PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Rally kotiček

35. Rally Saturnus
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo

aleks09
20 sekund na brzinc...

Kraj: KRAS

PrispevekObjavljeno: 13.05.2012. 09:51:08    Naslov sporočila: Re: 35. Rally Saturnus Odgovori s citatom
Dobro no.. a mi zna kdo povedat zakaj ni bilo pregrupacije (če je sploh v dod.pravilniku in itinerarju oz. če se sploh to še dela oz. prakticira kot nekoč) al pa to jemlje preveč časa organizatorju in .. ma bedarija,, da po dveh dneh ne naredijo pregrupacije.... Porko d.. in tako morajo nekateri boljši še vedno štartati zadaj Evil or Very Mad Pa kaj ti naši ljubi zvezi AŠ 2005 res nikakor ne gre v glavo, da je posamezna dirka četudi v sklopu DP in raznih drugih razpisov še vedno posamezna dirka in bi morali pač hitrejši štartati prej ne glede na to ali so prijavljeni po raznih razpisih .. in upam, da bojo dobili pokale tisti ki bodo na prvih treh mestih četudi niso prijavljeni v prvenstva in razne pokale...

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

aleks09
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 13.05.2012. 10:13:45    Naslov sporočila: Re: 35. Rally Saturnus Odgovori s citatom
Žalostni:. SLEJKO na 8.HP 6. čas, na 9 HP pa odstop Crying or Very sad
Peljhan na 10 HP odstop - teh.težave

Vesela: HUMARRRRR.. na 10 HP prevzel vodstvo za 15.5 sec. Laughing
Upam, da se ne bo sušilo kot tle na Krasu, ker je verjetno Humar na mokrem v prednosti in da vzdrži... DO CILJA

vti
20 sekund na brzinc...

Kraj: Logatec

PrispevekObjavljeno: 13.05.2012. 10:49:25    Naslov sporočila: Re: 35. Rally Saturnus Odgovori s citatom
Petek: prenos po TV je bil meni zelo všečen.
Sobota: super vožnje in trasa edino dež nas je malo zgodaj presenetil
Nedelja: Humar je danes dvignil tempo in vodi, je pa veliko odstopov. Naši se ga dobro žgejo v R2 klasi. Jugoti pa kot vedno atraktivni.

Pozitivno presenečenje: Humar. Kot kaže bomo po dolgemmmmm času dobili ponovno zmagovalca iz SLO.
Jeram me ni razočaral samo po AUT sem pričakoval vseeno njegovo zmago a z manjšo razliko.

Nos
Seicento vajenec

Kraj: ~Dolenjska~

PrispevekObjavljeno: 13.05.2012. 12:38:32    Naslov sporočila: Re: 35. Rally Saturnus Odgovori s citatom
Čestitke Primožu Škorjancu in Gregorju Škapinu. Bravo fanta Cool

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo

NoFear85
Hujši ko Vattanen

PrispevekObjavljeno: 13.05.2012. 13:38:49    Naslov sporočila: Re: 35. Rally Saturnus Odgovori s citatom
Koncano je cesko osvajanje Rally Saturnusa. Letos je zmaga ostala doma, privozil si jo je Aleks Humar s Fabio S2000.

термаж

saso
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 13.05.2012. 13:49:27    Naslov sporočila: Re: 35. Rally Saturnus Odgovori s citatom
Bravo Humar,danes v šestih brzincih hitrejši od Valouška za skoraj minuto!

kitcar
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 13.05.2012. 14:41:53    Naslov sporočila: Re: 35. Rally Saturnus Odgovori s citatom
Bravo Humar!!! Čestitke Piksiju za 2. mesto DP! Lepe vožnje so pokazale vse R2 posadke in seveda vsa čast Yugo pilotom!! Pa Slejko z njegovim Ragnotti stylom danes na Jančah, hudo, škoda da je končal dirko pod cesto zaradi Fakinovega razlitega olja, prav tako tudi Zrinski, upam da bodo kleparji zrihtali do Velenja...

mare
Hujši ko Vattanen

PrispevekObjavljeno: 13.05.2012. 14:57:02    Naslov sporočila: Re: 35. Rally Saturnus Odgovori s citatom
Čestitke Humarju, tole je res dosežek kariere!

Bravo tudi Novaku in Čaru za stopničke, ter Oblaku in Tavčarju za povratek po petkovi smoli.

Čestitam tudi Nartniku za odlične čase na posameznih HP.

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

aleks09
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 13.05.2012. 15:06:17    Naslov sporočila: Re: 35. Rally Saturnus Odgovori s citatom
kitcar je napisal/a:
Bravo Humar!!! Čestitke Piksiju za 2. mesto DP! Lepe vožnje so pokazale vse R2 posadke in seveda vsa čast Yugo pilotom!! Pa Slejko z njegovim Ragnotti stylom danes na Jančah, hudo, škoda da je končal dirko pod cesto zaradi Fakinovega razlitega olja, prav tako tudi Zrinski, upam da bodo kleparji zrihtali do Velenja...

Če te lahko popravim...ma kot sem govoril z Izijem sem razumel, da je bilo olje od Senice... čeprav to glih ni važno čigavo je blo, v galvnem dirkači na olje niso bili nič opozorjeni .. pa bi bili lahko ker naj bi bilo čisto blizu cilja tako da po moje so bili tam verjetno gledalci in funkcionarji... prvo je Slejka odneslo za njim pa je v drevju cca 4 m stran parkiral (razbil) še Zrinski... Avta sta kar razbita, dirkači pa kot sem razumel sam mal pretreseni..
In se pridružujem čestitkam Humarju in seveda ostalim.... DO CILJA

aleks09
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 13.05.2012. 15:37:43    Naslov sporočila: Re: 35. Rally Saturnus Odgovori s citatom
aleks09 je napisal/a:
kitcar je napisal/a:

Če te lahko popravim...ma kot sem govoril z Izijem sem razumel, da je bilo olje od Senice... čeprav to glih ni važno čigavo je blo, v galvnem dirkači na olje niso bili nič opozorjeni .. pa bi bili lahko ker naj bi bilo čisto blizu cilja tako da po moje so bili tam verjetno gledalci in funkcionarji... prvo je Slejka odneslo za njim pa je v drevju cca 4 m stran parkiral (razbil) še Zrinski... Avta sta kar razbita, dirkači pa kot sem razumel sam mal pretreseni..
In se pridružujem čestitkam Humarju in seveda ostalim.... DO CILJA

Sem preveril po rezultatih.. Fakin je odstopil na 8. HP (Janče1), Slejko na 9. Metnaj 1). Bi blo pa res grozno če bi se Slejkova avta sama izločla.

In kot sem že enkrat prej omenil je nekako za to krivo tudi pravilo, da prvo štartajo vozniki, ki so prijavljeni v raznih prvenstvih, pokalih in razpisih, pol pa šele "ostali" (kot da so nič ali manj vredni in so na dirko prišli proti kar dragemu plačilu le sproščat svoje frustacije). Včasih se je štartalo po divizijah in grupah in ne po nekem evropskem pravilu. Ker te pol počasnejši pred tabo samo grozno ovirajo. In če naj bi to veljalo in če se res drugače ne more kot da se držiš enga za dirkače blesavega pravila, ker drugače lahko najmanj umreš, prav, naj velja, a le za prvi dan, nikakor pa ne bi smelo nato veljati v nadaljevanju. Po tem sistemu je bila narejena tudi pregrupacija (v enem prejšnjih postovj sem napisal, da je ni bilo, pa sem slišal da je bila) in so bili drkači "za na konc" ki niso vpisani nikjer, pregrupirani posebej in so štartali odzadaj. To bi se moglo spremeniti in pika. Kot podaljevanje pokalov na samih dirkah.

Ziiga
Rally legenda

Kraj: Ljubljana Bežigrad

PrispevekObjavljeno: 13.05.2012. 15:59:27    Naslov sporočila: Re: 35. Rally Saturnus Odgovori s citatom
No tko... rally je za nami. V imenu posadke Senica/Pikš bi se res lepo zahvalu gledalcem na HP hrastnik, ki so naju porinl čez rob nazaj na cesto.

Kot drugo točko pa: Na HP Metnaj sva povalala ampak pristala na kolesih ter nadaljevala. Da spušča olje sva opazila šele na cilju. Mi je iskreno žal, če je sledečim posadkam to povzročilo nevšečnosti, sem pa vseeno slišal da res ni bilo preveč opozarjanja za to.

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov

jure
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 13.05.2012. 17:45:06    Naslov sporočila: Re: 35. Rally Saturnus Odgovori s citatom
kitcar je napisal/a:

Se povsem pridružujem mnenju kitcarja! Bi pa še posebej dodal dva voznika C2 Max-ov, A.Pajk in U.Papež, odlično sta se peljala. Veseli me, da imamo z dvema fabijama R2 in Fiesto R2res širok krog odličnih voznikov v tem razredu.
Ko pa pogledam zaostanke najboljših voznikov mick&subyev, se pa spet spomnim našega severnega soseda B.Harracha, ki se z tako podrejeno tehniko kosa z avioni S2000.
Ampak danes je pomemben dan za Slo rally, končno je zmagal na največjem rallyu v Slo slovenski voznik. Bravo Humar&Rus&Target.
Od naših hitrejših bi pa omenil še idrijsko legendo Peljhana-možakar bo moral korenito spremeniti pripravo svojega EvoX, ker toliko težav in posledično odstopov kot jih ima pa on, je pa že malo čudno. Škoda....

Livestrong
Gledalec

PrispevekObjavljeno: 13.05.2012. 18:10:08    Naslov sporočila: Re: 35. Rally Saturnus Odgovori s citatom
V kolikor je kdo včeraj na HP-Hrastnik našel očala OAKLEY LIVESTRONG bi lepo prosil,če me lahko pošteni najditelj pokliče na tel. 070/812/132

HVALA!

saso
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 13.05.2012. 18:13:02    Naslov sporočila: Re: 35. Rally Saturnus Odgovori s citatom
Kar sem videl v petek in soboto, sem res navdušen nad voznim parkom in konkurenco v div.1 in 2. Se pa že lepo kaže,da bo prihodnost relija v Sloveniji v dirkalnikih na prvi par koles.Da se na našem največjem reliju na štartu pojavijo samo 3 slo. posadke z dirkalniki na štiri kolesa (Požeg vozi samo Mitropo) pove vse,tko je,kriza je naredila svoje.Uresničuje se tisto,kar se je govorilo in pisalo že pred sezono,da bo kmalu več ali manj prvenstvo samo na 2 pogon,glede na to,da bo Škoda drugo leto pri nas samo še z R2 dirkalniki,bodo te glavni kandidati za zmago v prvenstvu.

P.K.
10 sekund na brzinc...

Kraj: Trbovlje

PrispevekObjavljeno: 13.05.2012. 18:20:07    Naslov sporočila: Re: 35. Rally Saturnus Odgovori s citatom
saso je napisal/a:
Kar sem videl v petek in soboto, sem res navdušen nad voznim parkom in konkurenco v div.1 in 2. Se pa že lepo kaže,da bo prihodnost relija v Sloveniji v dirkalnikih na prvi par koles.Da se na našem največjem reliju na štartu pojavijo samo 3 slo. posadke z dirkalniki na štiri kolesa (Požeg vozi samo Mitropo) pove vse,tko je,kriza je naredila svoje.Uresničuje se tisto,kar se je govorilo in pisalo že pred sezono,da bo kmalu več ali manj prvenstvo samo na 2 pogon,glede na to,da bo Škoda drugo leto pri nas samo še z R2 dirkalniki,bodo te glavni kandidati za zmago v prvenstvu.

Saj v tem ni nič slabega. Če je dovolj dobro za državno prvenstvo Velike Britanije, bi bilo lahko v redu tudi za nas.

saso
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 13.05.2012. 18:26:15    Naslov sporočila: Re: 35. Rally Saturnus Odgovori s citatom
P.K. je napisal/a:
saso je napisal/a:

Saj v tem ni nič slabega. Če je dovolj dobro za državno prvenstvo Velike Britanije, bi bilo lahko v redu tudi za nas.

Ne,ne, nič ni slabega v tem,v danih razmerah še najboljša rešitev.

Čebelica
Gledalec

PrispevekObjavljeno: 13.05.2012. 20:33:49    Naslov sporočila: Divizija II Odgovori s citatom
Zakaj se Logar ni odločil za SupeRally? Question Confused

jay
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 14.05.2012. 21:39:38    Naslov sporočila: Re: 35. Rally Saturnus Odgovori s citatom
čestitke Humarju, Pixiju in Pajku! bravo fantje Wink no pa tudi vsem ostalim čestitke za lepe vožnje... skratka lep rally

kdo je pa peljal nunlo v nedeljo z zeleno Fabio? dobr se je pelu ni kej Cool

Cech_Styler
20 sekund na brzinc...

Kraj: Logatec

PrispevekObjavljeno: 14.05.2012. 21:49:06    Naslov sporočila: Re: 35. Rally Saturnus Odgovori s citatom
zelenko... se vidi da ni prvič Smile

JEZEK
Hud Relifarer

PrispevekObjavljeno: 15.05.2012. 06:20:17    Naslov sporočila: Re: 35. Rally Saturnus Odgovori s citatom
pohvale si najbolj zaslužita fakin in jerkič...pa seveda humar za res izjemen dosežek, ker za naslov prvaka tega res ni potreboval, lepo od targeta da so mu dovolili tako rizkantno vožnjo....turk pa je lahko vesel da je doma visel pred PC-jem...si je prihranil sramoto...div. II-super vožnje vseh, škoda za papeža, bi si zaslužil lep rezultat.....pa morda šo o prenosu SS...v režiji bi moral sedeti kdo ki vsaj malo pozna rally, da je bilo ob progi 11 kamer in denimo slejko ni dobil niti sekunde, medtem ko smo gledali avstrijca s suzukijem skoraj cel nastop je nedopustno!!!!

Schkorc
Državni prvak v diviziji XXI

Kraj: Prebold

PrispevekObjavljeno: 15.05.2012. 13:00:16    Naslov sporočila: Re: 35. Rally Saturnus Odgovori s citatom
Za nas črno obarvana prva dirka je končana... Sicer bi ob toliko težavah, kot smo jih imeli, mogoče bilo bolje, če bi obupali nad nastopom že pred pričetkom rallya in sedaj mogoče ne bi bilo tako... ampak saj nismo vedeli, kaj nas čaka...

Že tako se je avto začel pripravljati precej pozno in mislim, da ni bilo stvari, ki bi nam ne povzročala težav. Kljub temu nam je avto v 14 dneh le uspelo spraviti na rally, pa čeprav smo bili na rallyu vsi neprespani in resnično utrujeni. Za pripravo avtomobila se moram v prvi vrsti zahvaliti Gregu (sovozniku), njegovemu bratu Luku, Mateju (čeprav mi je sedaj hudo, da si bil sploh zraven), Križanu, celotni družini Blatnik in še komu, ki so res dali od sebe vse in še več.

Za pomoč se moram zahvaliti tudi ostalim: Cilenšek-Skiro, Goran, Janez, Andrej, Golič, Sitar, Muhovic, Lončar, Brešer, Premrl in MGM ekipa, Maks-Maksing, Grudnik-VRacing, Podlipnik, Pleško-Renault, posadka Štirn-Sedej in vsi ostali, ki se jih trenutno ne spomnim, najlepše hvala.
Hvala tudi vsem kolegom in sorodnikom za spodbujanje in čestitke, posebej hvala Simonu za medijsko izpostavljanje, pa čeprav sem nameraval biti neopazen.

Ugotovil sem, da je rally kot celota precej zahtevna stvar. Prej kot gledalec določenih stvari niti nisem videl, tako da je pogled iz "prve vrste" malo drugače in bo potrebno še precej učenja. S samim avtom sem zadovoljen, sploh glede na to, da je trenutno praktično serijski samo z varnostno opremo.
Moj edini cilj na tem prvem rallyu je bil pripeljati brez poškodb do konca, kar je sicer uspelo, ampak niti ni bilo enostavno.

Žal pa drugje nesreča ni počivala in nas je pred začetkom nedeljskega dela pretresla vest, da nam ni vsem uspelo priti do Ljubljane Crying or Very sad. Na tem mestu zato izrekam sožalje Katjinim sorodnikom. Matej tebe pa prosimo, da zdrži! Upam, da se kmalu vidimo.

LP, Primož

rally_puza

Kraj: Zagreb

PrispevekObjavljeno: 15.05.2012. 14:18:53    Naslov sporočila: Re: 35. Rally Saturnus Odgovori s citatom
Video from 35. Rally Saturnus 2012 by: Rally Puza studio
[/url]

Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Rally kotiček Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
Stran 3 od 3

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava