PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Rally kotiček

35. Rally Saturnus
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo

Toxic
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 06.05.2012. 12:53:54    Naslov sporočila: Re: 35. Rally Saturnus Odgovori s citatom
De Cecco na Saturnus ne pride ... preverjeno ... samo Turk
No, velike škode tako ne bo ...

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

saso
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 09.05.2012. 09:04:22    Naslov sporočila: Re: 35. Rally Saturnus Odgovori s citatom
Spet slaba napoved vremena,že v soboto nekaj dežja,v nedeljo pa še precej hladneje.Drugače pa,povsod se piše in omenja za glavne favorite Valoušek,Humar,Turk,jest pa mislim,da jim bo precej štrene mešal Orsak.

kitcar
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 09.05.2012. 13:51:42    Naslov sporočila: Re: 35. Rally Saturnus Odgovori s citatom
vrstni red:
1. Valoušek
2. Humar
3. Semerad
3. Turk
4.Orsak
5. Peljhan
6. Jeram
7. Behalek
8. Logar

saso
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 09.05.2012. 14:28:15    Naslov sporočila: Re: 35. Rally Saturnus Odgovori s citatom
1.Valoušek
2.Humar
3.Orsak
4.Turk
5.Semerad
6.Behalek
7.Peljhan

Matej
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 09.05.2012. 15:29:14    Naslov sporočila: Re: 35. Rally Saturnus Odgovori s citatom
Tudi Turka nebo na dirki

zvonko
10 sekund na brzinc...

Kraj: Cerknica

PrispevekObjavljeno: 09.05.2012. 17:58:38    Naslov sporočila: Re: 35. Rally Saturnus Odgovori s citatom
jst pa mislm da bo:
1. TURK
2. De cecco

Very Happy Very Happy

ne hec 1. Valoušek
2.Orsak
3.Humar
4.Semerad

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo AIM - AOL Instant - naslov

_M_
Rally legenda

PrispevekObjavljeno: 09.05.2012. 18:54:46    Naslov sporočila: Re: 35. Rally Saturnus Odgovori s citatom
ma turka sploh nebo ker nimajo sredstev, tko piše na grp

mongo80
Absolutni mojster volana

Kraj: maribor

PrispevekObjavljeno: 09.05.2012. 19:11:37    Naslov sporočila: Re: 35. Rally Saturnus Odgovori s citatom
Js imam občutek,da še nekaj ne bo na štartu v petek!

alexevo
20 sekund na brzinc...

Kraj: Idrija

PrispevekObjavljeno: 09.05.2012. 20:25:01    Naslov sporočila: Re: 35. Rally Saturnus Odgovori s citatom
Js pa pravim samo to...hvalabogu da ni Turka, ker kupovanje takih kvazi mojstrov volana mi gre na bruhanje...če ne bo Valouška je to njegova zadeva, ampak ne vidim razloga zakaj ga ne bi bilo (upam le da me ne bodo organizatorji spet presenetili s kakim "nakupom" voznika, ki ga niso zmožni financirati)..meni je važno, da se rally izpelje, da vidimo veliko dobrih bojev v nižjih divizijah, Humarja pa mi je vedno užitek pogledat, ker se zelo dobro pelje..Ne vem zakaj rabimo neke tuje zvezdnike, ko pa imamo v SLO DP veliko fantov, ki se srčno borijo in predvsem vozijo rally, ne pa se reklamirajo in prodajajo....pika.

LP Aleksander

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov

zvonko
10 sekund na brzinc...

Kraj: Cerknica

PrispevekObjavljeno: 09.05.2012. 21:30:00    Naslov sporočila: Re: 35. Rally Saturnus Odgovori s citatom
Se strinjam da imamo v SLO DP veliko dobrih fantov, ki vozijo rally, ampak je vseenu dobru vidt nekej tujih izvrstnih posadk, ki so neka nivojev višje Very Happy Smile

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo AIM - AOL Instant - naslov

_M_
Rally legenda

PrispevekObjavljeno: 10.05.2012. 07:58:36    Naslov sporočila: Re: 35. Rally Saturnus Odgovori s citatom
ma to z tujimi posadkami samo pumpajo in napihujejo,...
na koncu nebo nič,...
pravi boji za moje pojme se bijejo med našimi dirkači,.. še sploh Div.1, in 2 !

kitcar
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 10.05.2012. 09:06:53    Naslov sporočila: Re: 35. Rally Saturnus Odgovori s citatom
Raj se nej na Saturnusu vozi okol 4 mesta kot pa na evropskem 10. pa kupe denarja stran meče..

gregario_
20 sekund na brzinc...

Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: 10.05.2012. 09:45:43    Naslov sporočila: Re: 35. Rally Saturnus Odgovori s citatom
mene pa samo zanima, če bo AMK Recaro oz. kdorkoli že pač plačal vsaj 200€ štartnine, oz. kar 400€, ker so se pač prijavili na dirko, in ker to za moje pojme ni višja sila (ker D.Š. bi to razglasil za neresnost na seminarju pred sezono), se neresno ne bodo pojavili na štartu... Da ne govorimo o največjem našem rallyu, na katerem ne bo štartne številke 1!?

LP Jaka

saso
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 10.05.2012. 10:45:19    Naslov sporočila: Re: 35. Rally Saturnus Odgovori s citatom
Dobra novica je vsaj to,da so vse napovedane posadke iz Češke prispele v Ljubljano.

jerihameister
Hujši ko Vattanen

PrispevekObjavljeno: 10.05.2012. 14:29:43    Naslov sporočila: Re: 35. Rally Saturnus Odgovori s citatom
Vreme bo! Exclamation

205T16
20 sekund na brzinc...

Kraj: wajdušna

PrispevekObjavljeno: 10.05.2012. 15:47:03    Naslov sporočila: Re: 35. Rally Saturnus Odgovori s citatom
jerihameister je napisal/a:
Vreme bo! Exclamation

ma jasno da bo...
V primeru slabega vremena na Saturnusu...dež bo! Smile

srečko
Sovoznik

PrispevekObjavljeno: 11.05.2012. 17:06:02    Naslov sporočila: Re: 35. Rally Saturnus Odgovori s citatom
mene zanima če se bo dalo gledat prenos preko interneta .

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo

popay
Hud Relifarer

PrispevekObjavljeno: 11.05.2012. 19:31:21    Naslov sporočila: Re: 35. Rally Saturnus Odgovori s citatom
A bi lahko negdo dal bližnico do rezultatov.

lp.

vandrovec
Hujši ko Vattanen

PrispevekObjavljeno: 11.05.2012. 19:47:22    Naslov sporočila: Re: 35. Rally Saturnus Odgovori s citatom
popay je napisal/a:
A bi lahko negdo dal bližnico do rezultatov.

lp.

https://results.omikronplus.si/live/Saturnus2012/live.html

popay
Hud Relifarer

PrispevekObjavljeno: 11.05.2012. 20:05:26    Naslov sporočila: Re: 35. Rally Saturnus Odgovori s citatom
Hvala

citroen221
10 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 11.05.2012. 21:00:35    Naslov sporočila: Re: 35. Rally Saturnus Odgovori s citatom
srečko je napisal/a:

Možnost si imel na Š1 gledat superspecial

ajduc
Šef mehanika

PrispevekObjavljeno: 11.05.2012. 21:02:19    Naslov sporočila: Re: 35. Rally Saturnus Odgovori s citatom
citroen221 je napisal/a:
srečko je napisal/a:

Možnost si imel na Š1 gledat superspecial

sedaj je ponovitev... Wink

aleks09
20 sekund na brzinc...

Kraj: KRAS

PrispevekObjavljeno: 12.05.2012. 10:24:49    Naslov sporočila: Re: 35. Rally Saturnus Odgovori s citatom
Kaj je bilo z Logarjem da ima čas 3. brzinca, če gledaš pod odstope in kazni pa ima že vpisan odstop na HP 4 čeprav še niso štartali....

jay
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 12.05.2012. 11:22:28    Naslov sporočila: Re: 35. Rally Saturnus Odgovori s citatom
jaz pa imam pripombo za organizatorje, šikana/zožanje na superspecialu pred rondojem je res malo čudno postavljeno, povsem preveč zaprto, lahko bi bila šikana malo prej in, da bi dirkalniki nesli vsaj nekaj hitrosti čez rondo pa bolj direkten vstop bi bil... tako pa je bilo res netraaktivno vse skupaj, razen dveh imprez pa dveh s2000

aja pa če bi bil kak jurček/štant s pijačo v tej vroči bi bila pa sploh zmaga, to res ne more bit minus za organizatorja...mogoče kot predlog za drugo leto Wink

aleks09
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 12.05.2012. 12:28:16    Naslov sporočila: Re: 35. Rally Saturnus Odgovori s citatom
jay je napisal/a:
jaz pa imam pripombo za organizatorje, šikana/zožanje na superspecialu pred rondojem je res malo čudno postavljeno, povsem preveč zaprto, lahko bi bila šikana malo prej in, da bi dirkalniki nesli vsaj nekaj hitrosti čez rondo pa bolj direkten vstop bi bil... tako pa je bilo res netraaktivno vse skupaj, razen dveh imprez pa dveh s2000

aja pa če bi bil kak jurček/štant s pijačo v tej vroči bi bila pa sploh zmaga, to res ne more bit minus za organizatorja...mogoče kot predlog za drugo leto Wink

Lani pa predlani mislim da so jurčki s pijačo bili.. vsaj tri ali štiri.. mogoče so pa zdaj organizatorji hoteli preveč keša pa ni prišel oz jih ni postavil nihče.. če pa jih je leta prej postavil organizator jih zdaj mogoče ni zaradi obiska podpredsednika FIA in ostalih gostov.. da ne bi vidli kako zadet narod znamo biti, ko ne znamo piti... bo treba drugič hladilnik s seboj, kar bo dovolj za tisti dve urci da bo hladno pivce ostalo hladnoooo in s tem še užitno... Laughing Wink

Kar se tiče šikane pa je res da bi bila lahko manj zaprta ali postavljena vsaj nekaj metrov prej in bi bilo s tem res vse bolj atraktivno, saj prav s tem namenom (gledati atraktivnost) prihajajo gledalci, ki prav za to plačujejo tudi vstopnine. Preveč zaprto je počasno in neatraktivno tako, da bo en gledalec ki letos kaj prida atraktivnosti na rondoju ni videl prišel mogoče še naslednje leto in bo šel bol na atraktivno pozicijo kjer pa bo gužva in ne bo spet nič videl in ga tretje leto ne bo več.

Kar se pa tiče "neposrednega" prenosa (so narekovaji ker je bilo tudi nekaj posrednega - izjave dirkačev in funkcionarjev pred dirko) gre vsa pohvala za dobro zamisel in ujete repleje (kratke ponovitve), ki pa z izbiro komentatorjev (tistih nevidnih - g. Jereb in glavni) ni bila ravno posrečena. G. Jereb ne vem ali je bil nekajkrat slep, ko je napačno popravljal novinarja, in kako za enga hudiča, da ni videl oz. vedel od kod prihajajo in kaj je vzrok za iskre iz koles. Pa ja to že vsak mulc ve, no, pa se delajo take strokovnjake.. pa ko je omenjal najboljšo žensko reli voznico na svetu, bi lahko omenil tudi našo nekdanja Romano Zrnec, pa mislim da je bila še ena (zdaj ne vem, a če bi me povabili za komentatorja bi se pripravil, najmanj pa vprašal Toxica) in pa še najmanj Asjo Zupanc, Pa še nekaj cvetk je bilo s samo sliko, drugače pa kaj čmo ne, zdej je kar je in to vsaj zame ki se neki spoznam na stvar bolj slabo, kaj so razumeli pa tisti, ki pojma nimajo ... ne vem no.. ma se mi zdi, da je bilo nekoliko premalo izrečenih besed za približevanje relija in ostalih avto dirk širši množici. Ali... v glavnem da je bilo in da je začetek, upamo pa da bo drugič boljše.
Ne mi zamerit kakšne napake, ker mi nagaja tipkovnica in se mi mudi pa nimam časa pregledovati in popravljati.

DO CILJA!

jay
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 12.05.2012. 13:16:17    Naslov sporočila: Re: 35. Rally Saturnus Odgovori s citatom
aleks09 je napisal/a:
jay je napisal/a:

Lani pa predlani mislim da so jurčki s pijačo bili.. vsaj tri ali štiri.. mogoče so pa zdaj organizatorji hoteli preveč keša pa ni prišel oz jih ni postavil nihče.. če pa jih je leta prej postavil organizator jih zdaj mogoče ni zaradi obiska podpredsednika FIA in ostalih gostov.. da ne bi vidli kako zadet narod znamo biti, ko ne znamo piti... bo treba drugič hladilnik s seboj, kar bo dovolj za tisti dve urci da bo hladno pivce ostalo hladnoooo in s tem še užitno... Laughing Wink

Kar se tiče šikane pa je res da bi bila lahko manj zaprta ali postavljena vsaj nekaj metrov prej in bi bilo s tem res vse bolj atraktivno, saj prav s tem namenom (gledati atraktivnost) prihajajo gledalci, ki prav za to plačujejo tudi vstopnine. Preveč zaprto je počasno in neatraktivno tako, da bo en gledalec ki letos kaj prida atraktivnosti na rondoju ni videl prišel mogoče še naslednje leto in bo šel bol na atraktivno pozicijo kjer pa bo gužva in ne bo spet nič videl in ga tretje leto ne bo več.

Kar se pa tiče "neposrednega" prenosa (so narekovaji ker je bilo tudi nekaj posrednega - izjave dirkačev in funkcionarjev pred dirko) gre vsa pohvala za dobro zamisel in ujete repleje (kratke ponovitve), ki pa z izbiro komentatorjev (tistih nevidnih - g. Jereb in glavni) ni bila ravno posrečena. G. Jereb ne vem ali je bil nekajkrat slep, ko je napačno popravljal novinarja, in kako za enga hudiča, da ni videl oz. vedel od kod prihajajo in kaj je vzrok za iskre iz koles. Pa ja to že vsak mulc ve, no, pa se delajo take strokovnjake.. pa ko je omenjal najboljšo žensko reli voznico na svetu, bi lahko omenil tudi našo nekdanja Romano Zrnec, pa mislim da je bila še ena (zdaj ne vem, a če bi me povabili za komentatorja bi se pripravil, najmanj pa vprašal Toxica) in pa še najmanj Asjo Zupanc, Pa še nekaj cvetk je bilo s samo sliko, drugače pa kaj čmo ne, zdej je kar je in to vsaj zame ki se neki spoznam na stvar bolj slabo, kaj so razumeli pa tisti, ki pojma nimajo ... ne vem no.. ma se mi zdi, da je bilo nekoliko premalo izrečenih besed za približevanje relija in ostalih avto dirk širši množici. Ali... v glavnem da je bilo in da je začetek, upamo pa da bo drugič boljše.
Ne mi zamerit kakšne napake, ker mi nagaja tipkovnica in se mi mudi pa nimam časa pregledovati in popravljati.

DO CILJA!

se spomnem da je bilo lani en jurček tam blizu mosta in je bilo super... pa sej ni nujno da imajo alko, včeraj bi bil že z pol litra vode zelo zelo zadovoljen =) no kako pivo bi tud sedlo seveda Cool

hribovc
20 sekund na brzinc...

Kraj: vrhnika

PrispevekObjavljeno: 12.05.2012. 19:28:30    Naslov sporočila: Re: 35. Rally Saturnus Odgovori s citatom
velik odstopov je blo danes Crying or Very sad .skoda jerama k je out Crying or Very sad

hribovc
20 sekund na brzinc...

Kraj: vrhnika

PrispevekObjavljeno: 12.05.2012. 19:28:52    Naslov sporočila: Re: 35. Rally Saturnus Odgovori s citatom
velik odstopov je blo danes Crying or Very sad .skoda jerama k je out Crying or Very sad

jancrom
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 12.05.2012. 22:14:08    Naslov sporočila: Re: 35. Rally Saturnus Odgovori s citatom
aleks09 je napisal/a:
Kaj je bilo z Logarjem da ima čas 3. brzinca, če gledaš pod odstope in kazni pa ima že vpisan odstop na HP 4 čeprav še niso štartali....

Šel je iz servisne cone, šla sklopka in ni prišel na štart Hrastnika 2

LP Jani

aleks09
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 13.05.2012. 05:42:32    Naslov sporočila: Re: 35. Rally Saturnus Odgovori s citatom
jancrom je napisal/a:
aleks09 je napisal/a:

Šel je iz servisne cone, šla sklopka in ni prišel na štart Hrastnika 2

LP Jani

Verjetno je to bilo pred 6HP, ko je dejansko odstopil kar je res škoda .... vseeno hvala za info... drgač ga pa na Omikronu občasno močno biksajo.. Confused .. tolčejo ene čudne (beri enkrat premajhne, večkrat pa prevelike) čase tko, da ti da misliti Question , kakšno napako je kdo napravil ali kako fantastično je vozil.. npr. Peljhan je mel čas enga brzionca 10.03..., Valoušek in Humar pa 10.31 oz. 10.33.. Shocked in še nekaj podobnih je blo... sam v glavnem da pol popravijo Embarassed

Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Rally kotiček Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja
Stran 2 od 3

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava