PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Tehnika, Oprema, Vprašanja

Varnostna kletka

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo

gagi84
Šef šefa od šefa, ah...

Kraj: Podpeč

PrispevekObjavljeno: 07.12.2010. 23:32:21    Naslov sporočila: Varnostna kletka Odgovori s citatom
Imam eno vprašanje in sicer, kolega zanima kdo v sloveniji izdeluje varnostne kletke, oz. kako po dokaj normalni ceni priti do nje, in komu potem dati vgraditi. Gre se pa za školjko od BMW E30 4 vrata

Lp. Gregor

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

HI-HI
10 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 08.12.2010. 07:50:54    Naslov sporočila: kletka Odgovori s citatom
poklič 040220161 aljoša

gagi84
Šef šefa od šefa, ah...

Kraj: Podpeč

PrispevekObjavljeno: 08.12.2010. 16:48:17    Naslov sporočila: Re: Varnostna kletka Odgovori s citatom
Hvala.

jay
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 19.03.2012. 13:02:31    Naslov sporočila: Re: Varnostna kletka Odgovori s citatom
a se dobi kje pri nas samo brezšivne cevi za kletko?

Toxic
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 19.03.2012. 14:11:52    Naslov sporočila: Re: Varnostna kletka Odgovori s citatom
v vsaki dobri mesnici ... strela ... kje, po tvojem, sicer prodajajo rore ...

Opelpower
20 sekund na brzinc...

Kraj: Kašelj

PrispevekObjavljeno: 19.03.2012. 15:36:43    Naslov sporočila: Re: Varnostna kletka Odgovori s citatom
Jazt sem moje v Kovintrade - Črnuče kupil, drugače grem pa lahko v Pujs Boutique vprašat, je čist bliz Laughing

jay
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 19.03.2012. 15:57:45    Naslov sporočila: Re: Varnostna kletka Odgovori s citatom
Toxic je napisal/a:
v vsaki dobri mesnici ... strela ... kje, po tvojem, sicer prodajajo rore ...

ti sam povej v kateri mesnici kupuješ rore pa kr teb prpelem kletko zašvasat Laughing

Nazadnje urejal/a jay 19.03.2012. 16:05:30; skupaj popravljeno 1 krat

jay
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 19.03.2012. 15:58:55    Naslov sporočila: Re: Varnostna kletka Odgovori s citatom
Opelpower je napisal/a:
Jazt sem moje v Kovintrade - Črnuče kupil, drugače grem pa lahko v Pujs Boutique vprašat, je čist bliz Laughing

tnx, a ti si sam kletko potem vgradil v kadeta?

205T16
20 sekund na brzinc...

Kraj: wajdušna

PrispevekObjavljeno: 19.03.2012. 16:06:53    Naslov sporočila: Re: Varnostna kletka Odgovori s citatom
http://www.g-ogrinc.si/

Pogledaš katalog standardnih brezšivnih cevi, poveš mero in ti pošljejo tudi po pošti, plačilo po prevzemu...
LP

Opelpower
20 sekund na brzinc...

Kraj: Kašelj

PrispevekObjavljeno: 19.03.2012. 16:56:10    Naslov sporočila: Re: Varnostna kletka Odgovori s citatom
jay je napisal/a:
Opelpower je napisal/a:

tnx, a ti si sam kletko potem vgradil v kadeta?

Ja, ker jazt takrat nisem vedel kako bo z homologacijo, in sem dal zato delat ušesa za pritrditev na vijake ( če bi moral zadevo slučajno ven vzet). Tako, da sem zadevo le privijačil, rore mi je pa krivil Nautilus iz Grosuplja .... ker ima stroj na trne, ki ne splošči cevi itd..

drejki
Rally legenda

Kraj: Trbovlje

PrispevekObjavljeno: 24.04.2012. 07:54:40    Naslov sporočila: Re: Varnostna kletka Odgovori s citatom
Zdravo!

Prav tako vprašanje okrog varnostne kletke. Ali jemožno varnostno kletko homologirati glede na to da gre za samoizdelavo?
V nasprotnem primeru bi prosil za informacije kako priti do homologacije (kakšna varnostna kletka, oblika podpor...).

Že vnaprej hvala.

Lp,A

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov

jay
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 24.04.2012. 08:07:49    Naslov sporočila: Re: Varnostna kletka Odgovori s citatom
drejki je napisal/a:
Zdravo!

Prav tako vprašanje okrog varnostne kletke. Ali jemožno varnostno kletko homologirati glede na to da gre za samoizdelavo?
V nasprotnem primeru bi prosil za informacije kako priti do homologacije (kakšna varnostna kletka, oblika podpor...).

Že vnaprej hvala.

Lp,A

več inf v tem dokumentu
http://argent.fia.com/web/fia-public.nsf/48F944E6E0AB57D3C125795F006227B7/$FILE/253%20%282012%29.pdf

drejki
Rally legenda

PrispevekObjavljeno: 24.04.2012. 08:27:16    Naslov sporočila: Re: Varnostna kletka Odgovori s citatom
Najlepša hvala za informacije.

Zanima me le še kako priti do potrebne homologacije izdelane kletke.

Hvala in lp,
A

Toxic
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 24.04.2012. 09:19:21    Naslov sporočila: Re: Varnostna kletka Odgovori s citatom
Tehnična komisija pri AŠ2005 ... Flerin ... Kramžar ...

drejki
Rally legenda

PrispevekObjavljeno: 24.04.2012. 09:48:10    Naslov sporočila: Re: Varnostna kletka Odgovori s citatom
Najlepša hvala!

Lep pozdrav,
A

Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Tehnika, Oprema, Vprašanja Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava

Domov...Nazaj...Na vrh...