PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Rally Magazin Forum Seznam forumov -> WRC in drugi

WRC Monte Carlo 2014

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo

frumn
Nosač gum

Kraj: lj okolica

PrispevekObjavljeno: 23.12.2013. 23:31:41    Naslov sporočila: WRC Monte Carlo 2014 Odgovori s citatom
Evo, naj se kle piše, če ma kdo namen it, dodatne informacije,...
Jaz sem pri vsem tem še nov, tako da so vse informacije zaželene, kje se da dobit še kakšne rute, kako prit do kakšnega top spot-a med brzincem,.........

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

mliner
Gledalec

PrispevekObjavljeno: 25.12.2013. 08:43:08    Naslov sporočila: Re: WRC Monte Carlo 2014 Odgovori s citatom
mi smo šli že parkrat dol pa je super zadeva.za 2014 se še pa dogovarjamo.mi smo šli z avtodomom,pa smo se po brzincu usak dan prestavli na naslednjega,tk da smo se lahka pelali po hp-ju,pa ko je bil kak dober pl,ac smo pa parkirali pa zjutri tam gledali.drgač maš pa tk na internetu zemljevide pa navigacija pa pičiš!

frumn
Nosač gum

PrispevekObjavljeno: 01.01.2014. 13:17:29    Naslov sporočila: Re: WRC Monte Carlo 2014 Odgovori s citatom
A so kje kakšne vstopnine? Me najbolj od vsega zanima it po "boksih", pa če je vsaj približno tko kot pri nas, npr. Saturnus, Idrija, da lohk pač vmes hodiš?

mliner
Gledalec

PrispevekObjavljeno: 01.01.2014. 13:38:17    Naslov sporočila: Re: WRC Monte Carlo 2014 Odgovori s citatom
vstopnin ni,usaj lani pa predlani jih ni blo nč,po boksih je pač tk da lahka hodiš noter normalno,sam avti so noter v ograji,tk da ne moreš čist do njih.za letos pa nevem kako bo,ko so use prestavli na druge lokacije,sam po moje ne bo neke razlike

frumn
Nosač gum

PrispevekObjavljeno: 01.01.2014. 13:48:38    Naslov sporočila: Re: WRC Monte Carlo 2014 Odgovori s citatom
no, saj za avte mi je blo logično, da ne moreš glih notri sedat pa vsega prešlatat Very Happy

lucas
Rally legenda

PrispevekObjavljeno: 10.01.2014. 21:04:27    Naslov sporočila: Re: WRC Monte Carlo 2014 Odgovori s citatom
Wink
presentation number 95 citroen ds3

Arrow http://www.objectifcourses.com/

Wink

lucas
Rally legenda

PrispevekObjavljeno: 19.01.2014. 19:46:59    Naslov sporočila: Re: WRC Monte Carlo 2014 Odgovori s citatom
onboard mc 2014 (number95)

lojzek
Sovoznik z dioptrijo

PrispevekObjavljeno: 19.01.2014. 23:17:06    Naslov sporočila: Re: WRC Monte Carlo 2014 Odgovori s citatom
In zakaj je ta My Barto tako pomemben??

lucas
Rally legenda

PrispevekObjavljeno: 24.01.2014. 19:37:36    Naslov sporočila: Re: WRC Monte Carlo 2014 Odgovori s citatom
special turini

zavajon
Nosač gum

Kraj: Obala

PrispevekObjavljeno: 25.01.2014. 14:50:35    Naslov sporočila: Re: WRC Monte Carlo 2014 Odgovori s citatom
A so posnetki z ogleda brzinca??

Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Rally Magazin Forum Seznam forumov -> WRC in drugi Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava

Domov...Nazaj...Na vrh...