušmojster
Šef šefa od šefa, ah...

PrispevekObjavljeno: 21.05.2014. 12:02:42    Naslov sporočila: Re: Lanski državni prvak v diviziji I Odgovori s citatom
Itak... Very Happy

Rok Birsa
Gledalec

PrispevekObjavljeno: 21.05.2014. 19:46:58    Naslov sporočila: Re: Lanski državni prvak v diviziji I Odgovori s citatom
Spoštovani prijatelji,

Jaz sem pri 15 letih gledal dirke in ker nisem bil zadovoljen s poročanjem o dirkah, sem naredil oddajo in pričel poročati o dirkah. Prvo oddajo sem imel pri 16 letih. Zato svetujem vsem, ki vas moti karkoli pri komurkoli, da se zazrete vase in ugotovite kaj vas res pri vas moti. Sicer pa podajte se v medijske vode in naredite nekaj za naš avtošport.

Verjemite, da kvalitetno medijsko spremljati naš avto šport ni poceni hoby, zato spoštujte Gregorja Pavšiča in Vlada Krivca!

Vlado, kaj misliš, če bi jaz pokomentiral eno dirko? Malo za štos? Če lahko v tujini predavam računovodstvo v ITA ali ANG, bi bilo fajn eno dirko?

Toxic
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 22.05.2014. 07:22:27    Naslov sporočila: Re: Lanski državni prvak v diviziji I Odgovori s citatom
Kar daj, ni problema .... jaz računovodstva zanesljivo ne bom ....

Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Aktualno dogajanje Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava

Domov...Nazaj...Na vrh...