PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Aktualno dogajanje

Rechbergrennen 2014

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo

george41
Rally legenda

PrispevekObjavljeno: 19.04.2014. 11:12:09    Naslov sporočila: Rechbergrennen 2014 Odgovori s citatom
ponovno huda lista prijav za Rechberg Very Happy

http://www.rechbergrennen.com/images/stories/2014/entry%20list_2014-v18-2.pdf

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

Toxic
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 19.04.2014. 12:34:10    Naslov sporočila: Re: Rechbergrennen 2014 Odgovori s citatom
Federico Liber je iz mini formule Gloria 1400 presedel v F3000! Moj favorit ....

george41
Rally legenda

PrispevekObjavljeno: 19.04.2014. 12:37:08    Naslov sporočila: Re: Rechbergrennen 2014 Odgovori s citatom
Toxic je napisal/a:
Federico Liber je iz mini formule Gloria 1400 presedel v F3000! Moj favorit ....

se kr strinjam s tabo,med avtomobili pa me preseneča da je na listi tudi Gabat po dolgem času in zagotovo,če se bo pojavil na startu bo favorit za vrh med avtomobili

george41
Rally legenda

PrispevekObjavljeno: 26.04.2014. 20:12:05    Naslov sporočila: Re: Rechbergrennen 2014 Odgovori s citatom
rezultati današnjih treningov

http://www.global-sportservice.com/results/2014/0427rechberg/

Toxic
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 27.04.2014. 17:05:23    Naslov sporočila: Re: Rechbergrennen 2014 Odgovori s citatom
ha, sem imel kar prav pri napovedi. Zmagal je (itak) Faggioli, ki je zamenjal dirkalnik in z novo Normo spet zadel. Drugi je bil Bormolini, tretji pa Federico Liber. Zmagovalec Lučin in Gorjancev je bil v prvo šesti, v drugi vožnji pa je dosegel drugi čas in se prebil na oder za zmagovalce. Kramsky in Janik sta ostala krepko zadaj. Komaj čakam, da ga spet vidimo v akciji pri nas ...

Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Aktualno dogajanje Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava

Domov...Nazaj...Na vrh...