PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Cestne dirke

GHD Ilirska Bistrica 2013
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo

Toxic
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 02.09.2013. 08:02:20    Naslov sporočila: Re: GHD Ilirska Bistrica 2013 Odgovori s citatom
Aha, če sem jaz pil sok, potem to ni bila fešta, ali kaj????? Če si videl, kakšen jwe bil Andrej, pol je bila fešta. Jaz nisem pil, ker sem bil crknjen ... in si nisem več mogel zapomniti vseh številk - še to nisem bil siguren, da je bil res Prelc pred Jurakom in sem pol še enkrat preveril ... hehehe. In razlika do Juraka - imaš prav ... tudi jaz sem samo človek, a ne

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

sss
Gledalec

PrispevekObjavljeno: 02.09.2013. 09:33:30    Naslov sporočila: Re: GHD Ilirska Bistrica 2013 Odgovori s citatom
Mi smo bili pa ful razočarani..prvi šok vstopnina 15 eur..pač daš ker si itak že tam..in potem hodiš po gozdu in niti približno ne smeš gledat nikjer razen tam k so šanki..super, smo prišli na dirko pit al kaj..sej razumem zaradi varnosti pa to..samo so res pretiravali no..(lani je deževalo in si lahko stal na res nevarnih ovinkih pa ni bilo nič narobe :/ ) ..potem jih pa namesto prijavljenih 127 štarta 107..eh ja..smo bili ful bolj navdušeni nad Lučinami letos..da o (lanski) dirki Čedad-Castelmonte niti ne govorim.. Smile

K4M
Nosač gum

Kraj: NM

PrispevekObjavljeno: 02.09.2013. 10:43:24    Naslov sporočila: Re: GHD Ilirska Bistrica 2013 Odgovori s citatom
A ni bilo tako, da se je prevračal Christian Schweiger? Mislim, da je Martin Jerman imel nesrečo v desnem ovinku pred prvim hardom...

george41
Rally legenda

PrispevekObjavljeno: 02.09.2013. 11:15:12    Naslov sporočila: Re: GHD Ilirska Bistrica 2013 Odgovori s citatom
prevrnil se je Schweiger......pred prvo šikano je izgubi nadzor v tistem hitrem levem ovinku potem pa zletel s ceste na travo in zadel neko grbino kjer se je potem dvakrat prevrnil

Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Cestne dirke Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
Stran 3 od 3

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava