PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Tehnika, Oprema, Vprašanja

Zatiči za pas? kakše viška kje oz. kje nabavit pri nas?

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo

DAWEED
Nosač gum

PrispevekObjavljeno: 14.02.2013. 00:05:36    Naslov sporočila: Zatiči za pas? kakše viška kje oz. kje nabavit pri nas? Odgovori s citatom
Mi zna kdo povedat kje lahko pri nas nabavim tole zadevo. Rabim ,ker nimam kletke pa mi dva sfalita Wink . Če ima pa kdo kakšno viška pa s ceno na dan!

http://www.rhdjapan.com/media/catalog/product/cache/1/image/5e06319eda06f020e43594a9c230972d/50969/Image/Normal/Image1.jpg

Very Happy

P.S. : Rabim ta zlat zatič. (2x)

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

micika
Šef mehanika

Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: 14.02.2013. 07:57:26    Naslov sporočila: Re: Zatiči za pas? kakše viška kje oz. kje nabavit pri nas? Odgovori s citatom
Živjo,

če rabiš obročaste vijake kot so na sliki, jih imam jaz...

pokliči na 031 317 497

l.p.

Micika

DAWEED
Nosač gum

PrispevekObjavljeno: 14.02.2013. 12:26:38    Naslov sporočila: Re: Zatiči za pas? kakše viška kje oz. kje nabavit pri nas? Odgovori s citatom
Ne to mam. Rabm te zatiče za na pas. mam 4točkovni pas pa stranska jih ze mata naramna pa ne... Razumem da gresta cez drog kletke samo jst je nemem pa bi naredu tko k je za stranske.
Laughing

Pteam
Nosač gum

PrispevekObjavljeno: 14.05.2013. 21:47:18    Naslov sporočila: Re: Zatiči za pas? kakše viška kje oz. kje nabavit pri nas? Odgovori s citatom
jaz imam dva viška če še vedno rabiš Very Happy

wonnaberacing
Rally legenda

Kraj: Ljubljan

PrispevekObjavljeno: 14.05.2013. 22:49:39    Naslov sporočila: Re: Zatiči za pas? kakše viška kje oz. kje nabavit pri nas? Odgovori s citatom
a mislš to pol čez homologo spravt?

Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Tehnika, Oprema, Vprašanja Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava

Domov...Nazaj...Na vrh...